Okuyucular soruyor: Internetten Telefon Faturası Nasıl Ödenir?

Telefondan internet faturası nasıl ödenir?

Faturanızı hesap numaranız, hizmet numaranız ya da internet hizmetinizin bağlı olduğu telefon numarası ile ödeyebilirsiniz. Telefonla ve Online Ödeme

  1. Müşteri hizmetlerini 444 0 375 numaralı hattan arayarak ödemenizi gerçekleştirin.
  2. TTNET internet sitesine giderek ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirin.

Vodafone telefon faturası nereden ödenir?

Ödemelerinizi Vodafone Yanımda Uygulaması ya da Jetfatura kullanarak, web sitemizde belirtilen ödeme noktalarına, bankalar ya da anlaşmalı kuruluşların veznelerine, bankaların internet bankacılığı üzerinden, otomatik ödeme talimatı vererek, telefon bankacılığı ve ATM hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Vodafone telefon faturası nasıl ödenir?

7002’yi ücretsiz arayarak Vodafone Fatura Ödeme Servisi üzerinden faturanızı kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom ev internet ödeme nasıl yapılır?

4441444 Müşteri Hizmetlerimizi arayarak fatura bilgisi ve kredi kartı ile fatura ödeme menüsünden ödemenizi yapabilirsiniz.

Türk Telekom fatura ödeme Nasıl Yapılır?

Online İşlemler Uygulamasında ayarlar menüsündeki Otomatik Fatura Ödemesi bölümünden kredi kartınız ile, 9333’ü arayarak Fatura Ödeme menüsünden kredi kartınız ile, 444 1 444 Müşteri Hizmetlerimizi arayarak fatura bilgisi ve kredi kartı ile fatura ödeme menüsünden Otomatik Ödeme Talimatı verebilirsiniz.

Turkcell Toplu ödeme Nasıl Yapılır?

Tek fatura için toplu ödemeyi nasıl yapabilirim? Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal Online İşlem Merkezinden yapılabilir. Kurumsal Backoffice’e task açılarak yapılır. İşlem tamamlandığında hemen ödeme yapılabilir.

You might be interested:  Gm 5 Plus Nasıl Bir Telefon?

Turkcell borcumu nasıl öğrenirim?

Faturalı

  1. Son aya ait fatura tutarınızı, FATURA yazıp 2222’ye göndererek sorgulayabilirsiniz.
  2. Turkcell Şifreniz ile Online İşlemler’e girerek “Ödenmemiş Fatura” linkine tıklayarak faturalarınızın tutar ve son ödeme tarihlerine ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz.

Superonline faturamı nasıl öğrenebilirim?

T.C. Kimlik Numaranız ile fatura borcunuzu öğrenmek için tıklay​ınız​​. FATURA yazıp bir boşluk bırakıp müşteri numaranızı yazarak, 2220′ ye gönderdiğinizde borç bilginiz sms olarak iletilecektir. Kurumsal Online İşlem Merkezimiz​ ve Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz ‘den de borç bilginize ulaşabilirsiniz.

Vodafone güncel fatura nasıl ödenir?

7001’i ücretsiz arayarak Vodafone Fatura Bilgi Servisi üzerinden fatura tutarınızı ve güncel harcama tutarınızı öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzdan 7001’i veya herhangi bir sabit veya GSM hattan (0542) 7001 000’ı arayın.

Vodafone bayilerinde fatura ödenir mi?

Ödemesini gerçekleştirmek istediğiniz faturaları işaretleyip kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme yapabilirsiniz. Bunun dışında Sesli Yanıt Self Servis, Vodafone Cep Merkezleri, anlaşmalı bankalar ve PTT şubeleri üzerinden de fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone otomatik ödeme nasıl yapılır?

Bunun yanı sıra kimlik fotokopinizi göstererek en yakın Vodafone Mağazasına başvurabilir veya Vodafone hattınızdan 542’yi, diğer operatörler ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da talimat verebilirsiniz.

Telefon faturası nasıl öğrenilir?

Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “GUNCEL” yazarak 5555’e gönderin ya da *100#’yi tuşlayın. Cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone Faturami nasil oderim?

Cep telefonunuzdan 542 numaralı Vodafone müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sesli yanıt sistemi devreye girince “ fatura ödemek istiyorum” diyerek ilgili alana bağlanabilir ve sizden istenen kart bilgilerini girerek faturanızı ödeyebilirsiniz.

Fatura ödeme yerleri açık mı?

FATURA ÖDEME MERKEZLERİ AÇIK MI? Konut ve ticarethanelerin aylık 2 bin lirayı aşan ve ödenmeyen faturaları nedeniyle tam kapanma sürecinde kesinti gerçekleşmeyecek. Tam kapanma süresince ödeme olanağı bulamayan müşteriler ve genelge kapsamında kapalı olan iş yerleri için borçtan dolayı kesme işlemi yapılmayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector