En Ucuz Telefon Hangi Ülkede 2019?

Samsung cep telefonları en ucuz hangi ülkede?

Güney Kore’de diğer ülkelerde olduğuna nazaran daha uygun fiyatlı olarak sunulabileceği gibi aynı zamanda Hong Kong, Çin, Japonya, Singapur gibi ülkelerde de uygun fiyatlı olacak şekilde sunulmaktadır.

iPhone 12 en ucuz hangi ülkede?

ABD’de 729 dolar fiyatı ile en ucuz iPhone 12 modeli olan iPhone 12 mini, Brezilya’da 1.268 dolar fiyat etiketine sahip. Yine ABD’de 1.399 dolar fiyata sahip olan iPhone 12 Pro Max, Brezilya’da 2.535 dolardan satışa sunuldu.

Apple en ucuz hangi ülkede satılıyor?

OECD’ye üye Avrupa ülkeleri arasında iPhone 13’ün en ucuz olduğu ülke Lüksemburg oldu. Apple ‘ın resmi internet sitesinden alınan fiyatlara göre, Lüksemburg’da iPhone 13’ün 128 GB hafıza destekli modelinin resmi satış fiyatı bin 39 dolar olarak açıklandı. Avrupa’da iPhone 13’ün en pahalı olduğu ülke ise İsveç oldu.

iPad en ucuz hangi ülkede?

Listede dünyanın ucuz iPad Pro modeli Apple’ın merkezi olan ABD’de satılıyor. 128 GB ve 11 inçlik iPad Pro ABD’de 799 dolara satılıyor. iPad ‘in en ucuz satıldığı ikinci ülke ise Hong Kong oluyor. Burada iPad Pro modeli 824 dolara satılıyor ve onu Kanada 842 dolar ile takip ediyor.

You might be interested:  FAQ: Telefon Takip Edildigini Nasil Anlarim?

En ucuz telefon fiyatlari hangi ulkede?

Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi Asya ülkeleri de akıllı telefon fiyatlarının ucuz olduğu ülkeler arasında sayılıyor. Avrupa’da Belçika, Hollanda, Fransa, Almanya ve İrlanda akıllı telefon fiyatlarının daha düşük olduğu ülkeler olarak biliniyor.

En ucuz telefon hangi ulke?

İphone fiyatlarının ABD’nin ardından en ucuz olduğu ülke ise Japonya oldu. iPhone12 Pro..

iPhone 12 ne kadar fiyat?

iPhone 12 64 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 10.069,00 TLDönem İçi En Düşük Fiyat: 9.299,00 TLŞu Andaki Fiyat: 9.732,56 TLŞu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 336 TL (%3) daha ucuz.

iPhone 11 Pro Max en ucuz hangi ülkede?

Hali hazırda iPhone 11 ‘in en uygun fiyata sahip olduğu ülke ABD. Telefonun buradaki satış fiyatı 699 dolar. Bu güncel kur oranlarıyla yaklaşık olarak 4.160 TL’ye denk geliyor. Yani ABD’den getirdiğiniz bir iPhone ‘u kayıt ücreti olmasa 4.160 TL’ye mal ederek yaklaşık olarak 3.000 TL kara geçebilirdiniz.

iPhone 12 en pahalı hangi ülkede?

EN PAHALI SATILACAK ÜLKE BREZİLYA OLDU Serinin en pahalı modeli olan ve ABD fiyatı 1.399 dolar olarak açıklanan 512GB’lık iPhone 12 Pro Max ise Brezilya’da 2 bin 535 dolara satılıyor.

MacBook Pro en ucuz hangi ülkede?

Yeni nesil MacBook Pro ‘nun fiyatlarını ülkeler arasında kıyasladığımızda ise en pahalı MacBook Pro, İtalya’da satılırken İtalya’yı Almanya, Fransa ve Türkiye takip ediyor. Avrupa ülkelerini ve ABD’yi baz aldığımızda ise en ucuz MacBook Pro ‘nun ABD’de satıldığını söyleyebiliriz.

En ucuz ülke neresi?

Gezilecek En Ucuz 10 Ülke

  1. Ukrayna. Başkenti Kiev olan bu ülke hem ucuzluk, hem eğlence hayatıyla bilinen ülkeler arasındadır.
  2. Laos. Başkenti Vientiane olan bu ülke gitmesi zor ama gezmesi çok ucuz bir ülkedir.
  3. 3. Kamboçya.
  4. Hindistan.
  5. 5. Vietnam.
  6. Nepal.
  7. 7. Myanmar.
  8. 8. Nikaragua.
You might be interested:  Sık sorulan: 855 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

Elektronik ürünler en ucuz hangi ülkede?

Singapur. Tüm dünyada alışveriş cenneti ülkelerden biri olarak anılan Singapur, elektronik eşya konusunda oldukça fazla çeşit, ucuzluk ve orijinalliğe sahip ülkelerden birisi.

iPhone 11 en ucuz nerede?

En ucuz iPhone 11, 64 GB, Hepsiburada’da 7.299 tl fiyat etiketiyle satılıyor.

iPhone En çok hangi ülkede kullanılıyor?

Apple“ın, dünyada en çok hangi ülkede kullanıldığı ile ilgili A.B.D. “de bir anket düzenlendi. Resmi olmayan ankete göre en çok Apple ürünü kullanan ülkelerin başında Türkiye yer aldı. Türkiye çoğu gelişmiş ülke arasından sıralamada birinci geldi.

Amerikada iPhone 12 kaç dolar?

5.4 inç OLED Super Retina XDR ekran ile gelen iPhone 12 Mini ise iPhone 12 ile aynı özelliklere sahip daha küçük boyutlara sahip bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. iPhone 12 ‘nin ABD’deki başlangıç fiyatı 799 dolar iPhone 12 Mini’nin başlangıç fiyatı ise 699 dolar olarak açıklandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector