FAQ: General Mobile Telefon Nerede Üretiliyor?

General Mobile üretim yeri neresi?

General Mobile, İstanbul merkezli bir cep telefonu, tablet ve tüketici elektroniği şirketi. 2005 yılına kadar; mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır.

General Mobile Hangi devletin?

General Mobile – Türkiye’nin Yerli Akıllı Telefon Markası

General Mobile cep telefonu yerli mi?

33 ülkede faaliyet gösteren ve 2018 sonunda toplamda 45 ülkede olmayı hedefleyen General Mobile, inovasyon ve Ar-Ge çalışmaları ile de dikkati çekiyor. Söz konusu fabrika yatırımıyla yüzde 100 Türk markası olan General Mobile ‘ın, Ar-Ge merkezi ve operasyon yönetiminin ardından üretimi de Türkiye’de olacak.

General Mobile ne kadar yerli?

General Mobile ‘dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin yüzde 100 yerli cep telefonu markası General Mobile, 33 ülkede gerçekleştirdiği büyüme ve yatırımların yanı sıra Türkiye’ye de değer katmaya devam ediyor.

General Mobile GM 20 hangi ülkenin malı?

General mobile Türk markasıdır. Merkezi ise Türkiye’de İstanbul’da yer almaktadır.

General Mobile GM 20 nerede üretiliyor?

Türkiye’de üretildi karşınızda GM 20 Pro!

General nerenin markası?

General Mobile (GM) 2005 yılında iki girişimci Türk tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan bir mobil şirketidir.

You might be interested:  FAQ: 332 Telefon Kodu Nereye Ait?

Türk malı telefonlar hangileri?

En iyi yerli akıllı telefonlar

  • 1 – Vestel Venus Z10.
  • 2 – General Mobile GM6.
  • 3 – Vestel Venus V3 5580.
  • 4 – Casper Via A1 Plus.

Reeder hangi ülkeye ait?

Türkiye’ye ilk olarak e-kitap okuyucuyu getirerek pazarda adından bahseden Reeder, marka olarak 2010 yılında tablet modelini piyasaya sunmuştur. Reeder Hangi Ülkenin Markası? Reeder bir Türk telefon markasıdır. Samsun ilindeki fabrikası üzerinde telefon üretimi yapmaktadır.

General Mobile GM 8 nerede üretiliyor?

Artık cep telefonu Türkiye’de üretilecek.

General Mobile GM 9 Pro hangi ülkenin?

Türkiye’de yerli üretim atağı sürüyor. Bu süreç teknolojiye de sıçradı ve General Mobile markası, yeni telefonu GM 9 Pro modelini ‘yerli üretim’ logolu ilk akıllı telefon olarak satışa sunuyor.

General Mobile dünyada kaçıncı sırada?

Bu puanlama sistemine göre 3.5 puan alan Google birinci olurken General Mobile ise beşinci sırada yer alarak dünyadaki en iyi 20 telefon üreticisi arasında tek yerli marka olma başarısını gösterdi.

Reeder ne kadar yerli?

Türkiye’nin yerli ve milli markalarından Reeder, 2017 yılında Samsun’da açmış olduğu fabrikada yerli üretime başlıyor. Yaklaşık 100 kadar çalışana sahip olan fabrika için Reeder, bugüne kadar 8 milyon TL’yi bulan yatırım yaptı. Reeder ‘ın Samsun fabrikasının yıllık üretim kapasitesi 600.000 cihaz.

Venüs ne kadar yerli?

Venus telefonlarımız için Android işletim sistemi üzerinde geliştirdiğimiz tüm uygulama ve eklentiler yazılımcılarımıza ait.” Vestel ‘in yanıtından anlaşıldığı üzere telefonun kasası, pili yerli yapım gerisi yurtdışından geliyor. Vestel üretimi Manisa’daki fabrikasında yapıyor.

General Mobile e Tab 20 kaç TL?

Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 1.646,00 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 1.474,39 TL Şu Andaki Fiyat: 1.540,99 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 105 TL (%6) daha ucuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector