Hızlı Cevap: Recuva Telefon Için Nasıl Kullanılır?

Recuva nedir nasıl kullanılır?

Recuva bilgisayardan herhangi bir sebeple silinen dosyaların geri getirilmesi işine yarayan bir programdır. Silinen dosyanın formatı önemli değildir. Sildiğiniz dosyalar isterseniz kurulum dosyaları, isterseniz ses dosyaları, isterseniz de görseller olsun, tüm bunları Recuva programını kullanarak geri getirebilirsiniz.

Recuva ücretsiz mi?

Recuva, indirmek istediğiniz zaman sizi iki farklı paket karşılıyor. İlk olarak yukarıdaki maddelerde de anlattığımız ücretsiz versiyon var. Diğer paket ise profesyonel olarak geçen ücretli bir versiyon. Ücretli versiyonda ekstra olarak Sanal Sabit Sürücü desteği, Otomatik Güncelleme ve Premium Destek özellikleri var.

Recuva Wizard nedir?

Recuva, son derece kullanıcı dostu bir dosya kurtarma aracıdır. Recuva (“kurtar” olarak telaffuz edilir) ile yanlışlıkla bilgisayardan silinen dosyaları, USB sürücüsünü, bir MP3 çaları veya hatta fotoğraf makinenizdeki bir hafıza kartını geri yükleyebilirsiniz.

Android Data Recovery nasıl kullanılır?

7- Data Android Recovery Bunun için şu adımları izleyin: Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > USB Hata Ayıklama Modu. Etkinleştirdikten sonra 7- Data Recovery ‘i başlatın. Açılış ekranındaki seçeneklere baktığımızda programın bilgisayarda dosya kurtarma işlemi için de kullanılabildiğini görüyoruz.

En iyi veri kurtarma programı hangisi?

6 İYİ DOSYA KURTARMA PROGRAMI Dosya kurtarma programı: Recuva. Dosya kurtarma programı: TestDisk. Dosya kurtarma programı: Power Data Recovery. Dosya Kurtarma Programı: Disk Drill Data Recovery.

You might be interested:  Turkcell Hattım Üzerine Hangi Telefon Alabilirmiyim?

Recoverit nedir?

Recoverit Wondershare, Masaüstü, dizüstü bilgisayar veya çıkarılabilir cihazlarınızdan kolayca ve hızlı bir şekilde silinmiş, biçimlendirilmiş veya kaybolan dosyalarınızı kurtarmak için kullanılan en iyi ücretsiz veri kurtarma programıdır.

Disk Drill ne işe yarar?

Windows için Disk Drill Temel sürümü, Kurtarma Kasası adında muhteşem bir özellik sunuyor. Bu özellik, tüm silinen dosyaların kaydını tutmak ve her biri hakkındaki verileri kaydetmek konusunda tam bir dahidir. Silinen dosyaları kurtarmanız gerektiğini fark ettiğinizde, en kısa sürede dosyaları geri getirebilirsiniz!

Flash diskten silinen dosyalar nereye gidiyor?

Flash bellekten silinen veriler ne yazık ki geri dönüşüm kutusunda kalmaz. Dosya silindiğinde profesyonel firmalardan destek alınması gerekir. Çünkü kendi çabalarınız bu noktada yetersiz kalacaktır. Flash disk bünyesinde yer alan tüm dosyalar, alanında uzman ekipler tarafından kurtarılmalıdır.

Galeriden sildiğim fotoğrafları nasıl geri alabilirim?

Fotoğraf ve videoları geri yükleme

  1. Android telefon veya tabletinizde Google Fotoğraflar uygulamasını açın.
  2. En altta, Kitaplık Çöp Kutusu’na. dokunun.
  3. Geri yüklemek istediğiniz fotoğraf veya videoya dokunup basılı tutun.
  4. Alt tarafta, Geri Yükle’ye dokunun. Fotoğraf veya video şuraya geri taşınacaktır:

Easeus ücretsiz mi?

PC, dizüstü bilgisayar veya çıkarılabilir aygıttaki; silinmiş, formatlanmış veya kayıp verileri kolayca ve hızlı bir şekilde kurtarmak için en iyi ücretsiz veri kurtarma yazılımıdır.

Restorer Ultimate nedir?

Restorer Ultimate piyasadaki en etkili ve kullanışlı dosya kurtarma yazılımlarından biridir. Program kullanıcılara kayıp dosyaları arama, bulma ve geri dönüştürme imkanı vermektedir. FAT/FAT16/FAT32/exFAT/NTFS/NTFSS dosya sistemleri desteği.

Android Data Recovery nedir?

7- Data Android Recovery android işletim sistemi kullanan mobil cihazlarınızda yanlışlıkla sildiğiniz veya format sonucunda kaybettiğiniz dosyalarınızı geri getirmeye yaran başarılı bir programdır. Popüler resim, video ve ses formatlarını tanıyan 7- Data Android Recovery ücretsizdir.

You might be interested:  Sık sorulan: Yeni Alınan Android Telefon Ne Kadar Şarj Edilmeli?

Telefondan sildiğim dosyaları nasıl geri getirebilirim?

Android silinen dosyaları geri getirme yöntemleri:

  1. Yöntem #1: Eğer varsa geri dönüşüm kutusunu ya da arşivi kontrol edin.
  2. Yöntem #2: Bulut yedeklemesini kontrol edin.
  3. Yöntem #3: WhatsApp yedeklemesini kontrol edin.
  4. Yöntem #4: Masaüstü veri kurtarma programlarını deneyin.

Silinen veriler nasıl geri getirilir?

Silinen veya değiştirilen dosya veya klasörü içeren klasöre gidin, sağ tıklayın ve ardından Önceki sürümleri geri yükle’yi seçin. Klasör bir sürücünün en üst düzeyindeyse (örneğin C: dizinindeyse), sürücüye sağ tıklayın ve ardından Önceki sürümleri geri yükle’yi seçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector