Hızlı Cevap: Akilli Telefon Numarası Nasıl Gizlenir?

Numaramı gizleyerek nasıl ararım?

İşte, merak edilen tüm detaylar. Operatörler üzerinden gizli arama gerçekleştirmek için #31# tuşladıktan sonra aramak istediğiniz telefon numarasını girebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirerek arama yaptığınız zaman aradığınız kişinin ekranında “Özel Numara Arama” yazar.

Ayarlardan numara nasıl gizlenir?

Varsayılan ayar “Ağ Varsayılanı” dır. Numaranızı gizlemek istiyorsanız, “Numarayı Gizle” kısmına dokunmanız gerekir. Böylece arama yaptığınızda karşınızdaki kişi Numaranızı göremeyecek ve Gelen çağrı Özel numara olarak ekranına düşecektir.

Cep tel no nasil gizlenir?

İlk olarak telefonunuzdan ayarlar bölümüne girin. Daha sonra ayarlar içerisinde telefon sekmesini bulun. Telefon sekmesinde bulduktan sonra içine girin ve numara gizleme / açma seçeneğine gidin. Burada yer alan seçeneği ilk kez tıklamanız ile açık olan numaranız artık karşı taraftan gözükmeyecektir.

Samsung numara gizleme nasıl yapılır?

3 Ayarlar öğesine dokunun. 4 Diğer Ayarlar menüsüne dokunun. 5 Arayan Kimliğini Göster seçeneğine dokunun. 6 Numarayı Gizle seçeneğini aktifleştirerek Gizli Numara ile arama yapabilirsiniz.

Turkcell numara gizleme nasıl iptal edilir?

Gizli numaralardan gelen çağrıları anında engelleyen bu servisten yararlanmak da çok kolay! Servisiniz aktifken #253# yerine tuşlayıp “YES”e bastığınızda servis kendiliğinden iptal olmuş olur.

Özel arama nasıl kapatılır?

Telefonun ‘ arama ‘ kısmından *253# simgelerini tuşlayarak arama işlemini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu işlem sonucunda telefonunuz gizli numaradan gelen çağrılara tamamen kapatılacaktır.

Türk Telekom hattında numara nasıl gizlenir?

*Gizli numaralardan gelen çağrıları engellemek veya alabilmek için *253#yazarak arama yapmanız yeterli. *253# ye arama yaptığınızda, gizli numaralardan çağrı engelleme servisi mevcut durumunu değiştirecek (aktif ise deaktif, deaktif ise aktif olacak) ve telefon ekranınızda ilgili bilgiyi görebileceksiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Samsung Note 5 Nasıl Bir Telefon?

Numaranın kime ait olduğunu nasıl kapatma?

Telefon numaranızın 11842 Bilinmeyen Numaralar Servisimiz tarafından verilmesi ya da verilmemesi yönündeki talebiniz için; – Cep telefonunuz üzerinden SMS yoluyla işlem yapabilirsiniz. Rehber kaydınızın silinmesi için telefonunuzun mesaj bölümünden; “SIFRE REHBER KAPAT ” yazarak 7048’e gönderebilirsiniz.

Özel mesaj nasıl atılır?

Gizli Numara İle Mesaj Atma Adımları

  1. Cihazınıza indirdiğiniz numara gizleyici uygulamayı açın.
  2. Telefonunuza erişebilmesi için, gerekli olan izinleri aktif hale getirin.
  3. Ardından mesaj yazmak üzere, mesajlar bölümüne gidin ve mesajı göndermek istediğiniz kullanıcının numarasını yazın.

Telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenme?

Telefon numarası kime ait öğrenmek için şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır:

  1. Telefonunuzun arama ekranını açın.
  2. *100# numaralarını tuşlayın ve arama yapın.
  3. İşlemler menüsü açılacak.
  4. Menüden Bilinmeyen Numaralar Servisi’ni açın.
  5. Açılan ekranda numaradan sorgulama yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector