General Mobile 5 Plus Nasıl Telefon?

General Mobile GM 5 Plus nasil telefon?

Ürün Yerli malı olması nedeni ile 5 puan veriyorum fakat ürün de bazı sıkıntılar mevcut ürün performansı gayet başarılı saf android olması gayet güzel kasa tasarımı başarılı ses kalitesi başarılı şarj olması başarılı kamera orta derece başarılı ama ekran hassasiyeti çok sıkıntılı facebookta sayfayı aşağı doğru

General Mobile GM 5 Plus kaç model?

GM5 Plus tum bunların yanı sıra 1, 5 GHz Quad Core + 1.2 GHz Quad Core işlemci, 3 GB. RAM ve Android 6.0 (Marshmallow) ile kullanıcısıyla buluşuyor. Üstelik artık Android 7.0 (Nougat) işletim sistemine güncelleme yapmanız da mümkün!

General Mobile GM5 Plus ne zaman çıktı?

General Mobile’ın resmi Twitter hesabından paylaştığı bilgilere göre, yeni akıllı telefon modeli GM 5 Plus, Nisan ayının 3. haftası itibariyle Türkiye’de satışa sunacak. Cihaz tüm operatör kanallarında satışa sunulacak.

GM 5 Plus da NFC nasıl kullanılır?

NFC ‘yi açmak için:

  1. Ayarlar seçeneğine gidin.
  2. ‍ KABLOSUZ ve AĞLAR altında Diğer seçeneğine dokunun.
  3. NFC özelliğini açın. Android Beam öğesine dokunarak bu özelliği açın.

General Mobile Gm5 kaç model?

Performans konusunda sizi üzmeyecek olan General Mobile GM 5, gücünü Android One işletim sisteminden alıyor. 64 bit ve 2 GB ram ile desteklenen ürün, hızlı bir mobil cihaz deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Akıllı Telefon Nasıl Kumanda Olur?

General Mobile GM 20 kaç TL?

General Mobile GM 20 64 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 1.668,40 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 1.535,04 TL Şu Andaki Fiyat: 1.599,53 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 69 TL (%4) daha ucuz.

General Mobile hangi ülkeye ait?

General Mobile, İstanbul merkezli bir cep telefonu, tablet ve tüketici elektroniği şirketi. 2005 yılına kadar; mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır.

General Mobile GM 5 Plus kamera kaç mp?

General Mobile GM 5 Plus İnceleme General Mobile 5 Plus Qualcomm’un 8 çekirdekli Snapdragon 617 işlemcisinden ve 3 GB RAM’den gücünü alıyor. 13 Megapiksel arka ve 13 Megapiksel ön kamera ile gelen General Mobile 5 Plus, DxO Mark standardına uygun olması ile dikkat çekiyor.

GM 5 Plus hangi yıl çıktı?

Android One platformunu kullanan General Mobile 4G ile ülkemizde çok önemli satış rakamları yakalayan General… Android One platformunu kullanan General Mobile 4G ile ülkemizde çok önemli satış rakamları yakalayan General Mobile, yeni akıllı telefonu General Mobile GM 5 Plus modelini MWC 2016’da resmi olarak duyurdu.

General Mobile 5 Plus ekran görüntüsü nasıl alınır?

General Mobile GM 5 ile ekran görüntüsü almak için de yine aynı şekilde Ses Kısma Düğmesi ve Güç Düğmesine aynı anda basıp 1-2 saniye basılı tutmanız yeterlidir. Çekmiş olduğunuz ekran resimlerine telefonunuzun Galeri uygulamasından erişebilirsiniz.

General Mobile GM 6 fiyatı ne kadar?

32 GB / Altın – 4 satıcıdan 740,00 TL’den başlayan fiyatlarla.

Gm5 Plus nasil resetlenir?

General Mobile GM 5 Plus Hard Reset Nasıl Atılır?

  1. General Mobile 5 Plus telefonunuzu kapatınız.
  2. Cihaz kapandıktan sonra Ses Yükseltme tuşuna basılı tutarken Açma (Güç) tuşuna basın ve Yatan Android simgesini görünceye kadarda elinizi hiç bir tuştan çekmeyin.
  3. Ekranda Komut Yok yada No command yazacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector