Okuyucular soruyor: 0318 Hangi Ilin Telefon Kodu?

253 alan kodu neresi?

+ 253 telefon kodu Cibuti ülkesine aittir. Cibuti ülkesi, Doğu Afrika’da yer alan bir ülkedir.

0263 nerenin telefon kodu?

263 numaralı alan kodu başına “+” işareti getirildiğinde, uluslararası bağlantıya olanak tanımaktadır. Bu kapsamda + 263 ile başlayan telefon numaraları ile Zimbabve’ye erişim sağlanabilmektedir. Zimbabve, Afrika Kıtası’nda yer alan bir ülkedir.

Ankara’nın alan kodu nedir?

1 alan kodu Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Kuzey Amerika, Kanada ve Meksika arasında hem Kuzey Atlantik Okyanusu hem de Kuzey Pasifik Okyanusu arasında yer alır.

235 nerenin alan kodu?

235 telefon kodu, Orta Afrika’da bulunan ve denize kıyısı bulunmayan bir kara ülkesi olan Çad’a aittir. Bu doğrultuda 325 telefon kodunun hangi ülkeye ait olduğunu öğrenebilir ve telefon aramalarınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

223 alan kodu nerenin?

Ülkelerin telefon kodları gelen aramalarda aramanın hangi ülkeden yapıldığını gösterir. 223 numaralı telefon kodu ise konum olarak Batı Afrika’da yer alan Mali ülkesine ait bir telefon kodudur.

221 Türkiye’de Nerenin kodu?

221 nerenin telefon kodu sorusunun cevabı Senegal ülkesidir.

Türkiye’nin cep telefon kodu nedir?

0472 telefon alan kodu Ağrı iline aittir.

0322 Nerenin kodu?

Herhangi bir sebeple 0462 alan kodu olan bir numarayı aramanız gerekiyorsa bu alan kodu TRABZON iline bağlı bir telefon hattına aittir. Aradığınız telefon Trabzon’a kayıtlıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector