Hızlı Cevap: Evkur Telefon Siparişi Ne Zaman Gelir?

Evkur onay süreci kaç gün sürüyor?

Evkur Onay Süreci Kaç Gün? Evkur şubelerinden alışveriş başvurusu yaptıktan sonra en az 7 en fazla 15 iş günü içerisinde size olumlu yada olumsuz dönüş sağlamaktadırlar lakin onaylanmayan bazı durumlarda dönüş geç oluyor yada hiç olmuyor bunuda dikkate almanızı öneririz.

Evkur’dan taksitli telefon alınır mı?

Bu yüzden yaşadığınız yerde yetkili servisinin olup olmadığını araştırın. EVKUR ‘ dan dünya markası cep telefonlarını orijinal resmi ürün garantisi ile satın alabilirsiniz. Taksitle cep telefonu satın almak için sipariş vermeniz yeterli.

Evkurda degisim var mi?

İnternetten veya mağazadan farketmeksizin aldığınız ürünlerde bir sıkıntı olması halinde Evkur Değişim hakkınızı kullanarak aldığınız ürünün aynısını çok rahat bir şekilde değişim yapabilmektesiniz.

Evkur siparişim nerede?

Evkur mağazalarından yaptığınız alışverişlerde ürün takip numarası ile sipariş takip etmek yada ürün sorgulamak gibi bir durum yoktur bu sadece müşteri temsilcisi aracılığı ile yapılmaktadır lakin eğer ki alışverişinizi Evkur internet sitesinden yaptıysanız üye girişi yaparak hesabım kısmına girebilir ve oradan

Evkur adres teyidi kaç gün sürer?

Evkur Adres Teyidi Süresi yaklaşık 1 hafta içinde gerçekleşmektedir lakin bazen süre uzamakta bazen buna gerek kalmamaktadır. Evkurdan Eve Geldiler Evde Yoktum ne olur diye sorarsanız bu biraz muammadır çünkü bazıları tekrar gelirler, bazıları red verirler ve bazıları da sizi komşularımıza sorarak araştırırlar.

You might be interested:  FAQ: Samsung Telefon Servise Nasıl Gönderilir?

Evkura nasıl ulaşabilirim?

Evkur Müşteri Temsilcisine bağlanmak için sırasıyla: 444 0 808 numarasını cep telefonunuzun arama kısmına yazınız ve ardından arama tuşuna basınız.

Evkur’dan taksitli telefon nasıl alınır?

İsterseniz fiziki mağazaya giderek kredi kartı ya da senetle alım yapabilirsiniz. Cep telefonu alımlarında senet seçeneğinde, senet imzalamanızın ardından 3 içinde adres teyidiniz gerçekleştirildikten sonra telefonu satın alabilirsiniz.

Evkur telefona kaç taksit yapıyor?

Evkur Güvencesiyle Teknolojinin Tadını Çıkarın Evkur sayesinde 6 ay taksitle kolay bir şekilde son model telefon çeşitlerini satın alınabilir ve rahat bir şekilde ödeme yapılabilir.

Evkur Iphone 11 kaç taksit?

3.166,33 TL X 3 Taksit 9,499,00 TL.

Evkurda geri iade var mi?

– Ürünün arızalı veya ayıplı olması halleri dışında mümkün değildir. İade koşullarında belirtilen şartlara uygun taleplerinizde; ürünün Evkur ‘a ulaştığı andan itibaren üç ( 3 ) iş günü içerisinde ürün satış bedeli alışveriş yaptığınız hesaba iade edilecektir.

Tüketici hakları nelerdir ürün iadesi?

Cayma hakkına ilişkin ihbarın ulaşmasını takip eden en geç 14 (on dört) gün içinde mal/hizmet bedeli ve teslimat masrafları Alıcıya iade edilir ve 10 (on) günlük süre içinde mal/hizmeti alıcı iade etmekle mükelleftir. Fatura aslı gönderilmezse Alıcıya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.

Evkur ürün iptali nasıl yapılır?

Evkur internetten ürün alma başvurusu yaptıysanız ve almaktan vazgeçtiyseniz yapmanız gereken tek şey tekrar internet sitesinden üye girişi yapmak ve ordan siparişlerinize ulaşarak iptal etme kısmına tıklayarak siparişinizi iptal etmenizden ibarettir böylece para verdiyseniz para nereden ödeme yaptıysanız oraya

Evkur kalan taksit nasıl öğrenilir?

Evkur kaç taksit kaldığını mı merak ediyorsunuz yapacakların çok fazla olmasa da yeni yapılan ödeme sistemi ile sizler için yenilenen ödeme sayfası aracılığı ile ilk önce tc kimlik numaranızı ve altına da robot olmadığınıza dair kısmı işaretliyorsunuz daha sonrasında karşınıza Evkur kalan taksit sorgulaması çıkıyor bu

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Saklanan Telefon Nasıl Bulunur?

Evkur olan borcumu nasıl öğrenebilirim?

Evkur müşteri hizmetleri 0212 473 46 46 numarası ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Evkur hangi bankayla çalışıyor?

Teslim aldığınız ürünün ödemelerini teslimat tarihinden itibaren 1 ay sonra Evkur Mağazalarından yada Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector