153 Telefon Numarası Nereye Ait?

Beyaz Masa hangi şikayetlere bakar?

Beyaz Masa, kent sakinlerinin her türlü şikâyet, istek ve görüşlerini iletebilecekleribir belediye birimi. 24 saat hizmet veren bu birim onlara ulaşan tüm görüş ve talepleri değerlendirmeye alarak çözüm üretmeyi ve verilen hizmetlerin daha verimli hale getirilmesini amaçlıyor.

153 Beyaz Masa hangi konularla ilgilenir?

ALO 153 ‘e ulaşmak bir telefon kadar yakın. Beyaz Masa ya da Alo 153 Türkiye genelinde belediyelerce uygulanmakta olan talep, öneri ve şikayet değerlendirme birimidir. ALO 153 ile bir çok alan ile ilgili bilgi edinilebilir. Çin’in Wuhan kentinde meydana gelen Koronavirüs, tüm dünyaya yayılıp Türkiye’de de görüldü.

153 Mavi Masa nedir?

MAVİ MASA HAKKINDA Vatandaşlarımızın 7 gün/24 saat ulaşarak sorun, görüş ve taleplerini iletebildiği Hizmet Birimi’dir. Ankara halkına her konuda yol göstermeyi amaç edinen Mavi Masa, kendisine ulaşan tüm sorun, görüş ve talepleri çözülmesi için ilgili birimlere ileten ve takibini yapan koordinasyon merkezidir.

153 Beyaz Masa anlamı ne?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin en popüler hizmeti olan Beyaz Masa yani kamuoyunda bilinen adıyla ALO 153 hattı, İstanbul’da yaşantısını sürdüren herkesin arayarak derdini ve yaşadıklarını anlatabileceği bir hizmet.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Ekran Fotosu Nasıl Çekilir?

Manisa beyaz masa ne işe yarar?

Bu nedenle halkımızın şikâyet ve taleplerini varsa mahalle ve sokaklarındaki aksaklıkları bizlere rahat ve hızlı bir şekilde ulaştırabilmesi adına göreve gelir gelmez ilk olarak Beyaz Masa birimimizi kurduk. 4449045 numaralı telefonu arayan vatandaşlarımız belediyemize bu şekilde rahatlıkla ulaşabiliyor ve sorunlarını

Beyaz Masa TC ister mi?

İBB Beyaz Masa on Twitter: “@kuttkutt”*” TC kimlik numarası olmadan kayıt oluşturamamaktayız. ALO153 hattımızdan ilaçlama kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Beyaz Masa Şikayet Nasıl Yapılır?

Alo Çağrı Merkezi, 153 veya, [email protected] mail adresi, veya beyazmasa.ardesen.bel.tr internet sitesi, akıllı telefonlar için geliştirilmiş uygulam, Beyaz Masa, istasyonlarda bulunan Dilek ve Şikayet Kutuları, Sosyal Medya kanalları aracılığıyla görüşlerini bizimle paylaşabilirler.

Beyaz Masaya ne sorulur?

Beyaz Masa ‘ya özellikle belediyelerin faaliyet alanına girmeyen yemek tarifi, eş bulma, kişisel kutlamalarla ilgili sevincin paylaşılması, hal hatır sorulması, taraftar kutlamaları, sohbet isteği, öğrencilerin eğitim almak istediği bölümle ilgili görüş alma, ilçe belediyeleri, emniyet, valilik, Aile ve Sosyal

Beyaz Masaya Nasıl Başvurulur?

İstanbul il sınırlarında ikamet eden muhtaç ve ihtiyaç sahibi kişiler; ALO153 Beyaz Masa hattını arayarak, İstanbulkart ön başvurularını gerçekleştirebiliyor, başvuru için talep edilen belgeleri ve başvuru şartlarını da öğrenebiliyorlar.

Beyaz Mavi Masa uygulamaları kamusal yönetim mantığı nedir?

Mavi ve Beyaz Masa ‘lar, sosyal belediyecilik anlayışı sonucu kurulan bir birimdir. Beyaz ve Mavi Masa ‘lar, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün bünyesinde hizmet veren, belediye birimlerinin çözmesi gereken sorunlarınızı, dilekçeye dökerek ilgili birimlere gönderen bir hizmettir.

ABB Sosyal yardım kartı limiti ne kadar?

Son olarak da sosyal yardım değerlendirme komisyonu tarafından görüşülerek uygun görülen ailelere, ailenin nüfusuna göre üst limiti 500 TL olan sosyal kartlar veriliyor.

You might be interested:  Soru: Donan Bir Telefon Nasıl Açılır?

ABB yardım başvurusu nasıl yapılır?

Yardımlardan faydalanmak isteyen aileler, “sosyalhizmetler.ankara. bel.tr” internet adresi üzerinden T.C. kimlik numaraları, ad, soyad ve cep telefonu bilgilerini yazarak online başvuru yapabilecek. Yeni açılan 18 sosyal yardım başvuru merkeziyle 37 noktada talepte bulunabilecek.

Beyaz masa ne ile ilgilenir?

Beyazmasa Ön Büro Beyaz masa ‘ya bizzat başvuran kişi veya kurumlarla ilgilenme, onları talepleri doğrultusunda yönlendirme ve başvurularına anında çözüm üretme birimidir.

Beyaz masa ne zaman kuruldu?

1994 yılından bu yana hizmet veren Beyaz Masa vatandaş memnuniyeti hedefiyle İstanbullulardan gelen başvuruları değerlendirerek çözüme ulaştırmaktadır. Beyazmasa Alo 153 Çağrı Merkezi ve Beyazmasa Çözüm Ekibi olarak 2 ana başlık altında faaliyetlerini yürütmektedir.

Istanbul Büyükşehir Belediyesi yardımları nelerdir?

İBB Yardımları Nelerdir?

  • Gıda ve erzak yardımı
  • Kömür, odun vb. yakacak yardımı
  • Giysi yardımı
  • Mobilya ve eşya yardımı
  • Bebek bezi ve bebek maması yardımı
  • Yeni doğan bebek paketi desteği.
  • Engelliler için yapılan yardımlar.
  • Muhtaç dul kadınlar için yapılan yardımlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector