Okuyucular soruyor: 444 Hangi Ilin Telefon Kodu?

444 alan kodu nereye ait?

444 1 444 numaralı telefon numarası Türk Telekom müşteri hizmetlerinin numarasıdır.

0414 hangi ilin alan kodu?

414 alan kodu Güney Doğu ilimiz olan Şanlıurfa’ya ait telefon alan kodudur.

Telefon numaraları neye göre belirlenir?

Ülkelerin kodları Uluslararası Telekomünikasyon Birliği(ITU) tarafından atanıyor. Yukarıdaki maddelerden de anlaşılacağı gibi uluslararası numaraların verilmesi, ülkelerin coğrafi konumlarına göre oluyor. Ancak bazı ülkeler sonradan numara değişikliği yaparak coğrafi konumlarından farklı bir numaraya geçiş yapabiliyor.

444 numaralı hat nasıl alınır?

Bu yüzden 444 ‘lü numara isteyen kurumun Türk Telekom’a başvurması gerekir. Özel servis numaralarından yararlanabilmek için tüzel bir kişiliğin olması gerekir. Şirket, kurum vs. Olmayıp, icra ettiği işle ilgili numara almak isteyen kullanıcıların ise vergi levhasına ve imza beyannamesine sahip olması gerekir.

444 0 724 neden arıyor?

​​​​​​ 444 0 724 numaralı hat, Vakıfbank telefon bankacılığına ait bir numaradır. 444 0 724 Nolu Telefon Numarası Kime Aittir ve Neden Arar? Vakıfbank Telefon Bankacılığına ait olan bu numara, bankanın müşterileri ile iletişim kurmak, onları bilgilendirmek amacı ile kullanmakta olduğu bir numaradır.

444 0 202 numara kime ait?

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri.

041 nerenin alan kodu?

41 telefon kodu İsviçre’ye ait bir telefon kodudur. İsviçre birçok farklı ülkeden kişilerin bir arada yaşadıkları bir ülkedir. İsviçre’de bulunan kişiler kendi ülkelerine arama yaparken ve farklı ülkelerden İsviçre’ye yapılacak aramalarda 41 telefon kodu kullanılır. + 41 telefon kodu İsviçre’nin telefon kodudur.

You might be interested:  Replika Telefon Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

0416 nerenin telefon kodu?

416 Nerenin Alan Kodu? Ülkemizde bulunan illerden birisi de Adıyaman’dır. 0416 numaralı alan kodu ise Adıyaman’a aittir. Şehir dışından gelen aramalarda telefon numarasının önündeki alan kodu 0416 ise bu arama Adıyaman’dan yapılıyor demektir.

Hatay alan kodu nedir?

12 basamaktan ilk ikisi (90), Türkiye’nin uluslararası alan kodudur. Daha sonraki üç rakam, alan kodudur. Türkiye Ulusal Numaralandırma Planı’na göre bu alan kodu; numara bir sabit hatta aitse, hangi ilde bulunduğunu, aksi halde ne tür bir numara olduğunu belirtir.

Şehir numaraları neye göre verilir?

Kısa cevap Kadranlı telefonlarda en hızlı çevrilebilen numaralara göre. Bunun sebebi, şehir kodları sisteminin tuşlu telefonların icadından çok önce kurulmuş olmasıdır. Bütün sistem, kadranlı telefonlar esas alınarak geliştirilmişti.

+90 Hangi ülkenin telefon kodu?

Telefon kodlarından birisi de + 90 kodudur. Bu kod ülkemize, yani Türkiye’ye aittir. Böylelikle Gelen aramaların başında + 90 kodu bulunuyor ise bu Türkiye’den gelen bir arama olduğu ülke kodlarından anlaşılır.

444 lü numara almak ne kadar?

444 Erişim Numarası aylık tarife ücreti 400 TL ‘dir. Her ay sonunda 444 ‘lü numarayla ilişkili alt numara sayısına bakılır. Hat sayısı 15 hat ve üzerinde ise aylık ücret alınmaz.

444 ile başlayan numaralar ücretli mi?

444 ‘lü aramalar ücretlendirme bilgileri. Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 444 ile başlayan aramalar, tarifenizin standart Ev/İş yönü arama fiyatına göre ücretlendirilmektedir.

Türk Telekom müşteri hizmetlerinin telefon numarası kaç?

Ücretsiz Sesli Yanıt Sistemleri Mobil hattınız için 9333’ü; evde internet aboneliğiniz için 02127070375’i; ev telefonu aboneliğiniz için 08002119333’ü ücretsiz arayarak sesli yanıt sistemlerimizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector