Okuyucular soruyor: 393 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

+359 Neresi kodu?

359 telefon kodu Bulgaristan’ın uluslararası telefon kodudur. Bulgaristan’da çok sayıda Türk vatandaşı yaşamaktadır. Aileleri ile iletişime girmek isteyen Türk vatandaşları 359 telefon kodu ile telefon araması yapıyorlar.

+324 Hangi ülkenin kodu?

Ülkemizde bulunan alan kodlarından birisi de 324 numaralı alan kodudur. 324 numaralı alan kod ülkemizde Mersin iline aittir.

+346 Hangi ülkenin kodu?

346 alan kodu ile telefonda bir çağrı geliyorsa bunun Sivas olduğunu anlayabilirsiniz. Anadolu’nun tam ortasında yer alan Sivas, Türkiye’nin en önemli şehirleri arasında bulunmaktadır.

Türkiyenin telefon kodu kaç?

90 Nerenin Alan Kodu? Telefon kodlarından birisi de +90 kodudur. Bu kod ülkemize, yani Türkiye’ye aittir. Böylelikle Gelen aramaların başında +90 kodu bulunuyor ise bu Türkiye’den gelen bir arama olduğu ülke kodlarından anlaşılır.

00322 hangi ülkenin alan kodu?

0322 telefon kodu ile aranan kişiler kodun hangi ile ait olduğunu merak etmektedirler. 0322 telefon kodu Adana iline ait bir telefon kodudur. Adana ili ülkemizin Akdeniz bölgesinde yer almaktadır.

1 Hangi Ülkenin kodu?

1 alan kodu Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Kuzey Amerika, Kanada ve Meksika arasında hem Kuzey Atlantik Okyanusu hem de Kuzey Pasifik Okyanusu arasında yer alır.

052 Hangi Ülkenin kodu?

Bu kod, sizi arayan kişinin bu aramayı Meksika’dan gerçekleştirdiğini gösterir. Bu sayede telefonu cevaplamadan önce aramanın yapıldığı ülkeyi öğrenebilirsiniz.

Türkiye ülke kodu nasıl yazılır?

Daha sonra ülke kodu girilir ve sonrasında ‘sıfırsız’ olmak üzere alan kodu ve numara çevrilir. + 90 216 555 55 55 yazılarak, Türkiye içi dahil dünyanın her yerinden bu numaraya ulaşılabilir. İşte bu nedenle, daha telefon numaralarını ilk kez kaydederken, +│90 Alan Kodu │Sıfırsız Numara olarak düzenlemelisiniz.

You might be interested:  Soru: Telefon Islanirsa Ne Yapmali?

997 nerenin telefon kodu?

Telefon Kodu 997 – Sincan Uygur Özerk Bölgesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector