FAQ: Telefon Numarasına Gönderilen Para Nasıl Çekilir?

Cebe gönderilen para nasıl çekilir?

Alıcının, cebe havale sonucu gelen parayı çekebilmesi için; gönderenin cep telefonu numarası, kendi cep telefonu numarası, kendi kimlik numarasını, gönderilen paranın tam olarak tutar bilgisini ve kendisine iletilen tek kullanımlık şifre bilgisini ATM’e girmesi gerekmektedir.

Cebe havale her ATM’den çekilir mi?

Cebe Havalede zaman kısıtlaması yoktur. 7 gün 24 saat Cebe Havale yapılabilir. Gönderilen tutarın 24 saat içerisinde çekilmemesi ya da alıcının gerekli bilgileri 3 kez yanlış girmesi durumunda tutar, göndericinin hesabına iade edilir. Cebe Havale ile gönderilen tutar sadece Yapı Kredi ATM ‘lerinden çekilebilir. 5

Cebe gönderilen para nasıl çekilir Kuveyt Türk?

Alıcı, herhangi bir Kuveyt Türk ATM’sinden TCKN, Göndericinin Cep Telefonu Numarası, Kendi Cep Telefonu Numarası, kendisine SMS ile gelen Referans Kodu ve kendisine gönderilen Tutarı tuşlayarak parayı kolayca çekebilir.

Fastpay ile cebe gönderilen para nasıl çekilir?

Rehberindeki kayıtlı kullanıcıları seç ya da cep telefonu numarasını gir, alıcı, gönderdiğin tutarı DenizBank ATM’lerinden anında çeksin.

CepBank 24 saat içinde çekilmezse ne olur?

Gönderilen para, alıcı tarafından 24 saat içinde çekilmezse ya da 3 kere üst üste yanlış tutar veya referans numarası girilerek çekilmeye çalışılırsa, gönderdiğiniz tutar işlem ücreti ile birlikte hesabınıza iade edilir.

You might be interested:  Soru: Telefon Mesaj Sesi Nasıl Yapılır?

Ptt’den isme para nasıl gönderilir?

Para göndermek için; Size en yakın PTT işyerine, geçerli kimlik belgeniz ile giderek para gönderme formunu doldurunuz. Gönderim tutarını ve ücretini gişe görevlisine veriniz. UPT işleminize ait referans numarasını alıcınıza iletiniz.

Cepbank hangi ATM’den çekilir?

Para gönderdiğiniz kişi gönderdiğiniz parayı Türkiye’nin her yerinde tüm Garanti BBVA ATM ‘lerinde çekebilir. Dilerseniz para gönderme işleminizi Garanti BBVA Mobil / Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya ATM ‘lerden ya da cep telefonunuzdan sadece bir kısa mesaj göndererek yapabilirsiniz.

Cebe para gönderme iş bankası nasil yapilir?

Hesaptan Cepten havele veya Karttan Cebe havale alıcısıysanız; Bankamatiklerimizde Kartsız işlem Para Çekme –> Cebe Havale Para Çekme menüsünden yapabilirsiniz.

Cep para nedir?

Kişilerin kendi cep telefon numarası girilerek para gönderimi direkt olarak cep telefonuna yapılabiliyor. Cep telefonuna gönderilen ödemeyle birlikte, para gönderilen kişilerin telefonuna bir mesaj kodu gidiyor. Bu mesaj koduyla birlikte gönderilen banka ATM şubelerine gidererek para çekimi yapılabiliyor.

Cebe para ne zaman hesaba geçer?

Alıcının Cebe Para Gönder ile gönderilen tutarı 24 saat içerisinde ATM den çekmemesi durumunda gönderilen tutar göndericinin hesabına iade edilir, para gönderirken masraf tahsil edilmesi durumunda alınan masraf iade edilmez.

Kuveyt Türk Hangi Atmlerden para çekilir?

Kuveyt Türk müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için ATM ağımızı PTT ATM’leri ile genişlettik. Kuveyt Türk banka kartlarınız ile PTT ATM’lerinin olduğu her yerde kolay ve hızlı bir şekilde para çekme, para yatırma ve bakiye sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası havale saat kaça kadar?

Ziraat Bankası EFT saatleri 09:00 – 16:00 saatleri arasındadır. Bu saatler dışında yapacağınız para transferleri bir sonraki iş gününe sarkacaktır. Eğer yarı tatil ilan edilen bir günde EFT yapmak istiyorsanız 09:00 – 11:00 saatleri arasında bu işlemi gerçekleştirmiş olmanız gerektiği bildirilmiştir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Iç Ekran Kırılması Ne Kadar?

fastPay ile gönderilen para nasıl çekilir?

En yakın ATM’ den 9 tuşuna basarak açılan ekrana şifreni gir, paranı anında çek.

  1. fastPay ana ekranında İşlemler menüsüne dokun.
  2. Karşına gelen sayfada Para Çek / İste.
  3. Açılan menüden Kartsız Para Çek’i seç.
  4. Para Çekme Şifresi Oluştur’a tıklayarak şifreni oluştur.
  5. Çekeceğin nakit tutarı gir.

fastPay para çekme hangi ATM?

Para Çekme Paranı çekmek için bir DenizBank ATM ‘si üzerinden 9’u tuşlayıp, fastPay ‘ de oluşturduğun bu şifreyi girmen yeterli.

fastPay ile en çok ne kadar para gönderilir?

*Sözleşmeli kullanıcıların gerçekleştirdiği hesaba (havale/eft) işlemleri için aylık/yıllık limit 100.000 TL’dir. *Sözleşmesi olmayan kullanıcılarda ise limit tek seferde 500 TL, günlük 2.000 TL ve yıllık 20.000 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector