FAQ: Vodafone Telefon Borcumu Nasıl Öğrenebilirim?

Vodafone olan borcumu nasıl öğrenebilirim?

7001’i ücretsiz arayarak Vodafone Fatura Bilgi Servisi üzerinden fatura tutarınızı ve güncel harcama tutarınızı öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzdan 7001’i veya herhangi bir sabit veya GSM hattan (0542) 7001 000’ı arayın.

Fatura borcumu nasıl öğrenebilirim?

Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “GUNCEL” yazarak 5555’e gönderin ya da *100#’yi tuşlayın. Cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone yanımda fatura ödeme nasıl yapılır?

Ödemelerinizi Vodafone Yanımda Uygulaması ya da Jetfatura kullanarak, web sitemizde belirtilen ödeme noktalarına, bankalar ya da anlaşmalı kuruluşların veznelerine, bankaların internet bankacılığı üzerinden, otomatik ödeme talimatı vererek, telefon bankacılığı ve ATM hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Vodafone borcumu ödemezsem ne olur?

Vodafone hattınız borcunuzu son ödeme tarihinden sonraki 1 hafta içinde ödemediğiniz hattınız giden aramaya kapanır. 1 hafta sonunda ödeme yapmadığınızda 3 gün sonra hattınız tamamen kapanır ve sizi arayanlar size ulaşamaz. Halen ödeme yapılmadığında ise borcunuz icra yolu ile tahsil edilir.

Vodafone ne kadar borcum var faturasız?

KOLAY BAKİYE yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek veya Vodafone Yanımda üzerinden güncel Telsiz Kullanım Ücreti borcunuzu ücretsiz öğrenebilirsiniz. Hattınıza TL yüklemesi gerçekleştirdiğinizde biriken telsiz borcunuz hattınızdan otomatik çekilecektir.

You might be interested:  Telefon Telsiz Ücreti Ne Kadar?

Vodafone dakika sorgulama hangi numara?

Paketinizde dakika, SMS, MMS ve internet haklarınızın kalanını bir arada görmek istiyorsanız, OZET yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli.

Turkcell faturamın ne kadar olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Faturalı

  1. *177*3#’e arama yaparak.
  2. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne GUNCEL yazıp, 8888’e mesaj gönderebilirsiniz.
  3. Turkcell Şifreniz ile Online İşlemler’e girerek, ” Güncel Konuşma Tutarı” bilginize ulaşabilirsiniz.
  4. 7572222 FaturaCepte Servisi’ni ücretsiz arayarak sesli yanıt sisteminden de öğrenebilirsiniz.

Turkcell Borcum Var mı?

Son aya ait fatura tutarınızı, FATURA yazıp 2222’ye göndererek sorgulayabilirsiniz. Cihazınızdan wap. turkcell.com.tr adresinde yer alan WAP İşlem Merkezi’ne girdikten sonra “Fatura” menüsüne tıklayarak fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Fatura bilgilerinde neler olur?

Faturada mutlaka bulunması gereken bilgiler: Faturanın düzenlenme tarihi, seri ve sıra numarası Faturayı düzenleyenin adı, varsa ticaret unvanı, iş adresi, bağlı olduğu vergi dairesi ve hesap numarası Müşterinin adı, ticaret unvanı, adresi, varsa vergi dairesi ve hesap numarası

Vodafone kredi kartı ile fatura ödeme nasıl yapılır?

Aynı kredi kartıyla günde en fazla 4 adet fatura ödenebilmektedir. IVR kanalıyla faturanızı ödemek için: 7002’yi ücretsiz arayarak Vodafone Fatura Ödeme Servisi üzerinden faturanızı kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödeme nerelerde kullanılır?

Vodafone Mobil Ödeme; Google Play, App Store, Spotify gibi pek çok anlaşmalı iş yerinden yapacağınız alışverişlerinizi saniyeler içerisinde gerçekleştirmenize, işlem tutarını direkt faturanıza yansıtarak veya bakiyenizden düşerek kolayca ödemenize imkan tanıyan hızlı, pratik ve güvenli bir ödeme yöntemidir.

Evde internet faturası nasıl ödenir?

Faturanızı hesap numaranız, hizmet numaranız ya da internet hizmetinizin bağlı olduğu telefon numarası ile ödeyebilirsiniz. Telefonla ve Online Ödeme

  1. Müşteri hizmetlerini 444 0 375 numaralı hattan arayarak ödemenizi gerçekleştirin.
  2. TTNET internet sitesine giderek ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirin.
You might be interested:  Telefon Şarjı Nasıl Bitirilir?

Fatura kaç ay ödenmezse avukatlık olur?

Hattınız tamamen kapandıktan sonra 1 ay içerisinde hattın borcu ödemezseniz hat iptal olur ve icralık olursunuz. Yüksek fatura borcu, avukatlık ücreti ve varsa kampanya indirimleri size borç olarak çıkarılır.

Fatura üzerine alınan telefon borcu ödenmezse ne olur?

Cep telefonlarında uygulanan IMEI sisteminin kapsamı genişletilerek düzenlemeye gidiliyor. Düzenlemede, satın alınan telefonun borcu ödenmezse cihazın IMEI numarası kara listeye alınarak kullanıma kapatılması da yer alıyor. Ayrıca 7 yıldır kullanılmayan cihazların IMEI’leri de kara listeye alınacak.

Cep telefonu borcu ödenmezse ne olur?

Yeni sistemde kampanya ile alınan telefonun borcu ödenmediği takdirde, cihaz kara listeye alınarak hizmet vermesi engellenecek. Ayrıca satın alınan telefonun borcu ödenmezse cihazın IMEI numarası kara listeye alınarak kullanılamaz hale gelecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector