Casper Via A1 Nasıl Bir Telefon?

Casper VIA A1 hangi ülkenin malı?

General Mobile’ın telefonlarının Çinli bir firmaya ait olduğunu zaten biliyorduk.Bu seferde Türkiye de satışa çıkan Casper ‘ın bütün akıllı telefonlarının Fransız telefon üreticisi olan Wiko’nun cihazları olduğu ortaya çıktı.

Casper VIA A1 hafızası kaç?

64 GB kapasitesindeki dahili hafızasıyla fotoğraf, müzik ve video depolama konusunda sıkıntı yaşamanızın önüne geçen Casper Via A1, Micro SD kart yuvası aracılığıyla 128 GB kapasitesindeki hafıza kartlarını da değerlendirebilmenize fırsat veriyor.

Casper cep telefonu nerede üretiliyor?

Casper Üst Yöneticisi (CEO) Charlotte Lamprecht, “Türkiye’deki üretimimize 2018’de akıllı telefon üretimini ekleyeceğiz. Hedefimiz önümüzdeki senelerde akıllı telefon üretimimizin de tamamını Türkiye’de gerçekleştirmek.

Casper VIA A1 hizli sarj var mi?

Casper VIA A1 akıllı telefonda hızlı şarj desteği Var. Usb Bağlantısı ise USB Type-C. Casper VIA A1 ‘in ekran gövde oranı %72.4 seviyesinde ve bazı ekran özellikleri şöyle: Çizilmeye Dirençli Cam, Multi Touch, Eğimli Ekran (2.5D).

Casper cep telefonu Türk malı mı?

Casper, 1991 yılında üniversiteden yeni mezun 3 girişimci bilgisayar mühendisi olan Altan Aras Fakılı, Yalçın Yıldırım ve Ali İhsan Taşkın tarafından resmen İstanbul’da kurulmuş, bilgisayar ve yan ürünleri üreten bir firmadır. Günümüzde hala aktif bir durumdadır.

Casper VIA A1 çift sim kart mı?

Casper Via A1 64GB Çift Hatlı Cep Telefonu Gold | Özşanal.

Casper VIA A1 işlemcisi nedir?

Modellerimiz sahip oldukları ekran boyutları, donanım, ekran çözünürlüğü, işlemci, ram, kamera ve daha birçok özelliğe bağlı olarak birbirinden farklılıklar göstermektedir. VIA A1, 8 çekirdekli Helio P10 işlemcisi ile android keyfini kusursuzca deneyimlemenize olanak sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector