FAQ: General Mobile Telefon Kimin?

General Mobile yerli malı mı?

General Mobile – Türkiye’nin Yerli Akıllı Telefon Markası

General Mobile hangi ülkeye ait?

Türkiye’nin en çok tercih edilen akıllı telefon markasından General Mobile, Türkiye’de açtığı yıllık 2,5 milyon adet üretim kapasiteli fabrikası faaliyete geçti. Artık cep telefonu Türkiye’de üretilecek.

General Mobile ne kadar yerli?

General Mobile ‘dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin yüzde 100 yerli cep telefonu markası General Mobile, 33 ülkede gerçekleştirdiği büyüme ve yatırımların yanı sıra Türkiye’ye de değer katmaya devam ediyor.

General Mobile sahibi nereli?

General mobile 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Sebahattin Yaman tarafından kurulan bu şirket halka açık bir şirkettir.

General Mobile GM 20 nerede üretiliyor?

Türkiye’de üretildi karşınızda GM 20 Pro!

General Mobile dünyada kaçıncı sırada?

Bu puanlama sistemine göre 3.5 puan alan Google birinci olurken General Mobile ise beşinci sırada yer alarak dünyadaki en iyi 20 telefon üreticisi arasında tek yerli marka olma başarısını gösterdi.

General Mobile üretim yeri neresi?

General Mobile, İstanbul merkezli bir cep telefonu, tablet ve tüketici elektroniği şirketi. 2005 yılına kadar; mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır.

You might be interested:  Soru: 10 Yaşındaki Çocuğa Hangi Telefon Alınır?

Türk malı telefonlar hangileri?

En iyi yerli akıllı telefonlar

  • 1 – Vestel Venus Z10.
  • 2 – General Mobile GM6.
  • 3 – Vestel Venus V3 5580.
  • 4 – Casper Via A1 Plus.

General Mobile GM 9 Pro hangi ülkenin?

Türkiye’de yerli üretim atağı sürüyor. Bu süreç teknolojiye de sıçradı ve General Mobile markası, yeni telefonu GM 9 Pro modelini ‘yerli üretim’ logolu ilk akıllı telefon olarak satışa sunuyor.

Reeder ne kadar yerli?

Türkiye’nin yerli ve milli markalarından Reeder, 2017 yılında Samsun’da açmış olduğu fabrikada yerli üretime başlıyor. Yaklaşık 100 kadar çalışana sahip olan fabrika için Reeder, bugüne kadar 8 milyon TL’yi bulan yatırım yaptı. Reeder ‘ın Samsun fabrikasının yıllık üretim kapasitesi 600.000 cihaz.

Venüs ne kadar yerli?

Venus telefonlarımız için Android işletim sistemi üzerinde geliştirdiğimiz tüm uygulama ve eklentiler yazılımcılarımıza ait.” Vestel ‘in yanıtından anlaşıldığı üzere telefonun kasası, pili yerli yapım gerisi yurtdışından geliyor. Vestel üretimi Manisa’daki fabrikasında yapıyor.

Reeder kime ait?

2010 senesinde Türkiye’nin ilk lokal markalı Android işlemcili tablet modelini piyasanın beğenisine sunmuştur. Reeder ‘in Sahibi Kim? Reeder Yönetim Kurulu Başkanı Uygar Saral’dır. Samsun ili üzerinde yatırımları olan Reeder markası bir yerel teknoloji firmasıdır.

Redmi hangi ülkenin?

Çin merkezli teknoloji firması Xiaomi, dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi durumunda. 30 milyon dolarlık yatırımla Türkiye’de fabrika açan Xiaomi, ilk telefonları banttan indirdi. İşte detaylar

Oppo Telefon hangi ülkenin?

Oppo tüketici elektroniği endüstrisi alanında üretim yapan bir firmadır. Tam adı ise Guangdong Oppo Mobile Telecommunications Corp Ltd olarak bilinmektedir. Oppo Hangi Ülkenin Markası? Oppo Çin merkezli bir telefon markasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector