Hızlı Cevap: Lg Telefon Ekranı Nasıl Değiştirilir?

Telefon ekran değişimi nasıl olur?

Ekran değişimi nasıl yapılıyor Kırık olan ekran itinalı bir şekilde sökülerek yerine orjinali takılır. Ekran değişimi süresi servisimizde ortalama 45 dakikadır. Ekran değişimi öncesi ve sonrasında kesinlikle telefon sıfırlanmaz. Cihaza format atılmaz yani bilgileriniz silinmez.

LG G3 ekran değişimi ne kadar?

LG G3 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL’dir. Ekran tamiri, LG ekran değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran ve bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescilleyen uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ekran değişimi süresi

LG v10 ekran camı ne kadar?

ŞTİ. tarafından verilen 6 aylık teknik servis garantisi ile birlikte LG v10 ekran değişimi fiyatı 500 TL’dir.

LG G6 ekran ne kadar?

LG G6 Ekran Değişimi Fiyatı 450 TL | GSM İletişim™

LG 4 ne zaman çıktı?

LG G4 modeli 2015 yılında piyasaya sunuldu. Boyutları 148.9 x 76.1 x 6.3 – 9.8 mm ağırlığı ise 155 gramdır. IPS LCD ekranı 5.5″ inç büyüklüğündedir. Çözünürlük 1440 x 2560 piksel olup, inç başına düşen piksel yoğunluğu 538 ppi.

LG G4 ekran kaç inç?

Otomatik odaklanma özelliği ve titremeyi azaltan gelişkin görüntü sabitleyicisi OIS 2.0 ve hızlı ve pürüzsüz tepki sağlayan In-cell Touch Display teknolojisi sayesinde hayatın hızını net fotoğraflar ile yakalamanızı olanaklı kılar.5.5 inç büyüklüğüne ve 1440 x 2560 (2K) çözünürlüğe sahip IPS Quantum ekranı ile yüksek

You might be interested:  Telefon Global Versiyon Ne Demek?

LG G4 kamerası kaç megapiksel?

Kamera bölümünde 16 Megapiksel çözünürlükte f/1.8 diyafram açıklığına sahip arka kameranın yer aldığı LG G4, DSLR kamera seviyesinde gelişmiş manuel ayarlar sunan yazılımı ile profesyonel fotoğrafçıların rahatlıkla tercih edebileceği bir telefon olarak karşımıza çıkmakta.

Telefon ekrani ne kadara degistirilir?

O halde sadece ön cam değişimi yapılması yeterlidir ve ön cam değişimi fiyatı 100 TL’dir. Ancak telefonunuzun görüntüsü yok ise, dokunmatiğin bir kısmı ya da tamamı basmıyorsa ya da iç ekranda kırılma yaşanmış ise full tek parça ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 300 TL’dir.

Iç ekran kırılması nasıl anlaşılır?

İç ekran kırılmalarının en sağlıklı çözümü, ekranın tamamen sökülerek yenisinin takılmasıdır. Cep telefonunuzun iç ekranı kırıldığında ekranınızda floresan çakması denilen durum meydana gelir. Bu durumda ekranınızda beyaz bir ışığın yanıp söndüğünü göreceksiniz. Diğer yandan mürekkep akması sorunudur.

LG Q60 ekran değişimi ne kadar?

LG Q60 ekran değişimi ücreti 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 400 TL’dir.

LG G2 ekran kaç TL?

LG G2 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL ‘dir. Ekran değişimi, LG G2 ekran değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön

LG G3 özellikleri nelerdir?

LG G3 (32 GB) Temel Özellikleri

  • Ekran Boyutu: 5.5 İnç
  • Dahili Depolama: 32 GB.
  • Bellek (RAM): 3 GB.
  • Batarya Kapasitesi: 3000 mAh.
  • Hat Sayısı: Tek Hat.
  • Hızlı Şarj:
  • 5G:
  • 4.5G Desteği:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector