Kaan Telefon Nerede Üretiliyor?

Kaan marka cep telefonu kimin?

Kaan N1 telefon 1898 yılından beridir faliyet gösteren Başarı Elektronik’e ait olan ilk yerli telefondur. Türkiye’de ilk kez yerli bir telefon müşterilere sunuldu. Ürünün tanıtmını yapan Başarı Ticaret A.Ş.

Kaan marka nerenin?

cep telefonu üretimine geçmiştir. Şirket ayrıca Kaan markası ile akıllı elektrik sayacı ve dect telefon üretmiştir. Türkiye’nin yerli cep telefonu markası KAAN, cep telefonu üretimini, 2017 yılında Ankara’da kurulan fabrikası Mesut KAAN üretim tesislerinde üretmektedir.

Kaan telefon fabrikası nerede?

Holding, KAAN cep telefonu üretimini, 2019 yılı içerisinde Ankara’da bulunan fabrikası Mesut KAAN üretim tesislerine taşıyarak yerli marka olmanın yanında yerli üretimi de hedefliyor.

Reeder cep telefonu nerenin malı?

Samsun. Yerli akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayar firması Reeder, Samsun’daki fabrikasında üretilen yüz tanıma teknolojisi ve parmak izi okuyucu özellikli akıllı cep telefonu P13 Blue, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) onayının ardından tüketiciyle buluşmaya hazır.

Kaan N2 hangi ülkenin?

Başarı’nın yerli telefon markası Kaan ‘ın yeni modeli karşımızda! Düşük fiyatı ve özellikleri ile dikkat çeken Kaan N2, cebinden fazla para çıkarmak istemeyen kullanıcılara da arka yüzde çift kamera deneyimi yaşatıyor!

Kaan A1 kimin?

Başarı Ticaret bugün kendi markasını taşıyan yeni akıllı telefonu KAAN A1 ‘i duyurdu ve satışa sundu.

Yerli cep telefonu markaları hangileri?

Bu üreticilerin satış ve pazarlama konusunda “ yerli ” olarak lanse ettikleri telefonlar ise şirketler ile yaptığımız görüşmelerden gelen cevaplara göre tam olarak şunlar:

  • Xiaomi: -Redmi 9C, Redmi 9T, Redmi Note 10S.
  • OPPO:
  • Samsung:
  • Realme:
  • Vivo:
  • Tecno Mobile:
  • General Mobile:
  • TCL:
You might be interested:  Telefon Vericisine Ne Denir?

Reeder telefon yerli mi?

Türk telefon markası reeder, 8 milyon TL yatırımla kurduğu Samsun’daki fabrikasında telefon üretimine başladı. Fabrikada önümüzdeki dönemde akıllı saat ve yapay zeka destekli cihazların da üretilmesi planlanıyor.

Poco hangi ülkenin?

Poco telefonlar aslında Çinli Xiaomi firmasına ait bir alt markadır. Geçen yıl, Xiaomi bir Snapdragon 845 işlemci ile güçlü Pocophone F1 akıllı telefonunu sadece 300 $ karşılığında piyasaya sunarak OnePlus’ı geride bıraktı. Şimdi Çinli şirket, bu alt markayı Poco adlı yepyeni bir şirkete dönüştürdüğünü açıkladı.

Reeder nasıl marka?

Reeder, Türkiye’nin ilk yerli e-kitap okuyucu markasıdır. İlk olarak 2010 yılında kurulan ve aynı yıl Türkiye’nin lokal markalı Android tabletini piyasaya süren Reeder, aynı zamanda ülkemizin ilk 3G’li Android tabletinin üretimini de gerçekleştiren yerel bir teknoloji markası olarak faaliyet sürdürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *