FAQ: 322 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

+322 kodu nerenin?

Adana’nın ilçeleri arasında Saimbeyli, Aladağ, Feke, Tufanbeyli, Yumurtalık, Pozantı, Karaisalı, Karataş, İmamoğlu, Kozan, Ceyhan, Seyhan, Çukurova ve Yüreğir bulunuyor. 0322 kodu aynı zamanda Adana merkez ve diğer ilçeleri için de kullanılan bir sabit telefon kodudur.

Adananın alan kodu nedir?

Bu anlamda Adana’nın alan kodu kaçtır sorusunun cevabı ise Adana’nın alan kodu 322 olmaktadır.

00324 hangi ülkenin alan kodu?

Ülkemizde bulunan alan kodlarından birisi de 324 numaralı alan kodudur. 324 numaralı alan kod ülkemizde Mersin iline aittir.

0338 hangi ilin alan kodu?

338 alan kodu Karaman iline ait bir telefon alan kodudur. Karaman ilinin kodu 338 telefon kodu olduğu gibi aynı zamanda Karaman ilçelerinin de telefon alan kodu 338 olarak belirlenmiştir. 0338 telefon kodu Karaman ilimize ait bir telefon kodudur.

Antalya alan kodu ne?

Antalya ‘nın alan kodu 0242 olarak öne çıkmaktadır.

Mersin telefon kodu ne?

Mersin ilimizin alan kodu ise 0324 sayısıdır.

+15 Hangi ülkenin alan kodu?

BURDUR İLÇELERİNİN PLAKA KODLARI VE HARFLERİ 15 plaka kodu ise Burdur iline aittir. Burdur şehrinde merkez, Bucak, Tefenni, Gölhisar, Karamanlı, Yeşilova ilçelerinin plaka harf kodları aşağıda belirtilmiştir.

0352 hangi ülkenin alan kodu?

Türkiye’de yer alan illerin alan kodları bulunur. 352 numaralı alan kodları ise bu kodlardan birisidir. 352 numaralı alan kodu ülkemizde Kayseri iline ait bir telefon kodudur.

You might be interested:  Yurtdisindan Telefon Nasil Getirilir?

+20 Hangi ülkenin telefon kodu?

Her ülkenin farklı bir telefon kodu var. Arama yapmak ve arama almak için ülke kodunun mutlaka yazılması gerekmektedir. + 20 Mısır’ın telefon kodudur. Mısırda bulunan birisini aramak için kişinin numarasının başına + 20 getirmek gerekmektedir.

Türkiye kodu ne?

Telefon kodlarından birisi de +90 kodudur. Bu kod ülkemize, yani Türkiye’ye aittir. Böylelikle Gelen aramaların başında +90 kodu bulunuyor ise bu Türkiye’den gelen bir arama olduğu ülke kodlarından anlaşılır.

+1 Hangi ülke?

1 alan kodu Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Kuzey Amerika, Kanada ve Meksika arasında hem Kuzey Atlantik Okyanusu hem de Kuzey Pasifik Okyanusu arasında yer alır.

Türkiye ülke kodu nasıl yazılır?

Daha sonra ülke kodu girilir ve sonrasında ‘sıfırsız’ olmak üzere alan kodu ve numara çevrilir. + 90 216 555 55 55 yazılarak, Türkiye içi dahil dünyanın her yerinden bu numaraya ulaşılabilir. İşte bu nedenle, daha telefon numaralarını ilk kez kaydederken, +│90 Alan Kodu │Sıfırsız Numara olarak düzenlemelisiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector