General Mobile Yeni Telefon Ne Zaman Çıkacak 2018?

General Mobile yeni modeli çıkacak mı?

Yerli akıllı telefon üreticisi General Mobile en yeni amiral gemisi GM 9 Plus’ı MWC 2019’da görücüye çıkardı. Ülkemizde ve dünya genelinde yakında satışa sunulacak olan cihaz oldukça şık bir tasarıma sahip.

General Mobile hangi ülkeye ait?

General Mobile, İstanbul merkezli bir cep telefonu, tablet ve tüketici elektroniği şirketi. 2005 yılına kadar; mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır.

General Mobile kaç telefon sattı?

Satış adetleri bazında Hollanda’nın 4. akıllı telefon markası ve Özbekistan, Gürcistan, Hırvatistan, Azerbaycan ve Belarus’da ilk 5 markadan birisi olmayı başardı. 2017’de 100 bin adet ihracat yapan General Mobile, 2018’de yurtdışında 800 bin telefon satarak, 300 Milyon TL tutarında ihracat gerçekleştirmeyi hedefliyor.

General Mobile dünyada kaçıncı sırada?

Bu puanlama sistemine göre 3.5 puan alan Google birinci olurken General Mobile ise beşinci sırada yer alarak dünyadaki en iyi 20 telefon üreticisi arasında tek yerli marka olma başarısını gösterdi.

General Mobile Türk malı mı?

General Mobile – Türkiye’nin Yerli Akıllı Telefon Markası

You might be interested:  551 Hangi Telefon?

General Mobil GM 20 nasıl?

Telefonu alalı yaklaşık 2 ay oldu. Şarj performansı yoğun kullanmama rağmen şarjı günü çıkartıyor,%40 civarında kalıyor. Fiyatına göre kamerası gayet başarılı, ağır çekim ve hızlı çekim özelliği var. Bu fiyat segmentinde en başarılı telefon diyebilirim.

General Mobile GM 20 kaç model?

General Mobile GM 20, Android işletim sistemiyle kullanıcılara ulaştırılıyor. Android 10 işletim sistemi sayesinde ilk açılış ekranından itibaren tüm ana ekranlarda kullanışlı bir arayüz ortaya koyan cihaz, yerleşik uygulamalar aracılığıyla da kullanımını kolaylaştırıyor.

General Mobile GM 20 nasıl ekran görüntüsü alınır?

Güç ve Sesi azaltma düğmelerine aynı anda basın. Bu işe yaramazsa Güç düğmesini birkaç saniye süreyle basılı tutun.

General Mobile yüzde kaç yerli?

İSTANBUL (AA) – General Mobile ‘ın yıllık 2,5 milyon adet üretim kapasiteli yeni fabrikası faaliyete geçti. General Mobile ‘dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin yüzde 100 yerli cep telefonu markası General Mobile, 33 ülkede gerçekleştirdiği büyüme ve yatırımların yanı sıra Türkiye’ye de değer katmaya devam ediyor.

General Mobile üretim yeri neresi?

Türkiye’nin en çok tercih edilen akıllı telefon markasından General Mobile, Türkiye’de açtığı yıllık 2,5 milyon adet üretim kapasiteli fabrikası faaliyete geçti. Artık cep telefonu Türkiye’de üretilecek.

Türk malı telefonlar hangileri?

En iyi yerli akıllı telefonlar

  • 1 – Vestel Venus Z10.
  • 2 – General Mobile GM6.
  • 3 – Vestel Venus V3 5580.
  • 4 – Casper Via A1 Plus.

Türkiye’nin en iyi telefon markası nedir?

Ülkemizde popüler olan Xiaomi en iyi marka seçildi. İşte konuyla ilgili tüm detaylar. Küresel teknoloji lideri Xiaomi, pazar veri sağlayıcısı Canalys’in son raporuna göre 2020 yılının Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarını kapsayan üçüncü çeyreğinde Türkiye ‘ nin en çok satan akıllı telefon markası oldu.

You might be interested:  Soru: Telefon Açık Ama Ulaşılamıyor Nasıl Yapılır Turkcell?

General kime ait?

General Motors (kısaca GM ), 1908 yılında ABD’de kurulmuş, Detroit merkezli bir şirketdir. Buick,Cadillac, Chevrolet, GMC markaları en önemli markalardır. Holden, Wuling, Baojun, ve FAW Jiefang, GM Uzbekistan, SAIC- GM -Wuling gibi yabancı markaların önemli bir hissesine sahiptir. Dünya çapında çalışan sayısı 262.500’dür.

En çok satılan telefon markası nedir?

Türkiye’deki akıllı telefon pazarına bakıldığında karşımıza lider olarak Samsung çıkıyor. 2021 yılının ilk çeyreğinde 870 bin civarında akıllı telefon satıldı. Samsung yaklaşık olarak yüzde 36,7 gibi bir satış rakamı elde etmeyi başardı. Böylece sektörde lider oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector