FAQ: Türk Telekom Telefon Hattı Ne Kadar?

Türk Telekom hat ne kadar 2021?

Türk Telekom faturasız yeni hat fiyatları ve ücretleri, 2021 yılında bayilerde 105 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Yeni hat ne kadar 2021?

Faturasız hat almak isteyen bireyler, hatlarını aldıkları zaman bir ödeme yapmaktadır. Bu ödeme, 2021 yılında 90 ila 150 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Yeni hat ücreti ne kadar?

Faturalı hat alan bir insan herhangi bir kampanyaya göre fiyatını alır ve fiyat belki de kişiye özel olabilir. 2020 yılında hat fiyatları şu şekildedir: Turkcell: En az 100 TL | En fazla 150 TL. Vodafone: En az 95 TL | En fazla 120 TL. Türk Telekom: En az 95 TL | En fazla 100 TL.

Türk Telekom kontörlü hat kaç para?

TÜRK TELEKOM FATURASIZ HAT FİYATLARI Türk Telekom ‘dan faturasız hat almak isteyenler en az 90 TL en fazla 100 TL olmak üzere ücret ödeyerek hat sahibi olabiliyorlar. Ödediğiniz kısmın 5 TL’si hattınıza bakiye olarak ekleniyor. Yeni faturasız hatlarda 120 TL ödeme için 20 TL hattınıza bakiye olarak yansıtılıyor.

Türk Telekom yeni hat almak ne kadar?

Türk Telekom genel anlamda faturalı hatlardan bir ücret almamaktadır ancak faturasız abone olmayı tercih edip yeni hat almak isteyen kişilerden 65 TL ve 150 TL arasında bir ücret talep etmektedir.

You might be interested:  Sık sorulan: 48 Hangi Ülke Telefon Kodu?

Türk Telekom faturalı hat alırken ücret ödeniyor mu?

Türk Telekom yeni hat alırken herhangi bir ücret ödenmemektedir. Fakat özel iletişim vergisi denilen yukarıda da bahsettiğimiz vergi alınmaktadır. Bu vergi de 12 aylık taahhüt boyunca size yansıtılmaktadır.

Bim hattı ne kadar 2021?

Bimcell Yeni Hat Ücreti Ne Kadar 2021 Eğer faturasız hat almayı düşünüyorsanız ödemeniz gereken ücret 2021 yılı için 105 TL olarak belirlenmiştir. Bimcell faturasız hat aldığında 105 tl ödediğinizde 9 GB internet 300 dakika ve 300 SMS hatlarını hediye olarak yüklenecektir.

Vodafone yeni hat ücreti ne kadar?

Bayi sayısının fazla olması ile birlikte faturasız hat fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden Vodefone müşterilerine 80- 150 TL arasında bir ücret ödemeleri takdirde hat alma işlemlerinin tamamlanacağı belirtilmektedir.

Turkcell yeni hat fiyatı ne kadar?

Turkcell faturasız hat fiyatları yeni faturasız hat almak isteyenler tarafından merak edilmektedir. Turkcell faturasız hat fiyatları Turkcell mağazalarında 110 TL ücret ile satılmaktadır. Ancak serbest fiyat uygulaması nedeni ile bazı mağazalarda fiyatlar 150 ile 200 TL arasında değişmektedir.

Bim hatti ne kadar?

Bımcell operatöründen yeni hat almak isteyen kişilerin öncelikle Bim mağazalarını ziyaret etmeleri gereklidir. Bu mağazalarda ise Bimcell Faturasız Hat fiyatı 85 TL olarak alınmaktadır. Yani bu mağazalara giden kişiler verecekleri bu ücret karşılığında Bimcell operatörünü abonesi olabileceklerdir.

Hat vergisi ne kadar?

Faturalı ve Faturasız bütün aboneler için yıllık 37,26 TL’dir ve 12 eşit takside bölünerek aylık olarak tahsil edilir. Yeni Hat tesisinde alınır, yıllık 86 TL’dir. Faturasız müşterilerden yeni hat tesisi esnasında peşin olarak tahsil edilirken, faturalı müşterilerin faturasına 12 eşit taksite bölünerek yansıtılır.

Kontörlü hat fiyatları ne kadar?

Türk Telekom alt operatörler için faturasız hat fiyatları:

  • BİMcell: 40 TL, bakiye 20 TL.
  • Bursasporcell: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • Fenercell: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • Galatasaray Mobile: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • KAFKAFcell: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • Kartalcell: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • Samsuncell: 50 TL, bakiye 20 TL.
You might be interested:  Sık sorulan: 0212 Hangi Ilin Telefon Kodu?

Türk Telekom yeni hat nasıl alınır?

Numaranızı Türk Telekom ‘a taşımak ve yeni hat başvurusu için yukarıdaki formu doldurabilir veya MOBIL yazıp 6606’ya SMS gönderebilirsiniz. Siz de hemen numara​nızı Türk Telekom ‘a taşıyarak ya da yeni hat talebinde bulunarak Türk Telekom ‘un faturalı ve faturasız tarife, paket ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom paketler 19 TL nasıl yapılır?

Dolu 1GB Paketi ile tam 1GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 19 TL! DOLU1GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Dolu 1GB Paketi’niz cebinize gelsin! Dolu 1GB Paketi’nden hemen faydalanmak için Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olmanız yeterli!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector