Okuyucular soruyor: General Mobile 4g Nasıl Bir Telefon?

General Mobile 4G kaç gb ram?

Adından da anlaşılacağı üzere 4G destekli General Mobile 4G, 13 MP arka kamera, 5 MP ön kamera, 5 inç HD IPS Gorilla Glass 4 ekran, 64 Bit Qualcomm işlemci ve 2 GB RAM ‘e sahip. En yeni Android sürümü Lollipop ( Android 5.1.1) ile gelen General Mobile 4G, 135 gr ağırlığında ve 2500 mAh gücünde bir pilden besleniyor..

General Mobile 4G Android kaç?

Güncellemeler ilk bu telefona geliyor. Android 6 ile telefon resmen harikalarla dolu teknoloji evi.

General Mobile Android mi?

General Mobile, kendi alanlarında dünyanın en iyileri ile çalışmaktadır. Android One programı sayesinde dünya devi Google ile 2014 yılında stratejik iş ortaklığı yapmıştır. Android One ve Android Go platformlarına sahip akıllı telefon ürünlerini Dünyada pazara sunmaktadır.

General Mobile GM 4G ne zaman çıktı?

General Mobile 4G Android One General Mobile firmasının Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonu. Google firması işbirliğiyle Android One Platformu altında General Mobile 4G; Türkiye’de 699 TL General Mobile 4G Dual ise 750 TL fiyatla 15 Mayıs 2015’te satışa sunulmuştur.

General Mobile 4G Dual kaç gb?

2 GB RAM ve 16 GB dahili hafızası bulunan cihazın harici hafızası Micro SD desteği sayesinde kolayca artırılabiliyor.

General Mobile NFC nasıl kullanılır?

NFC ve Android Beam’i açma

  1. Ayarlar seçeneğine gidin.
  2. ‍ KABLOSUZ ve AĞLAR altında Diğer seçeneğine dokunun.
  3. NFC özelliğini açın. Android Beam öğesine dokunarak bu özelliği açın.
You might be interested:  Soru: Kopyala Yapıştır Nasıl Yapılır Telefon?

General Mobile Discovery NFC var mı?

Apple telefonlar, Alcatel, Blacberry, Asus, General Mobile, Google, HTC, CAT marka telefonlarda NFC teknolojisi bulunur.

General Mobile markası hangi ülkenin?

General Mobile, İstanbul merkezli bir cep telefonu, tablet ve tüketici elektroniği şirketi. 2005 yılına kadar; mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır.

General Mobile ne kadar yerli?

General Mobile ‘dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin yüzde 100 yerli cep telefonu markası General Mobile, 33 ülkede gerçekleştirdiği büyüme ve yatırımların yanı sıra Türkiye’ye de değer katmaya devam ediyor.

General Mobile hangi ülkeye ait?

Türkiye’nin en çok tercih edilen akıllı telefon markasından General Mobile, Türkiye’de açtığı yıllık 2,5 milyon adet üretim kapasiteli fabrikası faaliyete geçti. Artık cep telefonu Türkiye’de üretilecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector