Hızlı Cevap: Hakan Altun Telefon Şarkısını Kim Yazdı?

Hakan Altun Bir Telefon şarkısını kime yazdı?

Posta’nın haberine göre; 90’lı yılların sonunda ünlü oyuncu-yazar İclal Aydın ile aşk yaşayan Altun, 1998 yılında askere gidince kendini terk eden İclal Aydın’a ‘ Hani Bekleyecektin ‘ şarkısını yazdı. Hakan Altun, askerliğini Ankara Etimesgut’ta yaparken sevgilisiyle konuşmak için tam 17 gün sıra beklediğini söyledi.

Hakan Altun ne hastası oldu?

Beyin kanaması şüphesiyle tedavi altına alınan Altun, tedbir amaçlı bir süre yoğun bakımda tutulmuştu. Son kontrollerinin ardından 3 gün önce taburcu olan 48 yaşındaki ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Hakan Altun kimle çıkıyor?

Hakan Altun ile Gonca Vuslateri aşk yaşıyor.

Hakan Altun kime çok aşıktı?

Fırtınalı bir aşk yaşayan Seray Sever ve Hakan Altun çiftinin aşkı, yıllar geçse de unutulmadı.

Hakan Altun telefonun başında şarkısını kime yazdı?

Umutsuzca Seray Sever’den telefon bekliyordu. Bu günlerde de işte ünlü ‘ Telefonun başında çaresiz bekliyorum ‘ şarkısını yazdı. Seray Sever yine de aramadı. Yıllar sonra Hakan Altun bu kez de Ebru Gündeş ile sevgili oldu.

Hakan Altun Ebru Gündeş neden ayrıldı?

İddiaya göre, aşırı kıskanç biri olan Ebru Gündeş, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu sevgilisi Hakan Altun ‘u sadakat sınavından geçirmek ister. Gündeş ‘in baskın ve sert yapısı, duygularını asla belli etmemesine, son ‘sadakat sınavı’ da eklenince Altun, ünlü şarkıcıyı terk eder.

You might be interested:  Telefon Virusu Nasil Silinir?

Hakan Altun düzeldi mi?

Hakan Altun, ”21 Nisan Çarşamba akşamı beyin damarlarımdan birinde oluşan tıkanıklık sebebiyle kaldırıldığım hastaneden şükürler olsun ki sağlıkla taburcu oldum. Bu süreçte bizi merak edip arayan tüm dostlarıma, arkadaşlarıma, sevenlerimize ve dualarını esirgemeyen Türk halkına teşekkürlerimi sunarım.

Hakan Altun Iyilesti mi?

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Gerekli kontrollerin ardından hastaneden ayrılan Altun, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen şarkıcı, “Rutin kontrolüme geldim. Herhangi bir sıkıntı yok. Kendimi iyi hissediyorum” dedi.

Hakan Altun kaç doğumlu?

Peki şimdi nasıl gidiyor her şey Hakan Altun, yakın zamana kadar her fırsatta unutamadığını itiraf ettiği Seray Sever’i hem kalbinden hem beyninden sildiğini de söyledi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector