Okuyucular soruyor: General Mobile Telefon Hangi Ülkenin Malı?

General Mobile hangi ülkeye ait?

General Mobile, İstanbul merkezli bir cep telefonu, tablet ve tüketici elektroniği şirketi. 2005 yılına kadar; mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır.

General Mobile sahibi nereli?

General mobile 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Sebahattin Yaman tarafından kurulan bu şirket halka açık bir şirkettir.

General Mobile cep telefonu yerli mi?

33 ülkede faaliyet gösteren ve 2018 sonunda toplamda 45 ülkede olmayı hedefleyen General Mobile, inovasyon ve Ar-Ge çalışmaları ile de dikkati çekiyor. Söz konusu fabrika yatırımıyla yüzde 100 Türk markası olan General Mobile ‘ın, Ar-Ge merkezi ve operasyon yönetiminin ardından üretimi de Türkiye’de olacak.

General Mobile cep telefonu nerede üretiliyor?

Türkiye’nin en çok tercih edilen akıllı telefon markasından General Mobile, Türkiye’de açtığı yıllık 2,5 milyon adet üretim kapasiteli fabrikası faaliyete geçti. Artık cep telefonu Türkiye’de üretilecek.

General Mobile yüzde kaç yerli?

İSTANBUL (AA) – General Mobile ‘ın yıllık 2,5 milyon adet üretim kapasiteli yeni fabrikası faaliyete geçti. General Mobile ‘dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin yüzde 100 yerli cep telefonu markası General Mobile, 33 ülkede gerçekleştirdiği büyüme ve yatırımların yanı sıra Türkiye’ye de değer katmaya devam ediyor.

You might be interested:  Telefon Olmadan Önce Nasıl Haberleşme Vardı?

Türk malı telefonlar hangileri?

En iyi yerli akıllı telefonlar

  • 1 – Vestel Venus Z10.
  • 2 – General Mobile GM6.
  • 3 – Vestel Venus V3 5580.
  • 4 – Casper Via A1 Plus.

General Mobile dünyada kaçıncı sırada?

Bu puanlama sistemine göre 3.5 puan alan Google birinci olurken General Mobile ise beşinci sırada yer alarak dünyadaki en iyi 20 telefon üreticisi arasında tek yerli marka olma başarısını gösterdi.

Redmi hangi ülkenin?

Çin merkezli teknoloji firması Xiaomi, dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi durumunda. 30 milyon dolarlık yatırımla Türkiye’de fabrika açan Xiaomi, ilk telefonları banttan indirdi. İşte detaylar

General Mobile GM 20 Pro nerede üretiliyor?

Türkiye’de üretildi karşınızda GM 20 Pro!

General Mobile GM 9 Pro hangi ülkenin?

Türkiye’de yerli üretim atağı sürüyor. Bu süreç teknolojiye de sıçradı ve General Mobile markası, yeni telefonu GM 9 Pro modelini ‘yerli üretim’ logolu ilk akıllı telefon olarak satışa sunuyor.

Turkiye hangi telefonu Uretiyor?

Çinli akıllı telefon devi TECNO, 35 milyon dolarlık yatırım ile Türkiye ‘de üretime geçti. TECNO Mobile’ın Türkiye Ülke Müdürü Hank Li, İstanbul Pendik’te bulunan fabrikada yaklaşık 1.000 kişilik bir istihdam yaratmayı hedeflediklerini belirterek, Türkiye yatırımlarını uzun vadede artırmayı planladıklarını bildirdi.

General Mobile GM 20 özellikleri nelerdir?

Öne Çıkan Teknik Özelliklerle Hayatınızı Kolaylaştırın

  • Ekran Özellikleri: 6.09 inç HD+ ekran.
  • İşletim Sistemi: Android 10 (Q)
  • Kamera Özellikleri: 13 MP + 2 MP + 2 MP arka kamera – 8 MP ön kamera.
  • İşlemci: Quad Core 1.8 GHz ARM Cortex A53.
  • RAM ve Dahili Depolama Kapasitesi: 4 GB RAM – 64 GB ROM.

General Mobile GM 20 kaç TL?

General Mobile GM 20 64 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 1.668,40 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 1.535,04 TL Şu Andaki Fiyat: 1.599,53 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 69 TL (%4) daha ucuz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Huawei Y6 2019 Nasil Telefon?

General Mobile e Tab 20 kaç TL?

Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 1.646,00 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 1.474,39 TL Şu Andaki Fiyat: 1.540,99 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 105 TL (%6) daha ucuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector