Hızlı Cevap: Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon ekran değişimi kaç gün sürer?

Yani aynı gün içerisinde telefonunuzu alma imkanınız bulunmaktadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise ekran değişimi süresi ortalama 3 (üç) iş günüdür. Yani 3 (üç) gün içerisinde telefonunuz sizlere teslim edilir. Aşırı yoğun süreçlerde ise 4 (dört) iş gününü bulabilmektedir.

Samsung ekran değişimi ne kadar sürer?

Ekran değişimi için önemli noktalar şöyledir: Servisimizde ekran değişim süresi yaklaşık olarak 45 dakikadır. Müşterilerimizin ekran değişimi için kendilerinin servisimize gelmelerine gerek olmamaktadır. Kargo ile cihazlarını göndererek 3 iş günü içerisinde cihazlarının ekranının değişmesini sağlayabilmektedirler.

Telefonun camını yaptırmak ne kadar?

O halde sadece ön cam değişimi yapılması yeterlidir ve ön cam değişimi fiyatı 100 TL’dir. Ancak telefonunuzun görüntüsü yok ise, dokunmatiğin bir kısmı ya da tamamı basmıyorsa ya da iç ekranda kırılma yaşanmış ise full tek parça ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 300 TL’dir.

Huawei P30 Lite ekran değişimi ne kadar sürer?

Huawei P30 Lite Ekran Değişimi profesyonel ustalarımız 20 ile 40 dakika gibi kısa bir sürede onarımını yapıyoruz.Özel teknis servis ustalarımızla profesyonel bir şekilde profesyonelce en kısa sürede teslim ediyoruz.

You might be interested:  FAQ: Ikinci El Telefon Nerede Satılır?

Ekran kartı tamiri kaç gün sürer?

Eğer teknik servisimizde yoğunluk yoksa ortalama 2-3 gün içinde laptop ekran kartı tamiri yapılmaktadır.

iPhone iç ekran değişimi ne kadar sürer?

Servisimizde gerçekleştirilen iPhone ekran değişimlerinin süresi ortalama 60 dakikadır. Bu süreye ekran montajı ve cihazınıza uygulanacak testler dahildir.

Samsung ekran Garantiye girer mi?

Ekranının kırılması, ön cam çatlaması, iç ekran kırılması, telefonun darbe alması sonucu ekranın hasar görmesi ve sıvı teması telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.

Telefonun iç ekranının kırıldığı nasıl anlaşılır?

Cep telefonunuzun iç ekranı kırıldığında ekranınızda floresan çakması denilen durum meydana gelir. Bu durumda ekranınızda beyaz bir ışığın yanıp söndüğünü göreceksiniz. Diğer yandan mürekkep akması sorunudur. Bu durum da iç ekran kırılmasının nedenleri arasındadır.

Ekran değişimi bilgiler silinir mi?

Aslında bazı durumlar haricinde telefonların ekran değişimi sonrası içerisindeki bilgiler silinmez. Son aramalarınız, mesajlarınız, resimleriniz ve whatsapp konuşmasına kadar her şey eski halinde kalır.

Ekran kırılınca ne yapmalıyım?

Eğer akıllı telefonunuzun ekranı kırıldıysa ve bunun yanında dokunmatik panel hala çalışıyor ise yapmanız gereken öncelikle kırılan camı değiştirmektir. Bunun yanında ekran değişimi de yaşanan sorun için etkili çözüm yollarından biri olmaktadır.

Telefonun ekranı kırıldı ne yapmalıyım?

Telefonun Ekranı Çatladığında Ne Yapılır. Telefonunuzun ekranı çatladı ise ekran değişimi yapılmalıdır. Ekran değişiminde uzman ve tecrübeli akıllı telefon teknisyenleri görev almalıdır. Değişim yapılan teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olmalıdır.

Huawei P30 Lite ekran değişimi kaç TL?

Huawei P30 Lite ekran ve ön cam değişimi fiyatı ne kadar? Ekran değişim fiyatı 400 TL ‘dir. Ön Cam değişimi 200 TL ‘dir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Bir Telefon Şarjı Ne Kadar Elektrik Harcar?

P30 Lite ekran değişimi ne kadar?

Huawei P30 Lite ekran değişimi ücreti 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 450 TL’dir. Orjinal IPS LCD kullanılır. Bu sayede dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde yani ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.

Ekran değişimi ne kadar sürer?

Akıllı telefonlarda ekran değişimleri yaklaşık olarak 20 dakika sürer ve bir yoğunluk olması halinde ise en geç 2 saat içerisinde yapılarak müşteriye teslim edilir. Ekran değişimi için firmalar çoğu zaman hem orijinal hem orijinale yakın ekran alternatifleri ile hizmet verir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector