FAQ: Telefon Şarj Girişi Tamiri Ne Kadar?

Telefonun şarj yeri bozulursa ne olur?

Yeteri kadar hijyenin sağlanmadığı durumlarda soket girişi tıkanabilmekte ve bozulabilmektedir. Ani elektrik akımları ve voltaj dengesizliklerinden ötürü bu sorun oluşabilmektedir. Cihazın aldığı ani darbeler neticesinde soket girişinde arıza meydana gelebilmektedir.

Şarj soketi değişimi kaç TL J7 prime?

Samsung Galaxy J7 Prime şarj soketi değişimi fiyatı 100 TL ‘dir.

Şarj soketi değişimi ne kadar sürer?

Şarj soket değişimi işlemi ortalama 30 dakika ile 45 dakika arasında sürmektedir. Şarj soket değişimi için hem kargo aracılığı ile cihaz yollanabilmektedir hem de servisimize gelip cihaz bırakılabilmektedir.

Samsung şarj soketi Garantiye girer mi?

Şarj aletinde kırık ya da çizik gibi durumlar mevcutsa değişim ya da tamir işlemleri garanti kapsamına girmemektedir. Fakat henüz yeni alınmış bir Samsung cihazın şarj soketinde bozulma durumu mevcutsa o zaman garanti süreci işleyebilir.

Şarj yeri bozulunca ne yapılır?

Telefonunuzun şarj soketi girişi bozuldu ise uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aynı zamanda 7/24 güvenlik önlemleri ile donatılmış olan teknik servis odamız, özel ekipmanlar kullanılarak şarj soketi değişimi yapılır.

Huawei şarj soketi değişimi kaç TL?

Huawei P Smart 2019 şarj soketi değişimi fiyatı 100 TL ‘dir.

You might be interested:  Casper Telefon Nerede Satılıyor?

Şarj giriş yeri nasıl temizlenir?

Şarj girişi önünde olmalı ve ekran düz bir yüzeye bakmalı. Kürdanın pamuklu ucunu girişin arka tarafına doğru sür. Ekran aşağı bakacak şekilde kürdanı girişe sok. Yukarı doğru iterken sola ve sağa hareket ettir, pamuğun düşmemesine dikkat et. Kirler çözülene kadar bu hareketi tekrarla.

Bilgisayar şarj soketi tamiri ne kadar?

Laptop şarj soketi giriş yeri tamiri fiyatları marka ve model bilgisine göre değişkenlik göstermektedir. Ama ortalama fiyatları 150 TL dir.

Telefon neden şarj oluyor ama dolmuyor?

Bu nedenlerin başında ise şarj soketinin tıkanmış olabilme ihtimali bulunmaktadır. Sokette meydana gelen herhangi bir tozlanma tel kısmının üzerini kapatacağı için telefon şarj olamamaktadır. Aynı zamanda şarj kablosunda meydana gelen sorunlar da telefonun şarj ediliyor gibi gözüküp şarj olmamasına neden olmaktadır.

Telefon pili nasıl şarj edilir?

Battery University web sitesinden ortaya çıkan bilgilere göre, lityum-iyon pillerde dikkat etmeniz gereken özellikleri sizlere sunacağız;

  1. Telefonunuzu prize takmadan önce tamamen boşaltmayın.
  2. Telefonunuzun şarjını %25’in üstünde şarj etmeye çalışın.
  3. Şarj seviyesini %45 ile %75 arasında tutun.

Şarj soketi değişimi telefon sıfırlanır mı?

Şarj soketi değişiminde telefonunuzdaki verileriniz ya da fotoğraflarınız silinmez. Bilgileriniz kaybolmaz.

Xiaomi şarj soketi değişimi ne kadar?

Xiaomi Mi 9 şarj soketi değişimi fiyatı 300 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector