Hızlı Cevap: Turkcell Hangi Telefon Kaç Puan?

Turkcell puanım kaç?

Birikmiş puanı farklı şekillerde öğrenebiliriz. Bunun için 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri veya Turkcell Mobil Merkezlere ulaşabilirsiniz. Turkcell, SMS ile puan sorgulama imkanı sunmamaktadır. Cihaz satın alırken sahip olduğumuz puan miktarı hayati önem taşıyor.

Turkcell 4000 Puan kaç TL?

Eğer sorgulama sonucunda 4000 puan çıkarsa bu durumda 4000 ₺ olan telefon rahatça satın alınabilir.

Turkcell Dijital Operatör puan sorgulama nasıl yapılır?

Birinci yol Turkcell bayisi üzerinden bilgi almak. Turkcell satış noktalarını ziyaret ederek hattınız üzerinden sorgulama yaptırabilirsiniz. Müşteri temsilcileri size puanınızın ve puanınız ile alabileceğiniz cihazların bilgisini verir. Bu puan ile hemen şubede cihazları kontrol edebilirsiniz.

Fatura üzerine telefon almak için ne gerekir?

Faturaya, yani tarifeye ek telefon nasıl alınır?

 1. Kullandığınız GSM operatörünün size en yakın bayisine gidin,
 2. Bayideki görevliye cep telefonu almak istediğinizi belirtin,
 3. Görevli sizden nüfus cüzdanınızı alarak işlemi yapacak,
 4. Bütçenize uygun telefonu alarak tarifenize ek olarak ödeyebilirsiniz.

Turkcell puan nasıl öğrenilir?

Turkcell cihaz puanı öğrenmek için Turkcell İletişim Merkezine giderek sorgulama yapabileceğiniz gibi Turkcell hat sahipleri Turkcell Dijital Operatör Uygulaması üzerinden Dijital Mağazaya girerek öğrenmeleri mümkün.

Turkcell kredi puanımı nasıl öğrenebilirim?

Şayet cebinizde bir akıllı veya akılsız Turkcell cep telefonu mevcut ise yapmanız gereken tek şey 1122 ye TCKN yani Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakıp sadece doğum yılınızı yazarak göndermenizdir.

You might be interested:  FAQ: Telefon Ne Işimize Yarar?

Paycell puanla fatura ödenir mi?

Paycell Kart ile yaptığınız her 1 TL alışverişinizden 2 Paycell Puan, Mobil Ödeme ile yaptığınız her 1 TL alışverişinizden 2 Paycell Puan, Paycell Uygulamasından yaptığınız elektrik, su, doğalgaz gibi her 1 TL’lik kurum faturası ödemenizden 5 Paycell Puan kazanabilirsiniz.

Paycell 5000 Puan kaç TL?

Kampanyaya katıldıktan sonra Paycell uygulamasından Hediye Kartı veya Dijital Kod satın alan müşterilere 20 TL değerinde 5000 Paycell Puan hediye edilecektir. Kampanyadan yalnızca 1 kez ödül kazanılabilir. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

Turkcell hangi telefonları veriyor?

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları

 • iPhone 13.
 • iPhone 13 Mini.
 • iPhone 13 Pro.
 • iPhone 13 Pro max.
 • iPhone 12.
 • iPhone 12 Mini.
 • iPhone 12 Pro.
 • iPhone 12 Pro Max.

Turkcell kaç kredim var?

Turkcell menü uygulamasına girerek, “ Kredi ” sekmesine tıklayarak servise üye olup faydalanabilirsiniz. Kredi türü, kredi tutarı ve vade seçeneklerine göre sorgulama yapabilirsiniz.

Turkcell hat uzerine nasil telefon alinir?

Hat sahibinin mutlaka kendisinin kimliği ile başvuru yapmasının yanında telefon almak için gereken diğer önemli kriterler ise;

 1. Seçtiğiniz cihaz için puanınızın yeterli olması gerekli.
 2. Son ödeme tarihi geçmiş faturanız olmamalı
 3. Adınıza kayıtlı hatlarda her hangi bir sorun olmamalıdır.

Turkcell nakit para veriyor mu?

Yalnızca Turkcell faturalı hatlara özel olan bu kredi sayesinde Turkcell kullanıcıları nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Aynı şekilde Vodafone ve Türk Telekom faturalı hatta kredi almanız mümkün.

Fatura üzerine telefon kaç taksit?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), fiyatı 3.500 liranın üzerinde olan cep telefonu alımı amacıyla kullandırılan kredilere yönelik dün vade sınırını 6 aydan 3 aya düşürdü. Buna karşılık çoğu aynı özelliğe sahip 3.500 liranın altındaki telefonlarda ise taksit sayısı 12 olarak devam edecek.

You might be interested:  Sık sorulan: Yurtdışından Gelen Telefon Ne Zaman Kapanır 2016?

Fatura üzerine alınan telefon satılır mı?

GSM operatörlerinden tarifeye ek taksitle telefon satın alanlar artık telefon larını satamayacak. Alınan yeni karar hakkında açıklama yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, yasanın yürürlüğe girmesi ile birlikte taksitle telefon alanların taksiti bitirmeden telefonu satamayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector