FAQ: Telefon Sözleşmesi Ne Zaman Bitiyor?

Fatura sözleşmesi ne zaman bitiyor Turkcell?

En altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada sol tarafta bulunan menüden “Hat Özetim”e tıklayarak aboneliklerinizi görünteleyebilirsiniz. Mevcut aboneliklerinizi hemen öğrenmek için tıklayın. Dilerseniz DURUMUM yazarak 2222’ye ücretsiz SMS göndererek de öğrenebilirsiniz.

Vodafone sözleşme bitiş tarihini nasıl öğrenebilirim?

Online Self Servis uygulamasına ait olan 7000 numarasını akıllı telefonunuzdan arayarak da taahhüt bitiş tarihi, fatura borcu vb. pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Ya da *7000# tuşlayarak, fatura tutarınızı, fatura son ödeme tarihini ve cayma bedelini öğrenebilirsiniz.

Taahhüt süremi nasıl öğrenebilirim?

Telefonun arama yerine *124# yazarak arama yaptıktan sonra gelen ekrana önce 9 rakamını yazıp gönder tuşuna basabilirsiniz. Ardından 3 ve daha sonra 2 tuşlarına basıp gönderdikten sonra taahhüt kalan süre ve cayma bedeli SMS olarak tarafınıza gelecektir.

Turkcell taahhüt bitiş süresi nasıl sorgulanır?

Turkcell cayma bedeli sorgulama ve hesaplama için Turkcell müşteri hizmetleri numarası olan 0532 532 0000 numarasını arayabilir. Turkcell bayilerine yada dijital operatör uygulaması üzerinden kaç ayınız kaldığını ve taahhüt bitiş tarihini görebilirsiniz.

Turkcell telefon kampanyası ne zaman bitecek?

Faturamın son ödeme tarihini nasıl öğrenebilirim? Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüdeki en altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğinin altındaki “Faturalarım” seçeneğine tıklayın. Önünüze gelen sayfada güncel fatura tutarınızı ve hemen altında kesilmiş son faturanızı görebilirsiniz.

You might be interested:  Telefon Suya Düşünce Ne Olur?

Superonline sözleşme bitiş tarihi nasıl öğrenilir?

​Dijital Operatöre giriş yaptıktan sonra profil kısmından ev interneti aboneliğinizi seçip ekranın en altında mevcut ürün ve servislerim altından görüntüleyebilirsiniz. Yardımcı videomuzu izleyerek işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Vodafone faturalıdan faturasıza geçiş nasıl yapılır?

Öncelikle müşteri temsilcisini arayın. 542’yi arayıp, müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Ardından müşteri temsilcisi tarafından size yöneltilen güvenliğe dair sorulara doğru bir şekilde yanıt verin. Soruları doğru bir şekilde yanıtladığınızda müşteri temsilcisi faturasız hatta geçiş talebinizi alıyor.

Vodafone aldığım cihaz kaç taksiti sorgulama?

Cep telefonunuzdan 7001’i veya herhangi bir sabit veya GSM hattan (0542) 7001 000’ı arayın.

Taahhüt yasal mı?

Tüketici Başvuru Merkezi Başkanı Aydın Ağaoğlu, “2014 yılında yürürlüğe giren yeni tüketici yasası, 1 yıldan uzun süreli taahhütlü aboneliklerde tüketiciye istediği zaman cayma ve sözleşmeyi fes etme hakkı getirdi hem de herhangi bir cezai bedel ödemeden” dedi.

Ttnet sözleşme bitiş tarihini nasıl öğrenebilirim?

Türk telekom taahhüt süresini ve bedeli öğrenmek için Online İşlemler menüsünden Tarifem ve Paketlerim kısmına incelemeniz gereklidir. Tarifem ve Paketlerim kısmından faturalarınızı görebilir ayrıca taahhüt başlangıç ve bitiş tarihini görebilirsiniz.

Teknosacell taahhüt sorgulama nasıl yapılır?

9333’ü arayarak, SES, SMS veya INTERNET yazıp 5599’a göndererek, *124#’yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom taahhüt verme nasıl yapılır?

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Turkcell cayma bedeli ödüyor mu?

Superbox hariç bütün kampanyalarda cayma bedeli karşılıyoruz. Bunun yanında adresinizde Turkcell Fiber altyapınız yok ise ortak altyapı üzerinden Turkcell kalitesinde internet hizmeti alabilirsiniz.

Turkcell taahhüt iptali nasıl yapılır?

Nasıl iptal ederim? İptal; Baskonuş Abonelik iptali yaptırmak için Turkcell Faturalı veya Faturasız hat kullanıyorsanız 532’yi arayabilir ya da Turkcell Mağazasına başvurabilirsiniz. Ayrıca BASKONUS ABONE IPTA L yazarak 2222’ye mesaj gönderebilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Huawei Telefon Hangi Ülkenin Malı?

Cayma Bedeli ne zaman ödenmez?

Bu sözleşmelerde caymanız halinde herhangi bir ceza ödenmez. 1 yıldan kısa taahhüt süreli sözleşmeler: Tüketici sözleşmeden herhangi bir sebeple caymak isterse o tarihe kadar yararlandığı indirimler veya kalan aylardaki tarife borcundan hangisi daha az ise o tutarı cayma bedeli olarak öder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector