Hızlı Cevap: Discord Telefon Nasıl Kullanılır?

Discord telefona iner mi?

Web üzerindeki pek çok indirme sitesinden Discord İndir yapabilirsiniz. Buna ek olarak uygulamanın arama motorlarında çokça arandığını söyleyebiliriz. Genel olarak bilgisayarınıza indirdikten sonra kullanabileceğiniz bu uygulama ayrıca İOS ve Android cihazlara da indirilebilir.

Discord nedir nasıl kullanılır?

Discord kısaca içerisinde kanalların olduğu ister görüntülü, ister yazılı, ister sesli bir mesajlaşma uygulaması olarak adlandırılabilir. Aynı WhatsApp grupları gibi Discord içerisinde de ses kanalları bulunur. Bu kanallarda adminler yani yöneticiler tüm yetkilere sahiptir.

Discord tehlikeli mı?

Discord bir sohbet uygulamasıdır. Sohbet uygulamaları her zaman risklidir. Discord gizlilik ayarları var ancak bu kontroller sizin elinizde değil çocuğun elinde. Discord için ebeveyn kontrolü aracı yok.

Discord telefona nasıl indirilir?

Bunun için ise market indirme uygulamasında bir üyelik açmış olmanız gerekiyor. Üyelik açtıktan sonra arama kısmına gelerek ” Discord ” yazın. Ardından indir veya yükle seçeneğine basarak Discord uygulamasını kısa süre içerisinde indirebilirsiniz.

Discord dan nasıl film izlenir?

Discord üzerinden film ve TV izlemek için önce hizmeti oyun olarak eklemeniz gerekir. Bir akış uygulaması kullanabilir veya bir tarayıcıdan geçebilirsiniz. Tarayıcınıza bağlı olarak, çalışması için donanım hızlandırmayı devre dışı bırakmanız gerekebilir. Ardından izlemek istediğiniz filmi veya şovu sıraya koyun.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Nasıl Türkçeye Çevrilir?

Discord telefon doğrulama nasıl yapılır?

Discord Telefon Doğrulama Nasıl Yapılır?

  1. Hesap Ayarları’na tıklayın. Buradan Hesabıma girin.
  2. SMS ile Doğrula ya tıklayın.
  3. Numaranızı yazdıktan sonra telefonunuza bir kod gelecek. Bu kodu girdikten sonra telefon doğrulamasını başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Discort neden kullanılır?

Son zamanların en popüler uygulamalarından biri Discord, sesli bir iletişim uygulamasıdır. Aynı anda birden fazla kişiyle görüşmek isteyenlerin kullandığı uygulama, internet bağlantısı sorunu olmadığı sürece hızlı ve yüksek ses kalitesinde iletişim kurulmasını sağlıyor.

Discord ücretsiz mi?

Belirttiğimiz üzere sesli bir iletişim uygulaması olarak karşımıza çıkan Discord başlangıçta ücretsizdir. Yani web üzerinden görüşmeler yaparken herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Uygulamanın ücretli olarak sunulan bir paketi de var ancak başlangıç için bunun gereksiz olduğunu söyleyebiliriz.

DC boşta ne demek?

Ancak Discord’daki Boşta (idle) durumu kullanıcılar tarafından bazen anlaşılamayabiliyor. Discord’da belli bir süre herhangi bir işlem yapmadığın zaman otomatikman Boşta olarak görünüyorsunuz. Bu durum ayarını, oyun oynarken, durum güncellemenize AFK yazmış gibi düşünebilirsiniz.

Discorda nasil girilir?

İlk olarak Discord uygulama sayfasına gidin. Ekranın sol üst köşesinde bulunan “+” simgesine tıklayın. Eğer “+” simgesi yoksa Discord simgesine tıkladığınızda görünecektir.

Discord nitro dolar mı TL mi?

9.99 dolarlık fiyat uygulamasında Türkiye’de tüm Discord kullanıcılarını memnun edecek bir düzenlemeye gidildi. Bu düzenleme ile birlikte Discord Nitro aboneliğinin aylık fiyatı 26,99 TL olarak açıklandı. Kullanıcılar bu paketi yıllık olarak satın almak isterlerse 269,99 TL gibi bir ödeme yapmaları gerekecek.

Discord nitro kaç Türk lirası?

5 TL Discord Nitro 3 aylık [2 sunucu takviyeli] | İtemsatış

Telefonda discord hesabından nasıl çıkılır?

Profil resmin ve kullanıcı adının hemen yanındaki dişli butonuna tıkla. Kırmızı “Çıkış Yap” butonuna tıkla.

You might be interested:  Sık sorulan: Hollanda Telefon Numarası Nasıl Aranır?

Discort nedir indir?

Discord, tamamen ücretsiz olarak tüm servislerini oyun severlerin kullanımına sunan ve tıpkı TeamSpeak gibi oyuncuların birbirleri ile anlaşabilmesini sağlayan etkili bir iletişim aracıdır.

Discord da yayın nasıl açılır?

DİSCORD YAYIN AÇMAK

  1. Yayın yapmak istediğiniz bir sunucunun ses kanalına katılın.
  2. “Go Live” İkona tıklayın.
  3. İki seçenek çıkacak karşımıza “Uygulamalar” veya “Ekranlar” Yayınlamak istediğiniz bölme seçin.
  4. Genel kontrolleri sağlayalım. Bir problem arz etmiyorsanız. “Go Live” Butona tıklayarak yayını başlatabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector