Hızlı Cevap: Telefon Borcu Ne Kadar Kaldı Turkcell?

Telefon borcu nasıl öğrenilir?

GUNCEL servisi ile, mobil hattınıza ait en güncel fatura bilginizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “GUNCEL” yazarak 5555’e gönderin ya da *100#’yi tuşlayın. Cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Turkcell telefon borcu ödenmezse ne olur?

Turkcell fatura ödenmezse hattınız aramalara 1 hafta içerisinde tamamen kapatılır ve size borcunuzu ödemeniz için bilgilendirme mesajı gönderilir. Eğer borcu ödemezseniz Turkcell tarafından icraya verilirsiniz.

Dijital Operatör fatura ödeme Nasıl Yapılır?

Turkcell.com.tr’den giriş yaparak Dijital Operatör Uygulaması’ndan ve 532 Seslı Yanıt Sistemi’nden (Visa ve Mastercard logolu) tüm banka kredi kartlarınız ile, Turkcell Mağazalarından de Akbank banka/kredi kartları ve Garanti Bankası kredi kartlarınız ile talimatınızı verebilirsiniz.

Turkcell borcu nereye ödenir?

Turkcell faturalarınızı, Bankalar, PTT, Çağrı Merkezi, 05327572222 Müşteri Danışma Hattı, Online İşlem Merkezi, Turkcell Mağazalar kanalından ödeyebilir, dilerseniz Bankanız veya Online İşlem Merkezi’nden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Vodafone telefon borcu ne kadar kaldı?

7001’i ücretsiz arayarak Vodafone Fatura Bilgi Servisi üzerinden fatura tutarınızı ve güncel harcama tutarınızı öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzdan 7001’i veya herhangi bir sabit veya GSM hattan (0542) 7001 000’ı arayın.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Yavaş Nasıl Hızlanır?

Telefon faturası kaç ay ödenmezse icralık olur?

Halen ödeme yapmamanız halinde artık sizi arayanlar size ulaşamaz ve bu hat geçici olarak servis dışıdır uyarısı verir. Hattınız tamamen kapandıktan sonra 1 ay içerisinde hattın borcu ödemezseniz hat iptal olur ve icralık olursunuz.

Cihaz borcu ödenmezse ne olur?

Cep telefonlarında uygulanan IMEI sisteminin kapsamı genişletilerek düzenlemeye gidiliyor. Düzenlemede, satın alınan telefonun borcu ödenmezse cihazın IMEI numarası kara listeye alınarak kullanıma kapatılması da yer alıyor. Ayrıca 7 yıldır kullanılmayan cihazların IMEI’leri de kara listeye alınacak.

Fatura borcu ödenmezse ne olur?

Son ödeme tarihi geçen fatura 5 gün daha açık kalır. Eğer borcunuzu 5 gün içerisinde ödemezseniz hattınız giden aramalara kapatılır ve size 3 gün daha ek süre verilir. 3 Gün içerisinde borç ödenmediğinde hattınız gelen aramalara kapatılır ve sizi arayanlar size ulaşamazlar.

Dogalgaz fatura ödenmezse ne olur?

İşte ‘ Doğalgaz faturası son ödeme tarihinde ödenmezse ne zaman kesilir?’ sorusunun cevabı: Faturanızı son ödeme tarihinden sonraki 15 iş günü içinde ödemezseniz, üç gün öncesinde ihbarname yollanarak sayaç vanası aparatlanır ve gaz kullanıma kapatılır. Gazı kendiniz açmanız durumunda usulsüz kullanım cezası ödersiniz.

Paycell elektrik faturası ödeme nasıl yapılır?

Paycell müşterilerinin faturaları gecikmez, elektriği, suyu, doğalgazı, telefonu her zaman açık olur. Faturalarını Paycell Uygulama, Turkcell Mağazaları ve 0850 622 60 60 Paycell Çağrı Merkezi’nden hemen ödeyip zaman kazanır, fatura kuyruklarında beklemeden işlemini gerçekleştirirsin.

Paycell den fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Paycell uygulamasında ödemesini yapmak istediğiniz kurumun adını yazarak ya da fatura tipini seçip kurumları listeleyerek, Turkcell mağazaları/Satış Noktalarında ödemesini yapmak istediğiniz kurumu söyleyerek işleminizi yaparsınız.

Turkcell borcumu nasıl öğrenirim?

Faturalı

  1. Son aya ait fatura tutarınızı, FATURA yazıp 2222’ye göndererek sorgulayabilirsiniz.
  2. Turkcell Şifreniz ile Online İşlemler’e girerek “Ödenmemiş Fatura” linkine tıklayarak faturalarınızın tutar ve son ödeme tarihlerine ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz.
You might be interested:  FAQ: Dokunmatik Telefon Ne Zaman Icat Edildi?

Turkcell Toplu ödeme Nasıl Yapılır?

Tek fatura için toplu ödemeyi nasıl yapabilirim? Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal Online İşlem Merkezinden yapılabilir. Kurumsal Backoffice’e task açılarak yapılır. İşlem tamamlandığında hemen ödeme yapılabilir.

ATM lerde nasıl doğalgaz faturası yatırılır?

” ATM ‘de giriş tuşuna basın. ‘Kartsız İşlem’ menüsünden ‘ Fatura Ödeme’yi seçin. Faturası ödenecek kurumu seçip, fatura numarasını girin. Ödeyeceğiniz tutarı para yatırma gözüne koyun.

Turkcell vergi borcu nasıl ödenir?

Ekrana gelen menüde Cevapla seçtikten sonra açılan kısa mesaj ekranına 4 yazıp göndererek güncel Telsiz Kullanım Ücreti borcunuzu ücretsiz öğrenebilirsiniz. Turkcell İletişim Merkez’lerinden de biriken borcunuzu öğrendikten sonra hattınıza TL yükleyerek ödeme yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector