Okuyucular soruyor: Samsung J7 Pro Nasıl Bir Telefon?

Samsung J7 Pro şarjı kaç gün gidiyor?

Şarjı kullanıma bağlı 1,5 hatta 2 gün gidiyor. Hızlı, ısınma problemi yok.

J7 Pro hızlı şarj özelliği var mı?

Samsung Galaxy J7 Pro akıllı telefonda hızlı şarj desteği Yok.

Samsung Galaxy J7 Pro batarya çıkıyor mu?

Samsung Galaxy J7 Pro cihazlarında değişebilir batarya özelliği bulunmadığından, cihazın batarya değişim işlemini kendiniz uygulayamazsınız. Teknik servisimizde cihazın yerleşik bataryası çıkarılarak yeni bir Samsung Galaxy J7 Pro bataryası takılıyor.

Samsung J7 Prime 2 neden yavaş şarj oluyor?

Yavaş şarj dolma probleminin bir sürü nedeni olabilir. Bunlardan bazıları: Şarj adaptörünün sıkıntılı olması: Eğer şarj adaptörü eskimişse, ya da orijinal değilse şarj verimli olmayabilir. Şarj kablosunun arızalı olması: Aynı şekilde şarj kablosu mutlaka orijinal olmalı.

Samsung Galaxy J7 Pro bataryası kaç mAh?

Samsung Galaxy J7 Pro 3600 mAh kapasiteli piliyle 24 saat 3G konuşma süresi, 16 saat WiFi kullanımı, 15 saat 4G internet kullanımı, 18 saat video oynatma ve 91 saat müzik oynatma imkanı sunuyor.

J7 Pro şarj aleti kaç amper?

Samsung j7 j7 prime j7 pro Şarj Cihazı 2.0 Amper Hızlı Şarj.

Hızlı şarj özelliği nasıl açılır?

Galaxy cihazında hızlı şarj ve hızlı kablosuz şarj özelliğini nasıl etkinleştirebilirim? 1 Menüden Ayarlar öğesine dokunun. 2 Cihaz bakımı sekmesine ve ardından Pil seçeneğine dokunun. 3 Şarj oluyor sekmesine dokunun.

You might be interested:  FAQ: Telefon En Hizli Nasil Sarj Olur?

Samsung j7pro kablosuz şarj özelliği var mı?

Telefonda dezavantaj olarak Kablosuz şarj yok.Telefonda always on display özelliği var. Telefonda işlemci olarak exynos 7870 işlemci var. Telefonun yüzde 73.3ekran kasa oranı var.

Samsung telefon nasıl hızlı şarj edilir?

Akıllı Telefonlarınızı Daha Hızlı Nasıl Şarj Edebilirsiniz?

  1. 2- Şarj Modunu Etkin Hale Getirin. Eğer Android bir cihaza sahip iseniz telefonunuzda bulunan şarj modunu etkin hale getirin.
  2. 3- Telefonunuzu Prizden Şarj Edin.
  3. 4- Kablolu Şarj Kullanın.
  4. 5- Orijinal Kablo İle Şarj Edin.
  5. 6- Power Bank Kullanabilirsiniz.

Samsung J7 Pro Android sürümü kaç?

Galaxy J7 Pro Android 9 Pie güncellemesini alacak! Android 7 Nougat işletim sistemi ile lanse edilen, daha sonrasında Android 8.1 Oreo işletim sistemine güncellenen telefon, Android 9 Pie güncellemesini de alacak.

J7 Pro boyu kaç cm?

Çarpıcı metal gövde, şık tasarımı ile yeni Galaxy J7 Pro, 13.97 cm (5.5 “) FHD sAMOLED ekran ve düz arka kamera ile birlikte geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *