Hızlı Cevap: Telefon Ekranı Ne Kadar?

Oppo a 72 ekran ne kadar?

Oppo A72 ekran değişim fiyatı 499 TL’dir.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran ne kadar?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi ücreti Başta da belirttiğimiz gibi Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi fiyatı 400 TL’dir.

Revize cam ne demek?

Akıllı telefonlarla ilgili olan revize ekran ifadesi, orijinal fakat çıkma olan bir ekranın başka bir cihaza takılması anlamına gelir. Herhangi bir arıza nedeniyle kullanılmaz halde olan akıllı telefonlardan çıkarılan kusursuz ve çiziksiz ekranlara revize ekran adı verilir.

Telefonun mürekkebi aktı ne yapmalıyım?

Halk arasında bilinen tabir ile ekranda mürekkep akması iç ekrandaki piksellerin kırılması sebebi ile mor ve siyah oluşumların meydana gelmesidir. Yukarıdaki sorun ile karşılaşıldığında tek çözüm yolu ise ekran değişimidir.

Mi 9 ekran ne kadar?

Xiaomi Mi 9 SE ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 1300 TL’dir. Ekran değişimi…

Xiaomi Note 6 Pro ekran ne kadar?

Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekran değişimi ücreti 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 300 TL’dir.

Yenilenmiş ekran nedir?

Camı kırılan ekranların yenilenmesi ile elde edilir. Esasında çıkma ekran olan bu ekranlar bir dizi aşamadan geçerek ön camları ve çerçeveleri değiştirilir. LCD panel değişmeyeceğinden orijinal olarak düşünülebilir. Revize orijinal camların kırılması bu sebeple daha kolaydır.

Revize Orjinal nedir?

Tamirciler dili ile revize ekran genellikle iPhone ve Samsung telefonlarda kullanılmaktadır. Revizenin tam anlamı iPhone telefon modellerinde üst camın değişimi ve alt ekranın yani dokunmatik ekranın orjinal kalıp sadece üsteki camın değişimi yapılırsa o ekrana revize ekran denilir.

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Bilgisayara Nasıl Yansıtılır?

Incell ekran ne demek?

Sharp’ın in-cell teknolojisi ise iki katmanı tek katman içerisine yerleştiriyor. İki katmanın tek katmana sığması, Sharp’ın ekranlarının daha da ince olacağı, böylece üreticilerin daha ince cihazlar geliştirebilecekleri veya daha büyük pil gibi ek donanımlara yer ayırabilecekleri anlamına geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector