Hızlı Cevap: Telefon Eksiye Nasıl Açılır?

Turkcell eksi bakiye nasıl açılır?

Avans TL’den yararlanan abonelerin ” bakiyesi bitse de konuşması yarıda kalmaz”. Servise abone olmak isteyen abonelerimiz AVANS yazıp 2200’a mesaj gönderdiğinde abonelik anında aktiflenmektedir.

Vodafone eksiye düşme nasıl açılır?

CEPAVANS yazıp 7000’e ücretsiz gönderilebilir. 0 (542) 542 00 00 Müşteri Hizmetleri veya Vodafone Mağazaları’nden destek alabilirsiniz.

Turkcell eksi kaç TL’ye düşüyor?

Avans TL Hazır Kart’lı müşterilerimize eksi bakiyeye düşme hakkı tanıyan bir hizmettir. Avans TL ile TL ‘niz tam bitmek üzereyken Turkcell size 15 TL avans verir, konuşmanız yarıda kesilmez. 90 günden uzun süredir Turkcell ‘li olan bireysel Hazır Kart müşterilerimiz Avans TL servisinden ayda 2,10 TL ‘e faydalanabilirler.

Vodafone eksi bakiye nasıl kapatılır?

Avans kampanyasını iptal ettirmek için AVANSIPTAL yazıp 7505’e ücretsiz göndermeniz yeterli. Bu işlemi yaptıktan sonra TL’niz sıfırdan aşağı düşmeyecektir. Ayrıca bu servisi tekrar aktif hale getirmek için CEPAVANS yazıp 7505’e yine ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

Gülümseten 10 GB nasıl yapılır?

Gülümseten Avantaj 10 GB Nasıl Yapılır? Avantaj 10 GB yazıp 2200’a gönder. Ayrıca Turkcell bayi ve Dijital Operatör uygulamasından da satın alabilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: 0016 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

Turkcell nakit kredi veriyor mu?

Yalnızca Turkcell faturalı hatlara özel olan bu kredi sayesinde Turkcell kullanıcıları nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Aynı şekilde Vodafone ve Türk Telekom faturalı hatta kredi almanız mümkün.

Vodafone Cep Avans nasıl aktif hale getirilir?

Vodafone Cep Avans servisinden yararlanmak için kısa mesaj atmanız yeterlidir. Vodafone Cep avans servisini açmak için CEPAVANS yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirsiniz. Ayrıca 0 (542) 542 00 00 Müşteri Hizmetleri veya Vodafone Mağazaları’nden destek alabilirsiniz.

Vodafone Cep Aran nasıl yapılır?

Yeni kayıt için ABONE yazıp, 7506’ya SMS göndermek ya da 7506’yı arayarak kayıt olmak yeterlidir. Kaç kredi kazandığımı nasıl öğrenirim? *123#4#’yi arayarak Cep Aran kampanyasından kazandığınız kredi miktarını öğrenebilirsiniz.

Vodafone Bakiye ne kadar?

Vodafone Kaç Kontur Kaldığını Nasıl Öğrenirim Vodafone faturasız hattınızda ne kadar bakiye kaldığını öğrenmek için; 7501’i arayarak. mesajınıza BAKIYE yazıp 7501’e mesaj göndererek. *123# yazıp arama tuşuna basarak USSD ile.

Turkcell 10 TL nasıl yüklenir?

Hazır Kart Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 532’yi tuşlayarak, kredi kartınız aracılığıyla ister sesli yanıt sisteminden isterseniz canlı müşteri temsilcisiyle görüşerek de TL yükleme işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. En yakın Turkcell Mağazasına uğrayarak da TL yükleyebilirsiniz.

Turkcell ücretsiz avans ne demek?

Bakiyeniz bittiği takdirde size TL sağlayan bir servistir. 90 günden uzun süredir Turkcell ‘li olan bireysel Hazır Kart müşterileri Avans TL Servisi’nden faydalanabilir. Turkcell ‘li olan Kamu ve Destek Tarifeli müşterilerimiz Avans TL Servisi’nden Turkcell ‘li oldukları ilk günden itibaren ücretsiz yararlanabilmektedir.

Paycell hazır limit nedir?

Paycell Mobil Ödeme yani yeni adıyla Paycell Hazır Limit; anlaşmalı Paycell noktalarında sadece cep telefonu numaranızı kullanarak, kolay ve güvenli ödeme yapmanızı sağlar. Yaptığınız harcamalarınızsa Turkcell faturanıza yansır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Telefon Eşlikçisi Nasıl Kapatılır?

Ziraat Bankası ek hesap kapatma nasıl yapılır?

Ek Hesap Kapatma İşlemi: Ek hesabınızı kapatmak için bankaya 1 kuruş dahi ek hesap borcunuzun olmaması gerekiyor. Borcunuzu sıfırladıktan sonra kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ek hesabınız onaylanalı henüz 14 iş günü geçmediyse koşulsuz, şartsız ve ücretsiz olarak ek hesabınızı kapatabilirsiniz.

Vodafone Cep Nakit Kart nedir?

1 Kasım da hizmete giren Vodafone Cep Nakit Kart para gönderme gibi işlemleri çok daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlayan bir hizmet. Bu hizmet sayesinde istediğini cep telefonu numarasına istediğiniz zaman kolay bir şekilde para gönderebiliyorsunuz. Visa logosu bulunan yerlerden alışveriş yapabiliyorsunuz.

Vodafone pay nedir?

Vodafone Pay; herhangi bir banka müşterisi olmadan basit finansal işlemlerin tek bir uygulama içerisinde yönetilmesini sağlayan yeni nesil bir mobil cüzdan uygulamasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector