Okuyucular soruyor: Gm 5 Plus Nasıl Telefon?

General Mobile 5 plus nasıl?

Ürün Yerli malı olması nedeni ile 5 puan veriyorum fakat ürün de bazı sıkıntılar mevcut ürün performansı gayet başarılı saf android olması gayet güzel kasa tasarımı başarılı ses kalitesi başarılı şarj olması başarılı kamera orta derece başarılı ama ekran hassasiyeti çok sıkıntılı facebookta sayfayı aşağı doğru

General Mobile gm5 Plus ne zaman çıktı?

General Mobile’ın resmi Twitter hesabından paylaştığı bilgilere göre, yeni akıllı telefon modeli GM 5 Plus, Nisan ayının 3. haftası itibariyle Türkiye’de satışa sunacak. Cihaz tüm operatör kanallarında satışa sunulacak.

General Mobile 5 kaç yılında çıktı?

Android One platformunu kullanan General Mobile 4G ile ülkemizde çok önemli satış rakamları yakalayan General … Android One platformunu kullanan General Mobile 4G ile ülkemizde çok önemli satış rakamları yakalayan General Mobile, yeni akıllı telefonu General Mobile GM 5 Plus modelini MWC 2016’da resmi olarak duyurdu.

General Mobile 5 Plus Çift hatlı mı?

General Mobile GM 5 Plus ( Çift Hat )

General Mobile GM 5 Plus kac ram?

GM5 Plus tum bunların yanı sıra 1, 5 GHz Quad Core + 1.2 GHz Quad Core işlemci, 3 GB. RAM ve Android 6.0 (Marshmallow) ile kullanıcısıyla buluşuyor.

GM 5 kac gb?

Performans konusunda sizi üzmeyecek olan General Mobile GM 5, gücünü Android One işletim sisteminden alıyor. 64 bit ve 2 GB ram ile desteklenen ürün, hızlı bir mobil cihaz deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

You might be interested:  Soru: Telefon Ekran Cizikleri Nasil Giderilir?

GM 5 Plus da NFC nasıl kullanılır?

NFC ‘yi açmak için:

  1. Ayarlar seçeneğine gidin.
  2. ‍ KABLOSUZ ve AĞLAR altında Diğer seçeneğine dokunun.
  3. NFC özelliğini açın. Android Beam öğesine dokunarak bu özelliği açın.

Gm5 Plus nasil resetlenir?

General Mobile GM 5 Plus Hard Reset Nasıl Atılır?

  1. General Mobile 5 Plus telefonunuzu kapatınız.
  2. Cihaz kapandıktan sonra Ses Yükseltme tuşuna basılı tutarken Açma (Güç) tuşuna basın ve Yatan Android simgesini görünceye kadarda elinizi hiç bir tuştan çekmeyin.
  3. Ekranda Komut Yok yada No command yazacaktır.

General Mobile 5 Plus ekran görüntüsü nasıl alınır?

General Mobile GM 5 ile ekran görüntüsü almak için de yine aynı şekilde Ses Kısma Düğmesi ve Güç Düğmesine aynı anda basıp 1-2 saniye basılı tutmanız yeterlidir. Çekmiş olduğunuz ekran resimlerine telefonunuzun Galeri uygulamasından erişebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector