Hızlı Cevap: Yamulan Telefon Nasıl Düzelir?

Telefonun yamuk oldugunu nasıl anlariz?

Telefonda yamulma olduğunu anlamanın kimi yolları vardır: Geri bölümü bilindiği üzere düz bir şekildedir. geri kasada bir eğim varsa yamulmaya işaret olduğunun göstergesidir. Yada ekrana dokunduğunuzda bir esneme ve ekrana bastırınca göçme oluyorsa bunlar telefonunuzda bir yamulma oluşmuş demektir.

Telefon Kasa Yamulması Garantiye girer mi?

Çoğunlukla kullanıcı kaynaklı olan bu durumun nedeni telefonun dış malzemesiyle alakalıdır. Telefon kasası yamuldu ve yetkili serviste bu sorunun çözülmesi için başvuru yaptınız. Telefon yamulması gibi kasa üzerinde gerçekleşen sorunların hepsi kullanıcı kaynaklıdır. Bu nedenle garanti kapsamına girmez.

Yamuk iphone Garantiye girer mi?

Telefonun yamulması, eğilmesi, bükülmesi, üzerine baskı uygulanması sonucu zedelenmesi telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilir. Bu sebeple garanti kapsamı dışında kalır.

Telefonda kasa ne demek?

Hem Android hem iOS destekli olan Kasa uygulaması, akıllı telefonlara ücretsiz olarak yükleniyor ve kolayca kullanılabiliyor. Akıllı ev ürünleri kapsamında öncelikle akıllı priz ve IP kameralarını satışa sunan TP-Link, bu ürünlerin her yerden, her zaman kolayca yönetilebilmesi için Kasa uygulamasını geliştirdi.

Suya düşen cep telefonu nasıl kurtarılır?

Suya düşen telefon nasıl kurutulur? Islanan telefona ne yapmak lazım?

  1. CİHAZINIZI HEMEN KAPATIN.
  2. TELEFONU HAVLU YARDIMIYLA KURUTUN.
  3. PAMUK YA DA KULAK TEMİZLEME ÇUBUĞU KULLANIN.
  4. SLİKA JEL KULLANIN YA DA PİRİNÇ KULLANIN.
  5. ŞARJ CİHAZINIZI TAKIN AMA SAKIN AÇMAYIN.
You might be interested:  Soru: Telefon Nasıl Alırım?

Huawei kasa Yamulması Garantiye girer mi?

7.İlgili ürün üzerinde, fiziksel temas sonucu oluşabilecek her türlü darbe, çatlak, kırık, çizik, kasanın yamulması, LCD ekrandaki fiziksel hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Kullandığınız üründe her türlü sıvı teması sonucu ortaya çıkabilecek hasarlar garanti kapsamı dışındadır.

iPhone bükülür mü?

Videolar ve testlerden anlaşıldığı kadarıyla, iPhone 6 Plus’ın oldukça büyük olması ve ses tuşlarının olduğu kısımda nispeten zayıf bir noktası olması sebebiyle bu noktaya büyük bir basınç uygulandığında bükülmesi mümkün. Aluminyum bir cihazın yeterli basınç uygulandığında bükülmesinden daha doğal bir şey yok.

iPhone kasa değişimi zararlı mi?

Kasanın yamulması ve ezilmesi ekranı sıkıştırır ve küçük bir darbede kolayca kırılmasına neden olur. Risk oluşturacak durumlarda kasanın değişmesi gerektiğini müşterimize bildiririz. Çünkü yamuk ve ezik kasalı iPhone kullanmak ekranın kırılmasına veya içerisine toz almasına neden olacaktır.

Kasa değişimi ne demek?

Kasa değişimi; genellikle garanti kapsamında olmayan bir değişimdir. Kasa ile ilgili problemlerin büyük çoğunluğu kozmetik sebeplere girmektedir. Kasada oluşan problemlerin tamir edilmesi mümkün olmadığı için kasa değişimi yapılması gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector