Hızlı Cevap: Hangi Casper Telefon?

Casper Cep Telefonları kaç lira?

Casper Telefon Fiyatları

  • Casper VIA X20 – 3.099,00 TL.
  • Casper VIA F20 – 2.699,00 TL.
  • Casper VIA E30 – 2.499,00 TL.
  • Casper VIA G5 – 2.199,00 TL.
  • Casper VIA E4 – 1.799,00 TL.

Casper cep telefonu kime ait?

Casper, 1991 yılında üniversiteden yeni mezun 3 girişimci bilgisayar mühendisi olan Altan Aras Fakılı, Yalçın Yıldırım ve Ali İhsan Taşkın tarafından resmen İstanbul’da kurulmuş, bilgisayar ve yan ürünleri üreten bir firmadır. Günümüzde hala aktif bir durumdadır.

Casper Cep telefonu yerli mi?

Casper ‘ın yerli üretim akıllı telefonu, çerçevesiz Hole LCD ile yüzde 89 ekran gövde oranına sahip.

Casper VIA M3 kaç hz?

Casper Via M3 Özellikleri! Donanım bileşenleri noktasında tatmin edici bir profil çizen model, 1.3 GHz frekansında çalışan dört çekirdekli işlemcisiyle aynı anda birden fazla uygulamanın çalıştırılabilmesine olanak veriyor.

Casper VIA M3 kaç bit?

Gücünü 1.25 GHz saat hızında çalışan sekiz çekirdekli MediaTek MT6737 işlemcisinden alan telefonda; 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı yer alıyor. Cihazda 802.11ac ve çift bant desteği yok. Telefonun ön tarafında Portre modu ile öne çıkan 8 MP’lik bir ön kamera ve flaş desteği yer alıyor.

Casper VIA M3 kaç gram?

VIA M3 ‘ün mat gövdesi ve metal çerçevesi şık bir görünüm sunarken, 8.65 mm inceliği ve sadece 168 gr ağırlığı, taşıma ve kullanımda kolaylık sağlıyor. 3 GB RAM ve 4 çekirdekli işlemcisi sayesinde, donma ve zorlanma yaşamadan günlük işlerin üstesinden gelebiliyor. 32 GB depolama kapasitesine sahip olan akıllı telefonda

You might be interested:  Soru: Akıllı Telefon Kaybolunca Nasıl Bulunur?

Türk malı telefonlar hangileri?

En iyi yerli akıllı telefonlar

  • 1 – Vestel Venus Z10.
  • 2 – General Mobile GM6.
  • 3 – Vestel Venus V3 5580.
  • 4 – Casper Via A1 Plus.

Casper cep telefonu nerede üretiliyor?

Casper olarak adlandırılan marka Türkiye’nin markası olarak bilinmektedir. Casper Nerede Üretiliyor? Casper markalı ürünler Türkiye’nin İstanbul şehrinde üretilmektedir.

Casper VIA F20 nerede üretiliyor?

Yerli teknoloji devi Casper, Türkiye’de üretilen ‘ VIA F20 ‘ isimli ilk akıllı telefon modelini tanıttı. Gücünü sekiz çekirdekli ‘MediaTek Helio P35’ işlemci modelinden alan cihazın, 4 GB bir RAM kapasitesi ve 128 GB’lık bir dahili depolama alanı ile geldiği ifade edildi.

Aidata hangi ülkenin markası?

Kurulduğu günden bu yana, yeni teknolojilerin öncüsü ve uygulayıcısı olarak sektöre ivme kazandıran Aidata, Türkiye’nin ilk yerli PC markası olmasının yanı sıra, IT sektöründe zincir mağazacılık uygulamasını da ilk başlatan firmadır. 2000 yılına kadar Boğaziçi Bilgisayar bünyesinde hizmet veren Aidata, sektördeki

General Mobile hangi ülkeye ait?

General Mobile, İstanbul merkezli bir cep telefonu, tablet ve tüketici elektroniği şirketi. 2005 yılına kadar; mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır.

General Mobile Türk malı mı?

33 ülkede faaliyet gösteren ve 2018 sonunda toplamda 45 ülkede olmayı hedefleyen General Mobile, inovasyon ve Ar-Ge çalışmaları ile de dikkati çekiyor. Söz konusu fabrika yatırımıyla yüzde 100 Türk markası olan General Mobile ‘ın, Ar-Ge merkezi ve operasyon yönetiminin ardından üretimi de Türkiye’de olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector