Okuyucular soruyor: General Mobile 5 Plus Nasil Bir Telefon?

General Mobile GM 5 Plus kaç model?

GM5 Plus tum bunların yanı sıra 1, 5 GHz Quad Core + 1.2 GHz Quad Core işlemci, 3 GB. RAM ve Android 6.0 (Marshmallow) ile kullanıcısıyla buluşuyor. Üstelik artık Android 7.0 (Nougat) işletim sistemine güncelleme yapmanız da mümkün!

General Mobile 5 Plus kaç yılında çıktı?

Android One platformunu kullanan General Mobile 4G ile ülkemizde çok önemli satış rakamları yakalayan General … Android One platformunu kullanan General Mobile 4G ile ülkemizde çok önemli satış rakamları yakalayan General Mobile, yeni akıllı telefonu General Mobile GM 5 Plus modelini MWC 2016’da resmi olarak duyurdu.

General Mobile 5 Plus kamerası nasıl?

GM 5 Plus ‘ın arkasındaki 13 megapiksel kamera gayet iyi işler çıkarıyor. Ortamdaki ışık koşullarının ideal olduğu durumlarda gayet parlak ve canlı fotoğraflar üretiliyor. Renklerin doğallığı iyi seviyede, detaylar bakımından da epey doyurucu.

General Mobile Gm5 kaç model?

Performans konusunda sizi üzmeyecek olan General Mobile GM 5, gücünü Android One işletim sisteminden alıyor. 64 bit ve 2 GB ram ile desteklenen ürün, hızlı bir mobil cihaz deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

General Mobile Gm5 Plus ne zaman çıktı?

General Mobile’ın resmi Twitter hesabından paylaştığı bilgilere göre, yeni akıllı telefon modeli GM 5 Plus, Nisan ayının 3. haftası itibariyle Türkiye’de satışa sunacak. Cihaz tüm operatör kanallarında satışa sunulacak.

General Mobile GM 20 kaç TL?

General Mobile GM 20 64 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 1.668,40 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 1.535,04 TL Şu Andaki Fiyat: 1.599,53 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 69 TL (%4) daha ucuz.

You might be interested:  FAQ: 226 Hangi Şehrin Telefon Kodu?

General Mobile hangi ülkeye ait?

General Mobile, İstanbul merkezli bir cep telefonu, tablet ve tüketici elektroniği şirketi. 2005 yılına kadar; mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır.

General Mobile GM 5 Plus kamera kaç mp?

General Mobile GM 5 Plus İnceleme General Mobile 5 Plus Qualcomm’un 8 çekirdekli Snapdragon 617 işlemcisinden ve 3 GB RAM’den gücünü alıyor. 13 Megapiksel arka ve 13 Megapiksel ön kamera ile gelen General Mobile 5 Plus, DxO Mark standardına uygun olması ile dikkat çekiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector