FAQ: Ptt Kargo Takip Kargom Nerede Telefon?

PTT adıma gönderi var mı?

PTT Adıma Kargo Var mı? Karşı taraf size üzerinden kargo gönderdiyse 444 1 788 PTT müşteri hizmetleri numarasını arayarak isimden kargo sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

PTT kargo sorgulama nasıl yapılır?

Bilgisayar ya da akıllı cihazlarınızdan PTT resmi internet sayfasına giriş yapın. kategorisinden “Gönderi Takibi” yazısına basın. güvenlik kodu bilgilerinin girilmesi beklenir. “ sorgula ” seçeneğine basın.

PTT Kargom nerede tel?

PTT aracılığı ile ulaşım sağlayan tüm kargo gönderilerinizin nerede ve hangi gönderim aşamasında olduğunu öğrenebilmek için 444 1 788 numaralı PTT müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz. PTT Kargo Saat Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor?

PTT barkod sorgulama nasıl yapılır?

l İnternet üzerinden gonderitakip. ptt.gov.tr adresine gidin. l 13 haneli kargo barkod numarasını açılan pencerede gerekli boşluğa yazın. l Sağ tarafta mavi renkli kutuda yer alan ” Sorgula ” sekmesine tıklayın ve kargonuzla ilgili bilgileri görüntüleyin.

PTT adıma mektup var mı?

PTT mektup sorgulama yapabilmek için www.gonderitakip. ptt.gov.tr adresi üzerinde 13 haneli barkod numarasının yazılması gerekmektedir. Yazılan numara ile arama yapıldığında tıpkı kargo takibi gibi mektup takibi de yapılabilmektedir.

PTT iş yerine sevk edildi ne demek?

” PTT İşyerine Sevk Edildi ” ifadesi kargonuzun en yakın PTT şubesine ulaştığını ve ertesi gün dağıtıma çıkacağı anlamına gelmektedir. Kargonuz ertesi gün size teslim edilmek üzere bulunduğunuz adrese en yakın PTT Şubesine teslim edilmiştir.

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Hattım Kayboldu Ne Yapmalıyım?

PTT gelen kargom nerede?

Ptt kargom hangi şubede, kargom hangi Ptt şubesinde? diye soruyorsanız, telefon numarası ile sorgulamak en doğru yol olacaktır. Telefon ile kargo takip öğrenmek için sadece 444 1 788 numaralı hattı aramanız ve müşteri hizmetlerine bağlanmanız yeterli olacaktır. Burada sizi müşteri temsilcisi yönlendirecektir.

Ptt kargom şu an nerede?

Kargo takibi yapabileceğiniz son yol ise PTT Kargo ‘yu telefon ile aramaktır. 444 1 788 telefon numaralı çağrı merkezini arayarak kargo sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca PTT tarafından 0850 222 1 788 telefon numarasında işitme ve konuşma engelliler için görüntülü konuşma hizmeti sunulmaktadır.

UPS kargom şu an nerede?

UPS Kargo takip numarası ile yaptığınız sorgulamalarda bir sonuç alamıyorsanız yada numaranızın yanlış olduğunu düşünüyorsanız ups kargo müşteri hizmetleri (444 00 66 – 444 00 33) yada en yakın kargo şubesini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

PTT dahili numara nedir?

PTT müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 1 788 numaralı iletişim numarası aranır. Bu sayede sıra beklemeden hızlı ve kolay bir şekilde tüm işlemler de gerçekleşir. Hızlı ve kolay bir şekilde PTT hizmetlerinden yararlanmak için şubeye gitmeden hizmet alınabilir.

Kargo takibi nasıl yapılır?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kargo şirketlerinin kargoyu yollamanız ardından size verilen kağıtta kargo takip numarası yer almaktadır. Kargo takip numarasını bir yere kaydederek internet üzerinden hangi kargo şirketiyle gönderim yaptıysanız sitesine girerek takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Kargonun barkod numarası nerede yazar?

Gönderi takip bölümünde ekranın üst köşesindeki kutucuğa gönderi barkod numarası girilmelidir. Barkod numarasını girerken harflerin büyük olarak yazılması gerekir. Barkod numarasının altında bulunan güvenlik kod numarasının girilmesi gerekir. Güvenlik kod numarası 3 adet harf ve 2 adet rakamdan oluşan bir numaradır.

You might be interested:  FAQ: Telefon Hattım Hangi Operatörde?

PTT Tebligatım nerede?

Tebligat sorgulama işlemi hem PTT hem de E Devlet’in resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak cep telefonunuza gönderilen 13 haneli barkod numarası ile tebligat sorgulama ve takibini yapabilirsiniz. gonderitakip. ptt.gov.tr adresine gidin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector