FAQ: 6s Nasıl Bir Telefon?

iPhone 6S ne zamana kadar kullanılır?

Ortalama güncelleme süresini 1 yıl olarak düşünürsek iPhone 6 / 6 Plus modeli 5 yıl sorunsuz olarak kullanılmıştır. Elbette, kullanım ömrü genel kriterlere göre hesaplanıyor.

iPhone 6 plus kamerası iyi mi?

64 GBlik hafızası da tüm fotoğraf ve uygulamalar için yeterli. IPhone 6s Plus şuan dünyadaki en iyi beş telefondan bir tanesidir, bunun çok net olarak söylüyorum. Kamera mükemmele yakın fotoğraflar çekiyor. Arayüz o kadar iyi ve o kadar sakin ki telefon sanki bir işletim sistemi olmadan çalışıyormuş gibi.

iPhone 6S guncelleme alıyor mu?

iOS 15 güncellemesiyle birlikte halen milyonlarca kişi tarafından kullanılan iPhone 6S ve iPhone SE modelleri güncelleme almayacak.

iPhone 6 ön kamera iyi mi?

Sonuç olarak özetle, yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın kameralarının önceki modellere oranla çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Gerek yeni sensör yapısı, geliştirilmiş flaşı, oto fokus özellikleri ve diğer tüm yenilikler pek çok kullanıcı için yine vazgeçilmez olacak.

iPhone 6S güncelleme almazsa ne olur?

iPhone Güncelleme Almazsa veya Güncellenmezse Ne Olur? –Yeni özelliklerden ve iyileştirmelerden mahrum kalırsınız. -Cihazınızın sürümündeki açıklar bulununca güvenliksiz kalacaktır. -Güvenlik güncellemesi almadığı için virüs girme ihtimali artabilir.( iOS işletim sistemi için zor olsa da bir ihtimal.)

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Güncellenirse Ne Olur?

iPhone se kaç yıl gider?

2018 yılında yapılan kapsamlı analize göre, Apple ürünlerinde de bir kullanım ömrü var ve bu kullanım ömrü 4 yıl 3 ay olarak ortalama bir sonuçla açıklanıyor. Yani iPad, iPhone ve Mac ana ürünleri üzerinden yapılan araştırmaya göre Apple ‘ın ürünlerinin kullanım ömürleri 4 yıl 3 ay olarak belirlenmiş.

iPhone 6 plus özellikleri nelerdir?

Apple iPhone 6 Plus (64 GB) Temel Özellikleri

 • Ekran Boyutu: 5.5 İnç
 • Dahili Depolama: 64 GB.
 • Bellek (RAM): 1 GB.
 • Batarya Kapasitesi: 2915 mAh.
 • Hat Sayısı: Tek Hat.
 • Hızlı Şarj:
 • 5G:
 • 4.5G Desteği:

iPhone 6 portre modu nasıl yapılır?

iPhone ‘unuzda Portre modunu kullanma

 1. Kamera uygulamasını açın ve parmağınızı kaydırarak Portre moduna geçin.
 2. Ekranınızdaki ipuçlarını izleyin. Portre modu hazır olduğunda aydınlatma efektinin adı (örneğin Doğal Işık) sarıya döner.
 3. Deklanşör düğmesine dokunun.

iPhone 6 S iOS 14 alacak mı?

iOS 14 güncellemesini alacak modeller belli oldu. iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE (1. Nesil), iPod Touch (7. Nesil) modelleri iOS 14 güncellemesini alacak.

iPhone 6 plus iOS 13 destekliyor mu?

iOS güncellemesi her yıl Eylül ayında kullanıcılara sunuluyor. Eylül ayında kullanıcılara sunulması beklenen yeni iOS sürümü ile birlikte iki iPhone modeli daha güncelleme takviminden çıkarılacak. iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve iPhone SE modelleri, iOS 15 güncellemesini alamayacak.

iPhone 5S iOS kaç?

Umarız yine telefon yavaşlatılmaz… iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPad Air, iPad mini 2, iPad mini 3 ve iPod için iOS 12.4.8 güncellemesi resmen yayınlandı.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Sonsuzluk Işareti Klavyede Nasıl Yapılır Telefon?

iPhone 6 ön kamera flaşı var mı?

Geliştirici Hamza Sood tarafından ortaya çıkarılan kodlar iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’ta LED flaş destekli bir ön kameranın yer alacağını gösteriyor. iPhone 6 ve 6 Plus’ta 1.3MP çözünürlüklü ön kameralar kullanan Apple ‘ın çözünürlük oranını da ciddi manada artırması bekleniyor.

iPhone kamera ayarları nasıl yapılır?

Telefonunuzdan “Ayarlar” bölümüne gidin ve aşağıda yer alan “ Kamera ” uygulamasına tıklayın. Ekranınızda bir dizi seçenek göreceksiniz, ancak yalnızca üçüne odaklanmanız gerekecek. İlk olarak yapmanız gereken ise varsayılan seçimi kaldırmak ve ızgaranızı açmak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector