Hızlı Cevap: Reeder Telefon Nerede Üretiliyor?

Reeder hangi ülkenin markası?

Reeder bir Türk telefon markasıdır. Samsun ilindeki fabrikası üzerinde telefon üretimi yapmaktadır. İlerleyen dönemlerde akıllı saat ve yapay zeka içerikli cihazların üretimi planlanmaktadır.

Reeder telefon yerli mi?

Türk telefon markası reeder, 8 milyon TL yatırımla kurduğu Samsun’daki fabrikasında telefon üretimine başladı. Fabrikada önümüzdeki dönemde akıllı saat ve yapay zeka destekli cihazların da üretilmesi planlanıyor.

Reeder ne kadar yerli?

Türkiye’nin yerli ve milli markalarından Reeder, 2017 yılında Samsun’da açmış olduğu fabrikada yerli üretime başlıyor. Yaklaşık 100 kadar çalışana sahip olan fabrika için Reeder, bugüne kadar 8 milyon TL’yi bulan yatırım yaptı. Reeder ‘ın Samsun fabrikasının yıllık üretim kapasitesi 600.000 cihaz.

Reeder P13 Blue Max hangi ülkenin?

Samsun. Yerli akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayar firması Reeder, Samsun’daki fabrikasında üretilen yüz tanıma teknolojisi ve parmak izi okuyucu özellikli akıllı cep telefonu P13 Blue, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) onayının ardından tüketiciyle buluşmaya hazır.

Reeder telefon sahibi kim?

Fabrikada yılda 600 bin teknolojik cihaz üretilecek. Türkiye’nin yerli markası reeder ‘ın, Samsun’da 8 milyon TL yatırım yaptığı yerli telefon fabrikasının açılışı yapıldı.Yaklaşık 100 kişinin çalıştığı fabrikanın açılışı reeder kurucu ortakları Uygar Saral ve Sezen Sungur Saral’ın ev sahipliğinde yapıldı.

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Kasarsa Ne Yapılır?

Reeder nasıl bir marka?

Reeder, Türkiye’nin ilk yerli e-kitap okuyucu markasıdır. İlk olarak 2010 yılında kurulan ve aynı yıl Türkiye’nin lokal markalı Android tabletini piyasaya süren Reeder, aynı zamanda ülkemizin ilk 3G’li Android tabletinin üretimini de gerçekleştiren yerel bir teknoloji markası olarak faaliyet sürdürmektedir.

Poco hangi ülkenin?

Poco telefonlar aslında Çinli Xiaomi firmasına ait bir alt markadır. Geçen yıl, Xiaomi bir Snapdragon 845 işlemci ile güçlü Pocophone F1 akıllı telefonunu sadece 300 $ karşılığında piyasaya sunarak OnePlus’ı geride bıraktı. Şimdi Çinli şirket, bu alt markayı Poco adlı yepyeni bir şirkete dönüştürdüğünü açıkladı.

Oukitel nerenin malı?

Yüksek kapasiteli pillere sahip telefonlarla ismini dünya genelinde duyuran Çin merkezli üretici firma Oukitel, bu sefer tam anlamıyla amiral gemisi olarak lanse edebileceğimiz bir telefo duyurdu. Oukitel ismini şimdiye kadar en az bir kere duymuşsunuzdur.

General Mobile hangi ülkeye ait?

General Mobile, İstanbul merkezli bir cep telefonu, tablet ve tüketici elektroniği şirketi. 2005 yılına kadar; mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır.

General Mobile yüzde kaç yerli?

İSTANBUL (AA) – General Mobile ‘ın yıllık 2,5 milyon adet üretim kapasiteli yeni fabrikası faaliyete geçti. General Mobile ‘dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin yüzde 100 yerli cep telefonu markası General Mobile, 33 ülkede gerçekleştirdiği büyüme ve yatırımların yanı sıra Türkiye’ye de değer katmaya devam ediyor.

Vestel telefonlar ne kadar yerli?

Vestel cep telefonlarının arkasına “Made in Turkey” (Türk Malı) ibaresini ekliyor. Firmanın yerlilik oranına dair verdiği yanıt ise şöyle: “İşlemci, yarı iletken (elektronik parçalar) ve kamera gibi parçalar dışında, Venus’un geriye kalan tüm bileşenleri Türkiye’deki Vestel City üretim tesisimizde geliştiriyor.

You might be interested:  FAQ: Güç Tuşu Çalışmayan Telefon Nasıl Açılır Samsung?

Vestel telefon yüzde kaç yerli?

Öncelikle Vestel ‘in %100 yerli üretim yapması için hali hazırda %30 seviyelerindeki yerli telefonunu satması gerekli. Böylelikle %30 oranı belki de 2-3 sene içerisinde %50’yi aşacak, 10 sene sonra %100 olacak.

Reeder P13 Türk malı mı?

Türkiye merkezli teknoloji firması reeder ‘ın Samsun’daki fabrikasında üretilen ilk akıllı cep telefonu P13 Lite, Dual kamerası, 4 çekirdekli güçlü MediaTek MT6739 işlemcisi ve Android Oreo Go işletim sistemi ile aramıza katılıyor.

Reeder P13 Blue kaç TL?

Reeder P13 Blue 16 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 1.303,40 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 999,00 TL Şu Andaki Fiyat: 1.120,16 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 183 TL (%14) daha ucuz.

Hıkıng kim üretiyor?

Hiking, 2012 yılında kurulan Simtel İletişim bünyesindeki elektronik cihazların markasıdır. Yönetim merkezi İstoç’ta fabrikası Yakuplu, Beylikdüzü’nde yer almaktadır. Hiking markalı ürünler yerli sermaye ile Türkiye’de üretilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector