Okuyucular soruyor: Ekran Fotosu Nasıl Çekilir Telefon?

Cep telefonunda ekran görüntüsü nasıl alınır?

Ekran görüntüsü al

  1. Yakalamak istediğiniz ekranı açın.
  2. Telefonunuza bağlı olarak: Güç ve Sesi azaltma düğmelerine aynı anda basın. Bu işe yaramazsa Güç düğmesini birkaç saniye süreyle basılı tutun.
  3. Sol altta ekran görüntünüzün önizlemesini görürsünüz. Bazı telefonlarda, ekranın üst kısmında Ekran görüntüsü yakalama.

Oppo a15s ekran resmi nasıl çekilir?

1. Yöntem

  1. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz ekranı ayarlayın.
  2. Şimdi yapmanız gereken, güç tuşunu ve ses kısma tuşunu aynı anda bir saniyeliğine basılı tutmak.
  3. Deklanşör sesini duyduktan sonra veya ekranınız kararıp eski haline geldikten sonra çekmiş olduğunuz ekran görüntüsünün bir önizlemesini göreceksiniz.

LG telefonların da ekran fotografi nasil cekilir?

Ekran görüntüsünü almak için güç düğmesini ve ses azaltma tuşunu en az 2 saniye basılı tutun.

Trident a23 Max ekran görüntüsü nasıl alınır?

Adım #1: Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekranı açın. Adım #2: Cihazın ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basın. Adım #3: Deklanşör sesi çıkana kadar basılı tutun. Adım #4: Cihaz ekran görüntüsü aldığı zaman küçük önizleme resmini göreceksiniz.

Ekran kopyası nasıl alınır?

Kopyalamak istediğiniz pencereye tıklayın. ALT+PRINT SCREEN tuşlarına basın. Resmi bir Office programına veya başka bir uygulamaya yapıştırın (CTRL+V).

You might be interested:  Telefon Lg Televizyona Nasıl Bağlanır?

Realme c2 ekran resmi nasıl çekilir?

1- Ekran görüntüsünü almak istediğiniz ekranı ayarlayın. 2- Üç parmak hareketini kullanarak veya güç düğmesi + ses kısma düğmesi kombinasyonu ile ekran görüntüsünü alın. 3- Ekran görüntüsünü aldıktan sonra ekranın sol tarafında az önce çektiğiniz ekran görüntüsünü gösteren bir kayan pencere görünecektir.

Oppo ekran kaydı nasıl yapılır?

Android Telefonda Ekran Kaydı Nasıl Alınır?

  1. ”Hızlı Ayarlar”a gidin veya “ Ekran kaydedici”yi arayın.
  2. Açmak için uygulamaya hafifçe tıklayın.
  3. Ses ve video kalitesi ayarlarınızı seçin ve ”Bitti”yi tıklayın.

Poco ekran resmi nasıl çekilir?

Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz. Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz. Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız. Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.

LG Stylus 3 ekran resmi nasıl çekilir?

Bu yüzden direk olarak Güç ve Ses kısma tuşlarına aynı anda basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ayrıca LG telefonlarında ekran görüntüsü almanın başka bir yolu daha bulunuyor. Bu özelliği kullanmak için öncelikle Üst ve Alt ses tuşlarına aynı anda basmanız gerekiyor.

Reeder p13 Blue Max ekran görüntüsü nasıl alınır?

“Power ve ses kısma tuşlarına” aynı anda basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Android 5 ve üzeri telefonlarda ekranın alt tarafından parmağınız ile basılı tutarak yukarı doğru kaydırdığınızda açılan kolay kullanım çubuğundan ”S” işaretine basarak da ekran görüntüsü alabilmektesiniz.

Trident A23 max kaç TL?

1.829,00 TL Trident A23 Max 64GB 4GB Ram 6.53 inç 16MP Akıllı Cep Telefonu Mavi ürününün 1 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector