Okuyucular soruyor: 258 Hangi Ilin Telefon Kodu?

258 alan kodu hangi şehrin?

Böylelikle başka bir şehirden gelen aramalarda alan kodunu öğrenerek aramanın hangi ilden yapıldığı öğrenilebilir. 258 numaralı alan kodu ise Denizli iline aittir. Böylelikle gelen aramalarda alan kodu 258 ise bu arama Denizli ilinden yapılmıştır. 0258 numaralı alan kodu ülkemizde bir ile aittir. Bu il de Denizli’dir.

280 alan kodu neresi?

Eğer telefonunuzda 282 alan koduyla karşılaşıyorsanız bunun Tekirdağ üzerinden geldiğini anlayabilirsiniz. Yani Türkiye şehirleri arasında 0282 alan kodu Tekirdağ iline aittir.

371 hangi ilin telefon kodu?

Letonya Baltık Denizi kıyısında bulunan bir ülkedir. Letonya’nın resmi dili Letoncadır. 371 numaralı ülke kodu ise Letonya ülkesine ait bir telefon kodudur.

Denizli telefon kodu nedir?

Denizli ‘ nin adı kodu 0258’dir.

434 alan kodu nerenin?

434 alan kodu Bitlis iline ait bir telefon kodudur. Sadece Bitlis ili değil aynı zaman da Bitlis ilçeleri de bu alan kodunu kullanmaktadır. 434 telefon kodu ülkemize kayıtlı olan bir telefon alan kodudur. 0434 telefon kodu ile aranan kişiler alan kodunun nereye ait olduğunu merak etmektedirler.

265 hangi ilin telefon kodu?

265 numaralı telefon kodu Afrika’nın batısında yer alan Malavi ülkesine ait bir telefon kodudur. Malavi ülke nüfusu 9 milyondur. Ülkenin başkenti Lilongwe’dir.

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Dinlemek Için Ne Yapmalı?

256 Hangi Ülkenin telefon kodu?

Öyleyse 0256 telefon kodunun hangi ile ait olduğuna açıklık getirelim. 0256 Nerenin Telefon Kodu? 09 plaka numarası olan Artvin’in sahip olduğu il alan kodu, 0 256 ‘dır. 0 256 ile başlayan bir telefon numarası ile aranıyor iseniz, bu Artvin’den aranıyorsunuz anlamına gelir.

448 alan kodu neresi?

0488 TELEFON ALAN KODU BATMAN İLİNE AİT.

969 nerenin alan kodu?

Uluslararası haberleşme de telefon kodları oldukça önemlidir. Telefon kodları sayesinde ülkeler arası haberleşme sağlanmaktadır. 969 telefon kodu Güney Yemen ülkesine ait bir telefon kodudur. Güney Yemen’in eski adı Yemen Arap Cumhuriyeti’dir.

261 nerenin alan kodu?

+ 261 numaralı telefon kodu da bunlardan birisidir. + 261 numaralı telefon kodu Afrika’nın doğusunda Hin Okyanusunda yer alan Madagaskar ülkesine aittir.

07 Hangi Ülkenin telefon kodu?

7, Rusya Federasyonuna ait bir alan kodudur. Ülke kısmen Doğu Avrupa’da ve kısmen Kuzey Asya’da bulunuyor.

250 Hangi ilçenin kodu?

250 numaralı telefon kodu Ruanda ülkesine aittir. Ruanda Doğu Avrupa ülkesidir. 3 farklı dil konuşulur. Bunlar Fransızca, Kinyarwanda, Svahili dilleridir. Ruanda’nın başkenti Kigali’dir.

254 alan kodu neresi?

+ 254 bir Afrika ülkesi olan Kenya’nın telefon ülke kodudur. Ülke kodları özellikle bir ülkeden başka bir ülkeyi aramak için gerekmektedir. Kenya da bulunan birisi ile telefonla görüşebilmek için, numarasının başında 254 ülke kodunun olduğundan emin olmak gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector