FAQ: Reeder Nasil Telefon?

Reeder nasıl bir marka?

Reeder, Türkiye’nin ilk yerli e-kitap okuyucu markasıdır. İlk olarak 2010 yılında kurulan ve aynı yıl Türkiye’nin lokal markalı Android tabletini piyasaya süren Reeder, aynı zamanda ülkemizin ilk 3G’li Android tabletinin üretimini de gerçekleştiren yerel bir teknoloji markası olarak faaliyet sürdürmektedir.

Reeder P13 Blue Max hangi ülkenin?

Samsun. Yerli akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayar firması Reeder, Samsun’daki fabrikasında üretilen yüz tanıma teknolojisi ve parmak izi okuyucu özellikli akıllı cep telefonu P13 Blue, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) onayının ardından tüketiciyle buluşmaya hazır.

Reeder hangi markanın yan ürünü?

Reeder bir Türk telefon markasıdır. Samsun ilindeki fabrikası üzerinde telefon üretimi yapmaktadır. İlerleyen dönemlerde akıllı saat ve yapay zeka içerikli cihazların üretimi planlanmaktadır.

Reeder kime ait?

Türkiye’nin yerli markası reeder ‘ın, Samsun’da 8 milyon TL yatırım yaptığı yerli telefon fabrikasının açılışı yapıldı.Yaklaşık 100 kişinin çalıştığı fabrikanın açılışı reeder kurucu ortakları Uygar Saral ve Sezen Sungur Saral’ın ev sahipliğinde yapıldı.

Reeder telefon yerli mi?

Türk telefon markası reeder, 8 milyon TL yatırımla kurduğu Samsun’daki fabrikasında telefon üretimine başladı. Fabrikada önümüzdeki dönemde akıllı saat ve yapay zeka destekli cihazların da üretilmesi planlanıyor.

Poco hangi ülkenin?

Poco telefonlar aslında Çinli Xiaomi firmasına ait bir alt markadır. Geçen yıl, Xiaomi bir Snapdragon 845 işlemci ile güçlü Pocophone F1 akıllı telefonunu sadece 300 $ karşılığında piyasaya sunarak OnePlus’ı geride bıraktı. Şimdi Çinli şirket, bu alt markayı Poco adlı yepyeni bir şirkete dönüştürdüğünü açıkladı.

You might be interested:  Telefon Nasıl Kamera Olarak Kullanılır?

Reeder P13 Türk malı mı?

Türkiye merkezli teknoloji firması reeder ‘ın Samsun’daki fabrikasında üretilen ilk akıllı cep telefonu P13 Lite, Dual kamerası, 4 çekirdekli güçlü MediaTek MT6739 işlemcisi ve Android Oreo Go işletim sistemi ile aramıza katılıyor.

Reeder P13 Blue kaç TL?

Reeder P13 Blue 16 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 1.303,40 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 999,00 TL Şu Andaki Fiyat: 1.120,16 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 183 TL (%14) daha ucuz.

Hıkıng kim üretiyor?

Hiking, 2012 yılında kurulan Simtel İletişim bünyesindeki elektronik cihazların markasıdır. Yönetim merkezi İstoç’ta fabrikası Yakuplu, Beylikdüzü’nde yer almaktadır. Hiking markalı ürünler yerli sermaye ile Türkiye’de üretilmektedir.

General Mobile kime ait?

Şirket, 2010 yılında Sebahattin Yaman tarafından satın alınmıştır. General Mobile, genellikle çift SIM kartlı cep telefonları üretmektedir.

Uygar Saral kimdir?

uygar saral, 2009 yılında reeder markasıyla ilk e-kitap okuyucuyu türkiye’de getiren genç bir işadamı boğaziçi üniversitesi bilgisayar mühendisliği’ni bitirdikten sonra hollanda’da master yapmış ve akabinde philips’in merkezinde işe başlamış. oradan isveç’e geçip saab military systems şirketinde kariyerine devam

Reeder ne işe yarar?

Tarihçe. Türkiye’ye ilk e-kitap okuyucuyu getirerek pazar lideri olan reeder, 2010 yılında Türkiye’nin ilk lokal markalı Android tablet modelini piyasaya sundu. 2020 yılı itibariyle reeder; üretim & teknik servis, dağıtım, yazılım ve ihracat odaklı 4 ayrı firma ile hizmet vermektedir.

Cep telefonu patenti kime ait?

ABD’ye İskoçya’dan göç eden Alexander Graham Bell 1876 yılında ABD’de insan sesini dönüştürebilen ilk cihazın patentini almıştı. Graham Bell tarafından icat edilen cihaz sonraki yıllarda daha da geliştirildi.

You might be interested:  Soru: Telefon Kitlenince Nasil Acilir?

Xiaomi hangi ülkeye ait?

Xiaomi Asya ülkelerinden olan Çin’in markasıdır.

Samsung hangi ülkeye ait?

Samsung Lee Byung-Chul tarafından, 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli bir şirkettir. Yönetim Kurulu Başkanı Lee Kun-Hee’dir. Samsung çeşitli şirketlerden oluşan bir grup olup, bunlardan en önemlisi, Samsung Elektronik’tir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector