Iphone Telefon Kartı Nasıl Takılır?

iPhone 7 Plus SIM kartı nasıl takılır?

SIM tepsisini açmak için tepsinin yanındaki deliğe bir ataş veya SIM çıkarma aracı sokun. iPhone ‘un içine doğru itin ancak zorlamayın. SIM tepsisini çıkarma konusunda zorluk yaşıyorsanız yardım almak için aygıtınızı operatörünüze veya bir Apple Store’a götürün.

Telefon SIM kartı nasıl takılır?

Android ‘de, şu adreste bulunabilir: yan veya üst cihazın.

 1. Akıllı telefonunuzu kapatın.
 2. Telefonun ön tarafını tutarak karşı karşıya siz, akıllı telefonunuzdaki SIM kart tepsisini bulun.
 3. Ardından, SIM kart tepsisinin deliğine bir SIM çıkarma aracı yerleştirerek tepsiyi çıkarın.

iPhone 1.2 mini sim kart nasıl takılır?

SIM kart tepsisindeki küçük deliğe bir ataş veya SIM çıkarma aletini sokun ve iPhone ‘a doğru iterek SIM tepsinizi çıkarın. Yeni SIM kartın bir köşesindeki çentiğe dikkat edin. Yeni SIM kartı tepsinin alt tarafına yerleştirin. Çentik nedeniyle kart, tepsiye yalnızca tek yönde takılabilir.

SIM kart yuvası nasıl açılır?

SIM kartı yuvasını açmak için aparatını bulamazsanız ataş işinize yarayacaktır. Ataş gibi bükülen bir metal olduğu için ataşın bir ucunu düz hale getirerek SIM kartı yuvasının kapağının hemen üstünde bulunan küçük deliğe ataşı yerleştirin ve hafifçe itin. Böylece SIM kartı yuvanız kolayca açılacaktır.

You might be interested:  Soru: Telefon Rehberime Nasıl Ulaşırım?

iPhone hafıza kartı takılır mı?

Hayır, iPhone telefonlara hafıza kartı takılamıyor.

Telefon açıkken SIM kart takılır mı?

Nano SIM kartı takmadan veya çıkarmadan önce daima akıllı telefonunuzu kapatın. Akıllı telefonunuz açıkken bir Nano SIM kartı takma veya çıkarma, Nano- SIM kartınıza veya akıllı telefonunuza kalıcı olarak zarar verebilir.

Telefon sim kartı görmüyor ne yapmalıyım?

Cihazınızda telefon sim kartı okumuyor hatası alıyorsanız, öncelikle cihazını yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Sorun düzelmezse sim kartı çıkarıp, yeniden takmanız gerekebilir. Farklı bir telefonunuz varsa kartınızı ona takarak test edebilirsiniz.

SIM kartı nasıl takılır tablet?

Cihazın arka kapağını sol alttan ok yönünde açın, SIM kartı doğru kart yuvasına yerleştirin. SIM kartı çıkarmak için: Cihazın arka kapağını sol alttan ok yönünde açın, SIM kartın ön tarafını basılı tutun ve hafifçe çevirin.

Samsung telefon sim kart nasıl takılır?

Galaxy J7 Duo cihazına SIM kart nasıl takabilirim?

 1. 1 Arka kapağı açın ve bataryayı çıkarın.
 2. 2 SIM kartını, altın renkli temas noktaları aşağı bakacak şekilde yerleştirin.
 3. 3 Bataryayı ve arka kapağı tekrar takın.

iPhone SE 2020 çift hatlı mı?

Teknoloji devi Apple iPhone SE 2’yi tanıttı. iPhone 8 kasasıyla gelen güçlendirilmiş yeni iPhone SE, Apple tarafından ikinci nesil iPhone SE olarak sunulurken, çift hat kullanma özelliklerini barındırıyor.

iPhone XE SIM destekliyor mu?

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR ve sonraki modeller, nano SIM ve eSIM ile Çift SIM özelliğini destekler. eSIM, fiziksel bir nano SIM kullanmak zorunda kalmadan operatörünüzün sağladığı hücresel veri planını etkinleştirmenize olanak sağlayan dijital bir SIM ‘dir.

Küçük SIM kartı nasıl takılır?

ek bilgi

 1. Bilgisayarı kapatın; daha sonra AC güç bağdaştırıcısını ve tüm kabloları bilgisayardan çıkarın.
 2. Bilgisayar ekranını kapatın ve bilgisayarı ters çevirin.
 3. Pili çıkarın.
 4. Açık pil bölmesinin içindeki SIM kart yuvasını bulun.
 5. SIM kartı yuvaya sıkıca yerleştirin.
You might be interested:  Hızlı Cevap: Telefon Hattı Hangi Operatöre Ait?

SIM kart yuvası nasıl temizlenir?

SIM kartı da tepsiden çıkarın. Pamuklu çubuğu sabunlu suya batırın, fazla suyu sıkarak süzün. Daha sonra bununla SIM kart tepsisini silin. İşiniz bittiğinde SIM kartı takarak tepsiyi yeniden yuvasına yerleştirin.

PUK kodu nereden alınır?

PUK kodları sim kartın ait olduğu operatörün müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca İnternet sitesinden de PUK kodu öğrenilmesi mümkündür.

Huawei kart takma yeri nasıl açılır?

Standart Huawei SIM çıkartma aracını kullanın Standart Huawei SIM çıkartma aracını SIM tepsisi deliğine (SIM tepsisinin üstünde veya yanında bulunur) dikey olarak yerleştirin, tepsi açılana kadar biraz kuvvetle itin ve ardından SIM tepsisini çıkartın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector