Hızlı Cevap: Yeni Telefon Hattı Nasıl Alınır?

Yeni telefon numarası kaç TL?

Faturasız hatlar için numara değişiklği işlem ücreti 24,99 TL ‘dir ve bakiyenizden düşecektir. Değişiklik yapabilmek için hattınızda en az 24,99 TL yüklü olmalıdır.

Yeni SIM kart ne zaman aktif olur?

Yeni satın alınan hatlarda aktivasyon işlemi ortalama 1 gün sürmektedir. Hattınızı teslim aldıktan sonra yaklaşık 1 gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Hat taşıma işlemlerinin tamamlanması, mevcut operatörünüzle bağlantılı onay süreçlerine istinaden 4 gün kadar sürebilmektedir.

Hat çıkartmak için ne gerekli?

Turkcell’li Olmak

  • Nüfus Cüzdanı (kimlik alternatiflerini öğrenmek için tıklayın)
  • Son iki aydan birine ait sabit fatura (fatura alternatifleri) olmalıdır.
  • Abonelik Sözleşmesi örneğini incelemek için tıklayın. ( Abonelik Sözleşmesinin aslını Turkcell Mağazaları’nde doldurabilirsiniz)

Turkcell yeni hat kaç güne gelir?

Faturasız hat aldım ne zaman aktif hale getirilir? Belgeleriniz alındıktan sonra 24 saat içerisinde işleminiz yapılırak hattınız aktif hale gelir. Ek olarak bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Yeni SIM kart kaç TL?

Tavsiye edilen SIM kart değişikliği fiyatı 34,85 TL ‘dir.

Hat kaç TL 2021?

Turkcell hat fiyatları da kişilerin tercihine göre farklı miktarlarda olabilmesi kişiler için bir avantajdır. Bu yüzden de Turkcell 2021 yılında kişilerin alabileceği Turkcell hattının fiyatı 80 TL ‘ den başlamaktadır. Kişilerin kendi özel isteklerine bağlı olarak da bu miktar 100 TL ‘ye ulaşabilmektedir.

You might be interested:  Itunese Telefon Nasıl Bağlanır?

Turktelekom hattım ne zaman açılır?

Türk Telekom ‘da hattınızın açılma işlemleri 24 saat içinde tamamlanır. Hattınız Türk Telekom ‘da açıldıktan sonra; size sırasıyla hattınızın sizin adınıza açıldığına dair bilgi SMSi ve tarifenizle ilgili bilgi SMSleri gelir.

Bimcell hattın açıldığını nasıl anlarız?

Bimcell ‘den yeni hat almak için, BİM mağazalarına giderek başvuru yapmalısınız ve hattı alındıktan sonra 48 saat içinde hattınız aktif hale gelmektedir. Bimcell hattınızı günün erken bir saatinde aldığınız zaman o günün akşamına kadar hattınız açılabiliyor. Fakat hat genellikle aldığınız günün ertesi günü açılıyor.

Vodafone hat aktivasyon nasıl yapılır?

1.Hattınızı aktive etmek için başvuru yaptığınız telefon numaranız ile Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak “Başvurularım” menüsüne tıklayın. 2.Ekranda çıkacak “SIM kartı aktive et” tuşuna tıklayarak, SIM kartınızın yer aldığı zarfın üzerinde yer alan barkodu taratın.

Türk Telekom hat satışı nasıl yapılır?

Hat devir işlemi için başvurularınızı Türk Telekom İletişim Merkezleri’ne yapmanız gerekmektedir. Devir talebinde, devralan ve devreden olmak üzere her iki tarafın devir formunu doldurup imzalaması gerekmektedir.

Yeni faturalı hat alırken ücret ödeniyor mu?

Faturalı Hat Alırken Ücret Ödeniyor Mu? Faturalı hat alırken hat parası ödenmemektedir. Bu para da 12 taksite bölünmektedir. Operatörler üzerinde genellikle 8 -9 TL bir fatura yansıması olmaktadır.

18 yaş altı telefon hattı alabilir mi?

Yaşım 18 ‘den küçük, nasıl hat alabilirim? Yeni hat alırken gereken tüm evraklarla birlikte; adınıza faturalı hat almak istiyorsanız noterden alınmış muvafakatname, anne veya babanızın kimliği ile beraber başvurmanız gerekmektedir.

Yeni hat ne zaman gelir?

Yeni Alınan Hat Ne Zaman Açılır Yeni hat alımında hattın açılması ve aktif olması için ortalama 24 saatlik bir süre gerekmektedir. Numara taşımadan farklı olarak yeni hattın açılması en fazla 24 saat sürmesine karşın 1 saat içerisinde açılma ihtimalide bulunmaktadır.

You might be interested:  Sık sorulan: 157 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

Turkcell faturalı hat ne zaman açılır?

Turkcell Faturalı Hat Nasıl Açılır? Faturaya gelen fatura son ödeme tarihinden sonraki 1 hafta içinde ödenmediğinde giden aramalara, 1 hafta daha ödeme yapılmazsa 3. günün sonunda tüm aramalara kapanır. Borç ödendikten sonra otomatik olarak 1 saat içerisinde hat aktif hale gelir.

Turkcell yedek hat kaç TL?

Yedek sim kart hizmeti, faturalı ve Hazır Kart’lılar için KDV dahil 34,85 TL ‘dir. Kurye hizmeti ücretsiz olup 81 ilde verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector