Okuyucular soruyor: Huawei Yeni Telefon Ne Zaman Çıkacak?

Huawei yeni modeli ne zaman çıkacak?

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, yeni amiral gemisi modeli ile pazara çıkmaya hazır. Bir süredir ABD ile anlaşmazlıklar yaşayan Huawei, yeni modelleri ile şirketini geliştirmeye devam ediyor. Dolayısıyla Huawei 2021 yılında yeni amiral gemisi ile damga vurmayı planlıyor.

Huawei yeni telefon çıkaracak mı?

Huawei ‘nin yeni amiral gemisi modeli Huawei P50 Pro bugün ilk görselleri ile karşımıza çıktı. Daha önce, Huawei ‘nin bir sonraki amiral gemisi akıllı telefon serisini 2021’in ilk yarısında piyasaya sürmeyi planladığına dair haberler vardı.

Huawei yeni işletim sistemi hangi telefonlara gelecek?

2 Haziran 2021’den itibaren HarmonyOS alacak cihazlar: Huawei Mate 40. Huawei Mate 40 Pro. Huawei Mate 40 Pro+ Huawei Mate 40 RS Porsche Design.

Huawei en iyi telefon hangisi?

2019’un en iyi akıllı telefonlarından biri olan Huawei P40 Pro, fotoğrafçılık için seçebileceğiniz en iyi telefon. 5G ve WiFi 6 ağ teknolojisi, üstün pil ömrü, hızlı şarjı, ön ve arka kameraları ile birlikte gelen telefon, ne yazık ki Google servislerini kullanamıyor.

Huawei y7 su geçiriyor mu?

Pil ve Ekstra Özellikler Suya dayanıklı olmayan akıllı telefonların işletim sistemi kısmında ise Android 8.0 işletim sistemine sahip.

You might be interested:  Telefon Camı Kırıldı Ne Kadar?

Huawei telefonları kapanacak mı?

Son olarak Google, Android sitesinden Huawei telefonları kaldırdı. Google Huawei ‘yi desteklenen telefonlar listesinden kaldırdı. Bu hamleyle birlikte Google Play Store, Huawei telefonlarda artık bulunmayacak; bu da Google servislerinin bu telefonlarda artık çalışmayacağı anlamına geliyor.

Huawei telefon piyasasından çekiliyor mu?

ABD yaptırımları sonrasında cep telefonu bölümü ağır yara alan Huawei, bu pazardan çekilme niyetinde değil. Şirketin hedefi liderliğe oynamak. Huawei, tüm zorluklara rağmen akıllı telefon pazarından ayrılmayacağını kamuoyuna duyurdu.

Huawei satıldı mı?

Çinli teknoloji devi Huawei ‘nin fiyat/performans odaklı ürünleriyle dikkat çeken alt markası Honor, Shenzhen Zhixin New Information Technology Co. Ltd adlı yerel bir konsorsiyuma resmen satıldı. Satın alma işlemi tamamlandığında Huawei, Honor üzerinde herhangi bir hisseye sahip olmayacak.

Huawei P Smart 2021 ne kadar?

Huawei P Smart 2021 128 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 2.999,00 TLDönem İçi En Düşük Fiyat: 2.473,00 TLŞu Andaki Fiyat: 2.839,00 TLŞu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 160 TL (%5) daha ucuz.

Huawei P50 ne zaman Türkiyeye gelecek?

Huawei P50 Eylül 2021’de piyasada olacak. Teknolojiyi yakından takip edenler Huawei P50 Pro özellikleri özelliklerini merak ediyor. Daha önce birçok kez tanıtımı ertelenen Huawei P50 Pro sonunda teknoloji severlere tanıtıldı

Huawei P40 Pro kaç TL?

Huawei P40 Pro 256 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 11.399,00 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 8.490,50 TL Şu Andaki Fiyat: 10.999,00 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 400 TL (%4) daha ucuz.

HarmonyOS Türkiyeye ne zaman gelecek?

Bu gelecek sürüm 31 Mart’ta gelecek ve son beta olacak.

You might be interested:  Telefon Bozuldu Bilgisayardan Whatsapp Nasıl Girerim?

Huawei yeni işletim sistemi nedir?

Huawei yeni düzenlediği etkinliğinde uzun zamandır beklenen işletim sistemi HarmonyOS’u tanıtmasına ek olarak yeni ürünlerini de görücüye çıkarttı. Oldukça iddialı bir kurulum sunan bu işletim sistemi, Android ‘den bu sisteme geçecek milyonlarca Huawei telefon kullanıcısına sesleniyor.

Huawei yazılımı nedir?

ABD’nin Huawei ‘ye uyguladığı ambargo sonrası Android işletim sistemini kullanamayan Huawei için pek çok senaryo düşünüldü. Ancak Huawei, kendi işletim sistemini yapmaya karar verdi. HarmonyOS ismiyle gelen işletim sistemi, temelde Huawei ‘nin EMUI arayüzüne oldukça benziyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector