FAQ: Telefon Modeli Nasıl Sorgulanır?

Cep telefonu modeli nasıl öğrenilir?

Android Ayarları menüsünü açın ve “Sistem” i ve ardından “ Telefon Hakkında” yı seçin. Burada telefonun model adını veya numarasını göreceksiniz.

Samsung telefon modeli nasıl öğrenilir?

IMEİ numarasına göre telefon marka ve modelini öğrenme Bunun ise telefonunuzun tuş kilidini açarak arama bölümüne *#1234# yazmanız ve arama sekmesine basarak ekranınıza yansıtılan marka ve modelinizi açık bir şekilde görmüş olacaksınız.

General Mobile telefonumun modeli ne?

General Mobile telefon modeli nasıl öğrenilir? Yöntem 1: Akıllı telefonunuzun orijinal kutusunun üzerindeki Marka- Model adına bakabilirsiniz. Yöntem 2: Akıllı telefonunuzdan [Ayarlar] ⇒ [Cihaz Hakkında ] ⇒ [ Model numarası ] kısmından telefonunuzun marka- modelini öğrenebilirsiniz.

Cihazımın modeli ne?

Telefon marka ve modelinizi öğrenmenin en kolay yolu IMEI numarası ile yapılmaktadır. Cihazınızda sırası ile *#06# yapınız. Karşınıza 15 haneli IMEI numarası gelecektir.

*# 1234 ne işe yarar?

Gereken durumlarda Android cihazının sürümünüzü kontrol edebilmek için *#1234 # yazmanız yeterli olacaktır. Yine Android olan cihazınızın donanım ve yazılım bilgilerine erişebilmek içinse *# 12580*369# yazmalısınız.

Samsung televizyonum hangi seri?

1 Televizyon kumandası üzerinde bulunan Menü (Home) tuşuna basın ardından Ayarlar seçeneğine giriş yapın. 2 Destek seçeneğine giriş yapın. 3 Bu Tv Hakkında seçeneğine giriş yapın. 4 Televizyonunuz ile ilgili bilgileri açılan ekrandan kontrol edebilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Lg Telefon Nerede Üretiliyor?

Samsung IMEI sorgulama nasıl yapılır?

Bu hizmet ile mobil cihazınızın yasal yollar ile ithal edilip edilmediğini ve kayıp/çalıntı olup olmadığını, cihazınıza ait IMEI numarasını sorgulatarak öğrenebilirsiniz. IMEI numaranızı, cihazınızın numara çevirme ekranına *#06# yazarak öğrenebilirsiniz.

General Mobile telefon kaç lira?

En Popüler General Mobile Cep Telefonları

  • General Mobile GM 20 Pro 128 GB2.480,00 TL4 satıcı
  • General Mobile GM 21 32 GB1.388,62 TL30 satıcı
  • General Mobile GM 20 64 GB1.604,38 TL17 satıcı
  • General Mobile GM 21 Plus 64 GB1.817,74 TL17 satıcı
  • %6 General Mobile GM 21 Pro 128 GB2.799,00 TL3 satıcı

General Mobil garantili ne demek?

GM Hep Güvende paketi ile garanti harici hasarlardan oluşabilecek beklenmedik masrafların önüne geçebilir, severek kullandığınız akıllı telefonunuzu garantiniz bozulmadan ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. Üstelik General Mobile güvencesiyle ve %100 orijinal parçalarla.

General Mobil Türk malı mı?

General Mobile – Türkiye’nin Yerli Akıllı Telefon Markası

Notebook modelini nasıl öğrenebilirim?

Bilgisayarın Modeli Nasıl Öğrenilir?

  1. Bilgisayarın başlat menüsünü tıklayarak, çalıştır alanına girerek yada win+r tuşuna basarak işlemi başlatabilirsiniz.
  2. Çıkan ekrana “dxdiag” yazıyoruz.
  3. Enter tuşuna yada ekrandaki tamam tuşuna basıyoruz.
  4. Açılan menüde bilgisayara ait bütün bilgileri görebilirsiniz.

Telefonum kaç yılında üretildi?

Bu yüzden telefonun mucidi Alexander Grahambell olarak kabul edilmektedir. Telefon İlk Olarak Ne Zaman, Nasıl İcat Edilmiştir? Telefon ilk olarak 1871 yılında Floransalı Guiseppe Meucci tarafından icat edilmiştir. Patent haklarını kaybedince resmi olarak ilk telefon 1876 yılında telefonu icat etmiştir.

Telefonumun modeli ne iphone?

Ayarlar’a bakın Ayarlar > Genel > Hakkında’ya gidin. Model ‘in sağında parça numarasını görürsünüz. Model numarasını görmek için parça numarasına dokunun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector