FAQ: Asus Zenfone 5 Nasıl Telefon?

Asus ZenFone 5 kaç yılında çıktı?

Asus ZenFone 5; Asus tarafından üretilmiş, Android işletim sistemini kullanan bir akıllı telefon serisidir. ZenFone 5, 27 Şubat 2018’de Mobile World Congess’de tanıtılmış ve 6 Ağustos 2018’de satışa çıkarılmıştır.

ZenFone 5 pil kaç mAh?

Evet cihazın en büyük handikapı, cihazı 1 gün zor götüren ve çıkartılamayan 2110 mAh ‘lik bataryası!

Asus ZenFone 5 de NFC var mı?

Wi-Fi 5 kanalını kullanan Asus Zenfone 5 telefon Dual-Band, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot ve 2X MIMO özellikleri ile destekleniyor. NFC, 5.0 Bluetooth ve navigasyon da yine kablosuz bağlantı özellikleri arasında bulunuyor.

Asus Zenfone 5 ekran fiyatı ne kadar?

Asus Zenfone 5 Ekran Değişimi Fiyatı 269 TL, Kadıköy Asus Zenfone 5 Ekran Değişimi Ve Tamiri. Asus Zenfone 5 ekran değişimi fiyatı 269 TL, uzman ekibimiz tarafından gözlerinizin önünde 20 dakika içerisinde garantili bir şekilde yapılır ve kırılmaz ekran koruyucu hediyemiz ile sizlere teslim edilir.

Asus Zenfone 2 kaç gb?

Asus Zenfone 2, 32 GB ile kimsede olmayan güzellik ve güce sahip olun. 2.3 GHz dört çekirdekli atom işlemcisi ve 4 GB kapasitesindeki Ram’i ile günlük kullanım ve yüksek performans gerektiren uygulamalarda istenilen gücü sağlar.

Zenfone 6 ne zaman çıktı?

Yeni çıkacak iki model de 1 Temmuz 2019 günü Flipkart’ta satışa sunulacak. 6 +128GB’lık modelin satış fiyatı yaklaşık 34.999 Hindistan Rupisi (2.940 TL) olarak belirlenirken, 8+256GB’lık model ise 39.999 Hindistan Rupisi (3.360 TL) fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

You might be interested:  Sık sorulan: P30 Lite Nasıl Telefon?

Asus T00J hangi model?

Asus Zenfone 5 ( T00J )

Zenfone 5 Android kaç?

Asus Zenfone 5: Hem Güçlü, Hem Dayanıklı Telefonun özelliklerinin yüksek performans ile kullanılmasına olanak sağlayan Android 4.4 KitKat sürümü, sahip olduğu ara yüz ile kullanım rahatlığı sunuyor.

Asus marka hangi ülkeye ait?

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi. Dizüstü bilgisayar, anakart, cep telefonu, LCD Panel, ekran kartı gibi geniş bir üretim ağına sahip olan şirket özellikle son dönemde ürettiği dizüstü bilgisayarlarla adından söz ettirir hale gelmiştir.

Zenfone 5 format nasıl atılır?

Recovery moduna giriş yapabilmek için, cihaz titrediğinde ses kapama düğmesini basılı tutarken güç düğmesini bırakın. 2. Ses kapama veya ses açma düğmesini kullanarak ” wipe data/factory reset (verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla)” seçeneğini belirleyin ve güç düğmesine basın.

NFC özelliği nasıl açılır?

NFC ‘yi (Near Field Communication) açma

  1. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Bağlı cihazlar. Bağlantı tercihleri’ne dokunun.
  3. NFC ‘yi açın.

NFC nedir nasıl çalışır?

Android akıllı telefonlar gibi aktif cihazlarda ise NFC, veri gönderip alınabilmesini sağlar. Bunun için NFC ‘nin 3 modu bulunur. Okuyucu ya da yazıcı modu, NFC afişlerindeki etiketlerin okunmasını sağlar. Kart emülasyonu, kartınızın telefona tanınıp daha sonra telefonunuzla direkt ödeme yapabilmenizi sağlar.

Asus ZenFone 5 ekran görüntüsü nasıl alınır?

ZenFone 5 / ZenFone 5Z ve [Hızlı Ayarlar menüsünde] istediğiniz yere kaydırın. Ekran görüntüsü almak istediğiniz sayfada Hızlı ayarlara erişmek için ekranı aşağıya doğru kaydırın ve “ Ekran Görüntüsü “. Alınan tüm ekran görüntüleri /Dahili bellek/ Ekran Görüntüleri içerisine kaydedilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector