Hızlı Cevap: Telefon Sim Kartları Ne Kadar?

Yeni SIM kart kaç TL?

Tavsiye edilen SIM kart değişikliği fiyatı 34,85 TL ‘dir.

Telefon sim kartları kaç TL?

Turkcell: En az 100 TL | En fazla 150 TL. Vodafone: En az 95 TL | En fazla 120 TL. Türk Telekom: En az 95 TL | En fazla 100 TL.

Hat kaç TL 2021?

Turkcell hat fiyatları da kişilerin tercihine göre farklı miktarlarda olabilmesi kişiler için bir avantajdır. Bu yüzden de Turkcell 2021 yılında kişilerin alabileceği Turkcell hattının fiyatı 80 TL ‘ den başlamaktadır. Kişilerin kendi özel isteklerine bağlı olarak da bu miktar 100 TL ‘ye ulaşabilmektedir.

Vodafone kontörlü hat ne kadar?

VODAFONE FATURASIZ HAT FİYATLARI Yeni bir Vodafone faturasız hat satın almak isteyenler en az 95 TL en fazla 120 TL aralığında ücret ödüyorlar. Vodafone bayilerinde fiyatlar değişkenlik göstererek kimi bayide hattınıza bakiye olarak tanımlanırken kimi bayide de tarifenize ek paketler eklenebiliyor.

Vodafone SIM kart fiyatı ne kadar?

Hat açma kapama ücreti ne kadardır? SIM kart değişikliği için ücret talep ediliyor mu? Sistemlerimizde adınıza kayıtlı cihaz bilgisine bağlı olarak ücret ödemeniz gerekebilir. Aksi takdirde mevcut SIM kart ücretlendirmesi(31 TL) uygulanacaktır.

You might be interested:  Sık sorulan: Sararan Silikon Telefon Kılıfı Nasıl Temizlenir?

Turkcell faturasız hat kaç TL?

Turkcell faturasız hat fiyatları yeni faturasız hat almak isteyenler tarafından merak edilmektedir. Turkcell faturasız hat fiyatları Turkcell mağazalarında 110 TL ücret ile satılmaktadır.

Telefon sim kartı görmüyor ne yapmalıyım?

Cihazınızda telefon sim kartı okumuyor hatası alıyorsanız, öncelikle cihazını yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Sorun düzelmezse sim kartı çıkarıp, yeniden takmanız gerekebilir. Farklı bir telefonunuz varsa kartınızı ona takarak test edebilirsiniz.

SIM kart kopyalanmış ne olur?

SIM kartlar telefonlarımızın içine taktığımız, smart kart türevi, kendi işlemcisine sahip minik elektronik cihazlardır. SIM kartınızın sizden habersiz kopyalanması durumunda, kimliğinizi doğrulayabileceğiniz tüm bu kanallardaki veri akışı, kötü niyetli kişilerin eline geçecektir.

Yeni hat ne kadar 2021?

Faturasız hat almak isteyen bireyler, hatlarını aldıkları zaman bir ödeme yapmaktadır. Bu ödeme, 2021 yılında 90 ila 150 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Türk Telekom hat ne kadar 2021?

Türk Telekom faturasız yeni hat fiyatları ve ücretleri, 2021 yılında bayilerde 105 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Bim hattı ne kadar 2021?

Bimcell Yeni Hat Ücreti Ne Kadar 2021 Eğer faturasız hat almayı düşünüyorsanız ödemeniz gereken ücret 2021 yılı için 105 TL olarak belirlenmiştir. Bimcell faturasız hat aldığında 105 tl ödediğinizde 9 GB internet 300 dakika ve 300 SMS hatlarını hediye olarak yüklenecektir.

Kontörlü hat fiyatları ne kadar?

Türk Telekom alt operatörler için faturasız hat fiyatları:

  • BİMcell: 40 TL, bakiye 20 TL.
  • Bursasporcell: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • Fenercell: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • Galatasaray Mobile: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • KAFKAFcell: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • Kartalcell: 50 TL, bakiye 20 TL.
  • Samsuncell: 50 TL, bakiye 20 TL.
You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Televizyona Nasıl Bağlanır Beko?

Vodafone Faturasiz hat ne kadar 2021?

Ancak faturalı hat alındıktan sonra devlete ödenen vergi ve telsis kullanım ücreti 12 ay boyunca taksitli olarak hattınıza fatura edilecektir. Vodafone faturasız hat fiyatları ise 2021 yılında Vodafone mağazalarında en az 80 TL den başlayan fiyatlar ile satılmaktadır.

Turktelekom hatlar ne kadar?

Türk Telekom genel anlamda faturalı hatlardan bir ücret almamaktadır ancak faturasız abone olmayı tercih edip yeni hat almak isteyen kişilerden 65 TL ve 150 TL arasında bir ücret talep etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector