Okuyucular soruyor: Antalya Otobüs Nerede Telefon?

Antalya otobüs kartı nereden alınır?

Öğrenci Kartı almak için okul idarenizce onaylanmış ve son bir aya ait kimlik bilgilerinizin bulunduğu öğrenim belgenizin aslı, Nüfus Cüzdanı’nızın fotokopisi, son altı ay içerisinde çekilmiş bir adet vesikalık fotoğrafınız ve başvuru formuyla birlikte Çallı veya Doğu Garajı’ndaki kart merkezlerine giderek başvurunuzu

Antalya otobüsüm nerede telefon?

Ayrıca ulaşımla ilgili her türlü şikayet ve öneriler, yine (0242) 606 07 07 No’lu hattı arayıp Ulaşım Çağrı Merkezine bağlanarak iletilebiliyor.

Otobüste unutulan eşyalar nasıl bulunur Antalya?

Toplu taşımada kullanılan Siyah Plakalı otobüsler Antalya Ulaşım A.Ş’ ye aittir. Otobüste Eşyamı Kaybettim Ne Yapmalıyım? Kayıp Eşyanız ile ilgili 0242 606 0707 numaralı Ulaşım Çağrı Merkezini arayarak kayıt oluşturabilirsiniz.

Antalya Kart kaç TL basıyor?

Antalya ‘da zamlı tarife ile daha önce 3,20 lira olan tam ücret 3,65 liraya, 2,70 lira olan emekli 3,15 liraya, 2,70 lira olan öğretmen 3,15 liraya, 1,80 olan öğrenci biniş ücreti ise 2,20 liraya yükseltilecek.

Kent kart nereden alabilirim?

Havalimanında istasyondan ve 24 saat hizmet veren iki özel büfeden, kent içinde büfelerden kart alıp dolum yapılabilir. Kart alım ve dolum işlemi Şehirlerarası Otogarı’nda bulunan bir büfeden ve dolum otomatından yapılabilir.

You might be interested:  FAQ: Note 8 Nasıl Telefon?

Alanya Kent Kart Nereden Alınır?

KART BEDELİ FARKLI OLACAK Özel kartlara sahip olmak isteyenler Alanya Devlet Hastanesi arkasındaki Gazipaşa dolmuş durağında bulunan Halk Otobüsleri Kooperatif Merkezi’nden özel kartları temin edebilecek.

Antalya kart nasıl yüklenir?

1- Ana Menüde bulunan ” Kart İşlemleri” menüsüne giriniz. 2- Kart İşlemleri menüsünde kart numaranızı ilgili alana eksiksiz olarak girip Sorgula butonuna basınız. 3- Gelen ekrandan Online Dolum Yap butonuna basınız. 4- Ekranda bulunan kart numarasının doğru olup olmadığını teyit edip yüklemek istediğiniz tutarı seçiniz.

Antalya ulaşım öğrenci kartı ne kadar?

Antalya kent merkezinde toplu taşıma esnafının talebi üzerine ulaşım ücretlerine yüzde 12 zam yapılması kararı alındı. Zam ile birlikte 3.65 TL olan toplu taşıma ücreti 4 lira 10 kuruşa yükseldi. Öğrenci ücreti ise 2.10 kuruştan 2.40 kuruşa çıkarıldı.

Antalya Sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık çalışanlarının toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanma hakkı 30 Haziran 2021’e uzatıldı

Antalya Ulaşım nasıl?

Antalya ‘da ulaşım oldukça kolay sağlanmaktadır. Tramvay, halk otobüsü, taksiler ve deniz otobüsleri şehirde çok sık sefer yaparak hizmet vermektedir. Havalimanından şehir merkezine, tramvay ve otosbüs seferleri bulunmaktadır.

Antalya Kart HES kodu nasil yuklenir?

Kimlik Seri Numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresini gün sayısı olarak yazıp 2023’e kısa mesaj atarak HES kodu oluşturabilir.

Antalya hangi otobüsler çalışıyor?

Antalya şehrindeki tüm Antalya Ulaşım A.Ş. hatları

  • 104. Gürsu – Konyaaltı Sahil.
  • 106. Kepez Kaymakamlık – Kültür Mah.
  • 112. Varsak Belediye – Kepez Devlet Hst.
  • 503. Otogar – Aşağı Karaman.
  • 506. Meydan – Yağca.
  • 507. Varsak Aktarma – Kırısciler.
  • 509. Otogar Depolama – Kirişçiler.
  • 511. Otogar – Kundu.
You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Da Slayt Nasıl Yapılır?

Antalya Kart tam ne kadar 2020?

TAM. Kart ücreti 7,50 TL´ dir. Tam kartları Kart Merkezlerimizden, Kart Satış / Dolum yapan cihazlarımızdan ve bayilerimizden temin edilebilirsiniz. Tam kart alımlarında herhangi bir belge istenmemektedir.

Otobüs tam bilet ne kadar 2020?

Toplu ulaşım ücretlerine daha önce 6 Şubat 2020 ‘de yüzde 35 oranında zam yapılmıştı. Uygulamaya konulan yüzde 15’lik zamla 3,50 TL olan tam elektronik bilet 4,025 TL’ye, 1,70 TL olan öğrenci bileti ise 1,95 TL’ye çıktı.

Öğrenci kartı kaç TL basıyor 2020?

İBB’den yapılan açıklamada, “UKOME, yaklaşık 3 yıldır değişmeyen toplu ulaşım ücretlerinde maliyetlerdeki büyük artış nedeniyle yeni bir fiyat düzenlemesi yapma kararı aldı. 10 Şubat Pazartesi günü uygulamaya konulacak yeni tarifede; tam elektronik bilet 3,50 lira, öğrenci bileti 1,75 lira, Tam Mavi Kart 275 lira,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector