Okuyucular soruyor: Başkalarının Telefon Rehberinde Nasıl Kayıtlıyım?

Başkasının telefonunda nasıl kayıtlı olduğunu gösteren uygulama?

Son zamanlarda epey popüler olan başkasının telefonunda nasıl kayıtlı olduğunuzu görmenizi sağlayan getcontact uygulamasını tanıttık. Telefon numaramı kim nasıl kaydetmiş? Ayrıca bu uygulama numaradan isim sorgulama işlevi de görmektedir.

Kimin seni nasıl kaydettiğini gösteren uygulama?

GetContact, tanıdıklarınızın sizi rehberlerine nasıl kaydettiğini gösteren çok sıra dışı bir uygulama. Bu uygulama, tanıdığınız, tanımadığınız kabaca başkalarının rehberinde nasıl kayıtlı olduğunuzu öğrenmenizi sağlıyor.

Telefona nasıl kaydetti?

Aramayı kaydetme özelliğini bilinçli bir şekilde kullanın ve yalnızca gerektiğinde etkinleştirin.

 1. Android cihazınızda Telefon uygulamasını açın.
 2. Sağ üstte, Diğer seçenekler Ayarlar.
 3. “Her zaman kaydet” bölümünde Kişileriniz arasında bulunmayan numaralar’ı etkinleştirin.
 4. Her zaman kaydet’e dokunun.

GetContact ücretli mi?

Getcontact uygulamasından yapılan açıklamada; ” Ücretsiz kullanabileceğiniz, uçtan uca şifrelenmiş ve gizliliği arttırılmış sohbetler ile arkadaşlarınız ve aileniz ile her zaman güvenli iletişim kurun. Getcontact Messenger her zaman ücretsizdir. Herhangi bir abonelik planı satın almanız gerekmez.

Numaramızın kimde olduğunu nereden öğrenebiliriz?

– ” KIM ” yazıp boşluk bırakıp 10 haneli GSM numarası ‘ nı yazarak 7048′ e sms gönderebilirsiniz. * 11842 yoluyla dilerseniz isim – soyad bilgilerinden dilerseniz telefon numarasından sorgulama yapabilirsiniz. 7048’ den sms yoluyla ise sadece GSM numarasının kimin adına kayıtlı olduğu sorgulanabilir.

You might be interested:  Telefon Arama Kayitlari Ne Kadar Saklanir?

Nasıl kaydettiğini gösteren program?

GetContact, diğer kişilerin telefon rehberine sizi nasıl kaydettiklerini gösteren bir uygulama. Her kullanıcı uygulamayı kurduğunda, rehber erişimine de aynı zamanda izin veriyor. Numaralara göre de, kullananların nasıl kaydettiğini size gösteriyor.

GetContact etiket nedir?

Getcontact, gücünü kullanıcılarının oluşturduğu topluluktan alır. Kullanıcılar etiket ekle özelliği ile birbirlerine etiket ekleyerek diğer üyelerin profilini güçlendirirler. Örneğin bir kullanıcı diğer bir kullanıcıya “Telefon tamircisi” şeklinde bir etiket ekleyebilir.

Numara kim nasıl kaydetmiş uygulaması?

Peki nedir bu GetContact? GetContact uygulaması uygulamayı kuran kişilerin rehberindeki numaraları kendi havuzuna aktararak diğer sorgulama yapan kişilerle paylaşıyor. Rehber kopyalama sistemiyle, indirilen cihazdaki rehbere ve numaranıza ulaşan sistem bunları uygulamayı kullanan diğer kişilerle paylaşıyor.

Whatsapp’ta birinin sizi kaydettiğini nasıl anlarım?

“OKUYAN KİŞİ” başlığını kontrol et. Mesajını okuyabilen kişiler, senin numaranı kaydetmiştir; bu yüzden, numarana sahip olduğunu bildiğin kişinin adını burada görüyor olmalısın. Kontrol etmek istediğin kişinin adını burada görürsen bu kişi numaranı kaydetmiştir.

GetContact numara sorgulama nedir?

GetContact uygulaması uygulamayı kuran kişilerin rehberindeki numaraları kendi havuzuna aktararak diğer sorgulama yapan kişilerle paylaşıyor. Uygulama sayfasından sorgulama bölümünden veri tabanından bulunan numaralar sorgulanabiliyor.

GetContact nedir ne işe yarar?

GetContact, diğer kişilerin telefon rehberine sizi nasıl kaydettiklerini gösteren bir uygulama. Her kullanıcı uygulamayı kurduğunda, rehber erişimine de aynı zamanda izin veriyor. Numaralara göre de, kullananların nasıl kaydettiğini size gösteriyor.

GetContact etiket nasıl silinir?

İşte GetContact hesap silme!

 1. Adım: Uygulama içerisinde yer alan ayarlar sekmesine girim.
 2. Adım: GetContact Hakkında sekmesine giriş yapın.
 3. Adım: Hesap Ayarları sekmesine giriş yapın.
 4. Adım: Hesabı sil seçeneğini seçin.

GetContact nasıl Kaydedildim nasıl yapılır?

1. Adım: Uygulama içerisinde yer alan ayarlar sekmesine girim. Numaranızı GetContact rehberden silme içinse Unlist özelliğini kullanıyoruz.

 1. Adım: GetContact Unlist sayfasını buraya tıklayarakaçın.
 2. Adım: Açılan sayfada ilgili boşluğa numaranızı yazın.
 3. Adım: Unlist butonuna basarak işlemi tamamlayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector